کاخ سفید در اعتراض به حساب مورد مناقشه توسط گارد ملی افسر

آمریکا گارد ملی عمده را اختلاف حساب رسمی از پاکسازی از 1 ژوئن تظاهرات در نزدیکی کاخ سفید در کنگره شهادت در روز سه شنبه.

اعتراض در میدان لافایت پارک مختل شد توسط اجرای قانون است که با استفاده از مواد شیمیایی محرک به فشار معترضان در خارج از این منطقه است.

با توجه به آماده سخنان عمده می گویند او “عمیقا ناراحت” توسط مقامات تاکتیک.

چراکه ادامه تظاهرات علیه خشونت پلیس.

آدم DeMarco عراق یک جانباز است که در حال حاضر عمده ای در واشنگتن دی سی گارد ملی بود و در صحنه اعتراض در آمد که پس از چند روز تظاهرات در برابر کاخ سفید که در سمت چپ چند افسر مجروح و در نزدیکی کلیسای تاریخی و پارک تخریب.

آقای DeMarco که در خدمت به عنوان افسر رابط آن روز در یک نقش نظارتی در انتظار شهادت روز سه شنبه به خانه منابع طبیعی کمیته که شده خود را باز بیانیه ای به وب سایت خود را در روز دوشنبه.

34-ساله – که زد در سال 2018 برای کنگره به عنوان یک دموکرات در یک پلت فرم است که به شدت انتقادی از آقای ترامپ – دعوت شده به شواهد دموکراتیک رئیس کمیته.

چه آقای DeMarco شاهد ؟

در بیانیه خود به کنگره, آقای, DeMarco بگویید نمایندگان مجلس که به عنوان او ایستاده بود پشت ما پارک پلیس او مشاهده کرد که “تظاهرکنندگان رفتار مسالمت آمیز” و این که گاز اشک آور مستقر شد با اجرای قانون در یک “استفاده بیش از حد از زور”.

“این مشاهدات من که استفاده از زور علیه تظاهرکنندگان در عملیات پاکسازی شد غیر ضروری تشدید استفاده از زور” او خواهد گفت که این کمیته ،

پارک پلیس را رد کرده اند با استفاده از گاز اشک آور کرد و گفت که آنها به جای اخراج “فلفل توپ” – پرتابه با کپسایسین ماده شیمیایی است که به فلفل گرما – در تظاهرات. این است که آیا آنها با استفاده از گاز اشک آور.

آقای DeMarco معتقد است که آموزش های خود را در معتبر آکادمی نظامی وست پوینت به رهبری او را به درک که این ماده شد و گاز اشک آور. او اضافه می کند که او نیز در بر داشت پارگی کپسول های گاز در خیابان بعد از آن شب. او خواهد گفت که این کمیته که یک پارک پلیس افسر رابط به او گفته بود آنها شلیک “مرحله دود” برای روشن شدن معترضان به جای گاز است.

“من از مشاهده آن تظاهرکنندگان – ما شهروندان آمریکایی – مشغول شد در بیان مسالمت آمیز از اول خود را اصلاح حقوق” آقای DeMarco شهادت می خواند.

“در عین حال آنها در معرض یک بی تنش و استفاده بیش از حد از زور است.”

پارک پلیس می گویند برخی از معترضان در حال پرتاب پرتابه در آنها منجر آنها را به تصمیم به پاک کردن پارک. مقامات کاخ سفید بعد از آن گفت که این تصمیم به گسترش این دیوار که به شکل موقت و محیط ساخته شده بود ساعت قبل از اعتراض و پس از چند روز تظاهرات.

  • مغلوب ساختن پیشی جستن کلیسا بازدید شوک رهبران مذهبی
  • مغلوب ساختن پیشی جستن را انکار می کند و اعتراض او را مجبور به پناهگاه

پلیس در نقل مکان کرد به پاک کردن معترضان در اطراف 18:30 به وقت محلی (22:30 به وقت تهران) – حدود 30 دقیقه قبل از یک شهر گسترده منع رفت و در اثر – و فقط به عنوان آقای ترامپ شروع یک سخنرانی تلویزیونی از کاخ سفید باغ گل رز.

پس از سخنرانی خود را به پایان رسید و به عنوان معترضان بیشتر به عقب رانده آقای مغلوب ساختن پیشی جستن راه می رفت به نزدیکی سنت جان اسقفی کلیسا و به طور خلاصه مطرح شده برای یک عکس به عنوان او برگزار شد تا یک کتاب مقدس.

کاخ سفید معتقد است که این تصمیم به گسترش محیط امنیتی بود و نه مربوط به آقای ترامپ تصمیم به بازدید از این کلیسا که در آن لحظات در اوایل معترضان جمع شده بودند.

آقای DeMarco که می گوید او ایستاده بود و حدود 20 متری (18 متر) از معترضان می گوید: آن دشوار است برای آنها را به شنیده پراکندگی از هشدارهای پلیس سخنرانان بودند که “به سختی قابل شنیدن” به او.

با توجه به تصریح قانون باید روشن و هشدارهای مکرر به معترضان قبل از متفرق کردن آنها از طریق زور.

“اطلاعیه بودند به سختی قابل شنیدن و من تو را دیدم هیچ نشانه ای که تظاهرکنندگان اگاه از هشدار برای پراکنده” آقای DeMarco می گویند.

یک سخنگوی وزارت دادگستری گفته است که تمام سازمان های اجرای قانون بوده است گفت: پیش از این برنامه برای متفرق کردن جمعیت اما آقای DeMarco گفت: ارتش و نیروهای پلیس در حال حاضر به حال تمام شده است با این فرض که منظور نمی خواهد آمد قبل از حکومت نظامی مهلت 19:00 به وقت محلی (23:00 GMT).

“بنابراین من انتظار هر گونه عملیات پاکسازی برای شروع قبل از آن” او خواهد گفت که قانونگذاران.

او همچنین می گوید که او شاهد Mr مغلوب ساختن پیشی جستن راه رفتن با او در کاخ سفید همراهان به کلیسا و حضور او در صحنه – که در آن او می گوید: گاز اشک آور مستقر شده بودند در مدت کوتاهی قبل از – غیر منتظره بود.

“رئيس جمهور در محض ورود به یک شگفتی کامل” آقای DeMarco خواهد گفت: “همانطور که ما تا به حال نشده در جریان است که او را وارد بخش ما.”

ما پارک پلیس و وزارت دادگستری را نه در پاسخ به سوال در مورد آقای DeMarco شهادت.

رئیس کمیته رائول Grijalva – آریزونا از حزب دموکرات که دعوت آقای DeMarco به شهادت – گفت: در بیانیه خود نشان می دهد “ناراحتی نظامی اتحاد با پلیس در برابر شهروند آمریکایی”.

این نماینده مجلس افزود: “این شد یک سیاسی کاری در هزینه از معترضان و در هزینه از شهرت گارد ملی و پلیس”.

آقای DeMarco در حال حاضر با این نسخهها کار به عنوان دفاع پیمانکار برای Booz Allen Hamilton با توجه به واشنگتن پست.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net