که خواستار سر جهان به افت نگهبان به عنوان همه گیر هنوز در حال رشد

ژنو (العالم) – سازمان بهداشت جهانی (WHO) کشور خواست روز دوشنبه به مطبوعات با تلاش برای جلوگیری از رمان coronavirus با توجه به همه گیر شد و بدتر شدن در سطح جهان و نه تا به حال به اوج خود رسید در مرکزی امریکا است.

بیش از 136,000 موارد گزارش شده در سراسر جهان در روز یکشنبه “ترین در یک روز تا کنون” که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت.

“بیش از شش ماه به این بیماری همه گیر که این زمان برای هر کشور به آن پا کردن پدال گفت:” یک آنلاین جلسه.

در پاسخ به یک سوال در چین که بالا اضطراری متخصص دکتر مایک رایان گفت: مطالعات گذشته نگر از چگونگی شیوع بیماری قرار گرفته است می تواند صبر کنید و اضافه کرد: “ما نیاز به تمرکز در حال حاضر بر روی آنچه که ما انجام می دهند امروز برای جلوگیری از دومین قله.”

رایان همچنین گفت: عفونت در کشورهای آمریکای مرکزی از جمله گواتمالا شد و هنوز هم در حال افزایش است و آنها که “پیچیده” بوده است ،

“من فکر می کنم این یک نگرانی بزرگ,” او گفت: برای دولت قوی رهبری و حمایت بین المللی برای منطقه است.

برزیل در حال حاضر یکی از نقاط مهم از همه گیر با دومین شماره از تایید موارد پس از ایالات متحده امریکا و مرگ و میر که در هفته گذشته ایتالیا پیشی گرفته است.

پس از از بین بردن مجموع اعداد برای coronavirus مرگ و میر در برزیل از ملی, وب سایت وزارت بهداشت پاشیدند بیشتر سردرگمی و جنجال با انتشار دو متناقض مجموعه ای از آمار و ارقام برای آخرین شمارش از موارد عفونت و مرگ و میر.

رایان گفت: برزیل داده شده بود “بسیار دقیق” تا کنون اما تاکید کرد این مهم برای برزیل به درک که در آن ویروس است و چگونه برای مدیریت ریسک و که که امیدوار ارتباطات خواهد بود “منسجم و شفاف”.

ماریا ون Kerkhove, یک, که, اپیدمیولوژی گفت که “رویکرد جامع” بود ضروری است در آمریکای جنوبی.

بیش از 7 میلیون نفر گزارش شده مبتلا به کروناویروس در سطح جهان و بیش از 400 ، 000 فوت کرده اند.

“این به مراتب بیش از” ون Kerkhove گفت.

حداقل نیمی از سنگاپور به تازگی کشف شده coronavirus موارد نشان می دهد هیچ نشانه ای از همکاری رئیس دولت ویروس گروه ضربت به رویترز گفت در روز دوشنبه تقویت شهرستان دولت تصمیم به سهولت مستند محدودیت های بسیار به تدریج.

فایل عکس: مدیر کل سازمان بهداشت جهانی (WHO) Tedros Adhanom Ghebreyesus حضور در یک کنفرانس خبری در مورد وضعیت coronavirus (COVID-2019) در ژنو سوئیس, مارس 28 سال 2020 است. رویترز/دنیس Balibouse

ون Kerkhove گفت که بسیاری از کشورها انجام تماس ردیابی کرده بود شناسایی موارد بدون علامت است اما نمی شد پیدا کردن که آنها باعث گسترش بیشتر ویروس اضافه کرد: “این بسیار نادر است”.

رایان خواسته در مورد ویژگی های همکاری با ایالات متحده پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام 10 روز پیش است که آن را “فسخ’ ارتباط آن با چه کسی گفت که به شدت متکی بر کارشناسان از مراکز کنترل بیماری و موسسه ملی بهداشت.

“ما ادامه خواهد داد به انجام این کار تا زمانی که ما در غیر این صورت دستور و یا اطلاع,” او اضافه شده است.

ویرایش توسط مایکل سپر و کاترین ایوانز

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر