چرا من متوقف اعتراض و آغاز یک باغ

ران فینلی چریکی در سنترال جنوبی LA.

من ترک اعتراض و آغاز یک باغ. آن را برای تلفن های موبایل پوچ در ابتدا من می دانم. اما خرس با من.

من برای اولین بار از خواب بیدار شدم به خطر تغییر آب و هوا در سال 2014 (من یک شخص بالغ در اواخر) هنگامی که 350.org شد برگزاری اولین افراد مارس آب و هوا در شهر نیویورک است. در اطراف آن زمان من شروع به نوشتن در مورد مسائل زیست محیطی و پس از آن پیوستن و بعد سازماندهی—تظاهرات.

آن را هیجان انگیز بود. این احساس توانمند سازی. من با تجربه برای اولین بار در زندگی من پتانسیل توده های مردم سازمان یافته برای یک علت شایع. دانشگاه هاروارد علوم سیاسی, Erica Chenoweth منعقد کرده است که به عنوان کوچک که 3.5 درصد از جمعیت شرکت کننده در غیر خشونت آمیز اعتراض می تواند در اثر تغییر سیاسی. من هیجان زده می شود بخشی از این تحول اقلیت.

ذهن شما, من هرگز انتظار می رود اعتراض خود را به تغییر جهان است. نه من دیدم حوادث دسته جمعی به عنوان فرصت هایی برای افزایش انرژی و ایجاد همبستگی به ویژه در میان کسانی که شرکت کردند بلکه در میان کسانی که شاهد از دور. زمانی که مردم از من بپرسید اگر من فکر حوادث مانند افراد مارس آب و هوا “انجام هر چیزی” من می خواهم پاسخ دهند که چه کسانی که در حوادث انجام دهید این است برای کمک به مردم درک کنند که آنها به تنهایی نیست که آنها با هم قدرت را زمانی که آنها در عمل جمعی و (این مهم است) برای ایجاد انگیزه در آنها برای سازماندهی زمانی که آنها بازگشت به خانه.

و بنابراین من پیوست صفوف. بالا بردن صدای من. بالا بردن سطح آگاهی. بالا بردن جهنم.

پنج سال بعد من انجام شد.

انجام راهپیمایی. انجام می شود بسیج. انجام می شود.

آن را سرگرم کننده در حالی که آن را به طول انجامید

وقتی که من اولین بار فعال وجود دارد هیچ فصل 350.org در کل ایالت ایندیانا که در آن من زندگی می کنند. در ماه مه سال 2016 350.org سازمان شکستن رایگان کمپین که شامل بیست و هماهنگ اقدامات همه در سراسر جهان هدف قرار دادن صنعت سوخت فسیلی. یکی از این اقدامات صورت گرفت در پالایشگاه BP در Whiting, ایندیانا در نزدیکی جایی که من زندگی می کنند. BP پالایشگاه بزرگترین شن های قیر پالایشگاه در آمریکا وجود دارد یک تجمع و راهپیمایی با حضور حدود 1000 نفر است. چهل و یک نفر در شرکت های غیر خشونت آمیز و نافرمانی مدنی در BP اموال و دستگیر شدند. من یکی از آنها بود.

پس از شکستن رایگان اکشن من و چند نفر دیگر که شرکت در شکستن رایگان سازمان فصل اول 350.org در ایندیانا است. اگر همه ما رو به تعویق افتاده تعقیب قاضی در مورد بی ارزش دستور داد تمام دستگیرشدگان به شخصا در دادگاه ظاهر می شود. این به ما یک فرصت برای ما برای اولین بار اقدام. ما بسیج در سراسر کشور دادگاه و پس از این جلسه ما راهپیمایی به نزدیکی دادگاه فدرال قرار داده و در یک تئاتر خیابانی تولید و تحویل ما تقاضا به ما سناتور دموکرات که او رد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تغییر آب و هوا-انکار کابینه.

در طول سال های پس از ما سازماندهی انواع حوادث است. ما اجاره یک اتوبوس به 2017 آب و هوا مردم آوریل در واشنگتن و ما مطرح شده پول برای یارانه بلیط برای ساکنان یک مجتمع مسکونی که تا به حال مجبور شده اند از خانه های خود را با توجه به صنعتی آلودگی سرب. ما سازمان یافته دو خط لوله پیاده یکی در پاییز و دیگری در بهار طراحی شده را با توجه به وجود خطوط لوله حمل شن و ماسه تار نفت از طریق محله های ما در زیر زمین های بازی و مدارس. ما پول آورده و بطری آب به ساکنان شرق شیکاگو که بیشتر تحت تاثیر سرب بحران است. ما سازماندهی نمایش فیلم از این تمایلی رادیکالحدود کن Ward, یکی از “شیر turners” بود که دستگیر و محاکمه در سال 2016 برای بستن دریچه در خطوط لوله آوردن شن های قیر نفت به ایالات متحده پس از این فیلم داشتیم مجازی Q&A با کن و خود فیلمساز. ما مطرح در شمال ایندیانا روز زمین جشن ها و به اشتراک گذاشتن اطلاعات با مردم در مورد شن و ماسه تار خطوط لوله و صنعت سوخت فسیلی در منطقه است. و ما میزبان 4-هفته های غیر خشونت آمیز اقدام مستقیم کلاس.

ما آخرین رویداد در روز زمین 2019. ما سازمان ادیان رویداد به نام “دعا برای سیاره” با نمایندگان بودایی, مسیحی, انسان, یهودی, مورمون و مسلمان و کافر و سیک جوامع مذهبی که به اشتراک گذاشته شده در ورد, آهنگ, و نماز خود را درک منحصر به فرد از تماس مقدس برای محافظت از سیاره ما است.

آن را خوب کار می کنند. آن را سرگرم کننده بود. من پشیمان نیستم هر یک از آن.

اما در پایان سه سال ما تا به حال بسیار به کار ما. ما هنوز فقط یک تعداد انگشت شماری از مردم با منابع بسیار کمی. ما احتمالا کمک “افزایش آگاهی” در برخی از افراد است. اما ما تا به حال برای انجام هر ملموس اهداف است. و همه ما احساس سوخته.

در طول سال فکر کردم که آنچه ما واقعا نیاز به انجام شد رفتن برخی از صرف زمان با هم در خارج از منزل در نزدیکی پارک ملی و یا برخی دیگر نیمه وحشی گیرد. ما هرگز. من واقعا آرزو می کنم که ما تا به حال.

رفتن سبز بزرگ و یا رفتن به خانه

در ماه جولای سال 2019 ما فصل از 350 رسما رفت و در وقفه. دو دیگر 350 گروه بوده است, سازمان یافته در جای دیگر در ایندیانا در این میان است. اما آنها بیش از حد رفته بود غیر فعال است.

برای در حالی که کمی بعد از ما محلی 350 فصل منحل نظر من شروع یک فصل محلی از انقراض شورش (همچنین به نام “XR”)—که به نظر می رسید مانند یک hipper نسخه 350. اما آن را به من بلند کنید که من که قرار بود به مشکلات مشابه با XR است که من با 350. وجود دارد بسیاری از دلایل که چرا من تصمیم به انجام با 350, XR و بقیه … اما یک دلیل غالب.

من می توانم نوشتن در مورد چگونه 350.org و دیگر سبز گروه شده است شرکت تصمیم گرفتند که توسط سرمایه داران است. من می تواند به بحث در مورد چگونه کلاس و نژادی امتیاز در حال آشکار در هر دو جمعیت و تاکتیک* از 350.org و همچنین به عنوان XR. من می توانم نوشتن در مورد چگونه شکل موثر عمل مستقیم جایگزین شده بود با آنچه سوفیا سوختگی تماس “رسا تظاهرات” که کمی بیشتر از تئاتر تولید به دنبال واقعی سازماندهی و تمایل دارند که عمل به عنوان یک سوپاپ برای هر انقلابی انرژی ممکن است مطرح شود. من می توانم نوشتن در مورد نقص در تلاش برای اثر تغییر سیاسی با متقاعد کردن مردم است که تغییر آب و هوا واقعی است با استفاده از آمار و ارقام. من می توانم نوشتن در مورد سراب است که محیط زیست “پایداری” و بیهودگی به دنبال انتقال به انرژی های تجدید پذیر و بدون کاهش در مصرف (در یک مقیاس است که فروپاشی سیستم اقتصادی جهانی).**

هر یک از کسانی که همه چیز می شده اند به اندازه کافی دلیل برای ترک 350. اما بزرگترین مشکل من با 350 بود … خوب آن را بیش از حد بزرگ بود.

تغییر آب و هوا یک مشکل بزرگ است. شاید بزرگترین مشکل ما تا کنون با آن مواجه است. چنین یک مشکل بزرگ به نظر می رسد تقاضا راه حل های بزرگ و حرکات را در مورد راه حل های آن. اما کسانی که راه حل های راه باعث مشکلات خود را. و آن بزرگ جنبش راه دورى ما از چیزی که ما در حال تلاش برای صرفه جویی در.

CO-OPTATION محیط زیست

پل Kingsnorth, co-founder از تیره کوه پروژه و نویسنده اعترافات یک دوره نقاهت محیط زیستمی پرسد “چه می شود اگر مشکل این است که بزرگی خود را؟” او توضیح می دهد که او یک زیست به دلیل عاطفی قوی واکنش به مکان های وحشی: “در طول زندگی من من تا به حال تجربه در کوه ها و جنگل ها که ارائه شده تا برخی از unworded اما اتصال واقعی به چیزی فراتر از خودم. …

“گاهی اوقات من خودم بپرسید که چرا من را گه در مورد هر یک از این. چرا من احساس می کنم که جنگل ها مهم است ؟ این becks این اورانگوتان که hornbills غول anteaters های خالدار wood پروانه ها ؟ من همیشه دوباره به همان جواب: … این چیزها هم بزنید احساسات در من است که نقطه نسبت به یک عظمت است که نمی توان در جهان انسان به تنهایی. و من می دانم که امکان این چیزها ناپدید برای همیشه از جهان به ارمغان می آورد مورد در من شور و شوق یک خشم و ترس و نا امیدی است که اولیه atavistic و احتمالا به عنوان قدیمی به عنوان غارها. چون من یک حیوان و این دنیای من است; من نخستزادگی. آن است که جای من.”

— پل Kingsnorth و “سیاه مجلسی”

به دنبال بازگشت به بریتانیا جاده تظاهرات از 1990s Kingsnorth به یاد می آورد آن را به عنوان آخرین باری که جنبش زیست محیطی بود واقعا ecocentric. “آنها نمی بینم ‘محیط زیست’ به عنوان چیزی در خارج وجود دارد’; جدا از مردم به استفاده و یا تخریب و یا محافظت شده با توجه به انسان هوی و هوس. آنها را دیدم خود را به عنوان بخشی از آن در آن از آن است.” محیط زیست در آن rawest او می نویسد: این است که به سادگی مردم بودن در یک محل از آن دانستن آن را با محبت و ایستاده برای آن است.

اما خیلی از محیط زیست امروز به نظر می رسد که کمی به هیچ دلبستگی به هر واقعی محیط زیست است. آن را در مورد تقدس بیشتر-از-انسان جهان; این مورد اطمینان که ماشین از پیشرفت می توانید نگه دارید در حال حرکت “رو به جلو” بنابراین ما می توانیم مصرف در سطح ما تبدیل شده اند. Kingsnorth می نویسد که جریان اصلی محیط زیست را خریداری و به زبان و ایدئولوژیک مفروضات صنعتی سرمایه داری, به طوری که آنها در حال حاضر “خود را قادر به انجام هر کاری اما استدلال می کنند که در مورد ماشین آلات آنها ترجیح می دهند به استفاده از به قدرت رو به رشد صنعتی اقتصاد است.”

زبان آب و هوا فعالان امروز از قسمت در هر میلیون از کربن کارشناسی مقالات علمی و تکنولوژیکی رفع. اما چیزی از دست داده است و در تمام این انتزاع. آنچه که از دست ما تجربه اتصال به زمین است. و من گمان می کنم که این عمدی است. آن را آسان تر به نوبه خود یک جنگل یا یک کوه به یک کالا زمانی که ما واقعا احساس می کنید هر چیزی برای آن است. این است که چگونه ما موهن بمقدسات سیاست های زیست محیطی مانند کربن جبران.

در میان تمام مبارزات به “نجات زمین” امروز Kingsnorth می بیند “هیچ نشانه ای از هر, واقعی, احساس دلبستگی به هر بخش کوچک از آن زمین است.” این جای تعجب نیست که ما احساس سوخته. ما از دست داده اند اتصال به زمین—سیاره زمین با یک سرمایه “E” اما زمین زیر پای ما محل که در آن ما هستند. “پادزهر به این جهانی فاصله بشریت از بقیه طبیعت” می نویسد: Kingsnorth “است آهسته, کثیف, کسب و کار آشنایی با یک چشم انداز است.”

Ecotheologian توماس بری یک بار نوشت: “ما نمی خواهد جز آنچه ما را دوست ندارد. و ما خواهد شد و نه عشق و نه جز آنچه ما را تجربه نمی کنند و به عنوان مقدس است.” آب و هوا و فعالیت متمرکز شده است در جهانی به طور کلی. و در عین حال عشق همیشه خاص است. بسیاری از ما نمی تواند عشق “نهنگ” هر بیشتر از ما می توانید در عشق با یک غریبه,, چون ما اصلا ارتباط برقرار کردن با آنها را به طور منظم. اما ما می توانیم عشق انسان—انسان و دیگر—ما با آنها در ارتباط مستقیم. ما نمی توانیم عشق “زمین” از آنجا که ما نمی تواند در رابطه با این سیاره بیشتر از ما می توانید یک رابطه با “بشر”—آن را بیش از حد بزرگ است. اما ما می توانید محل که در آن ما هستند و افرادی که زندگی می کنند وجود دارد.

“اگر شما درمان این نه به عنوان یک مسئله جهانی است که نیاز به برخی از نوع جرم سیاسی پاسخ اما در عوض به عنوان یک تجربه شخصی شما را به زندگی از طریق, همه چیز شروع به نگاه نسبتا متفاوت است. من معمولا پیدا کردن که تصویر کوچک یکی از مهم ترین است. شما می توانید فکر می کنم در مورد ‘مسائل جهانی’ تا زمانی که سر خود را لطمه می زند و شما می خواهید به مرگ ناامیدی: این نوع دیگری از انتزاع. ما زندگی می کنند چیزهای کوچک: چیزهایی که ما می تواند به کنترل و یا تجربه شخصی است.”

— پل Kingsnorth بارکد لحظه

برداشت و پس از آن …

و به این ترتیب پس از سال ها از محیط زیست فعالیت Kingsnorth تصمیم به خروج.

برای بسیاری از مردم برداشت برای تلفن های موبایل مانند از دست دادن. برای کسانی که هنوز عامل در درون پارادایم اصلی محیط زیست وجود دارد تنها دو گزینه “جنگ” و “از دست دادن”. اما این یک دوگانگی کاذب. برداشت این معنا دادن و این به آن معنا نیست انجام هیچ چیز نیست. برداشت این است که در مورد عقب کشیدن به یک فضای که در آن شما می توانید نفس کشیدن در یک فضای به تجربه جهان اطراف شما را دوباره به یاد داشته باشید آنچه در آن است شما در حال تلاش برای صرفه جویی در, برای تحقق بخشیدن به آنچه شما انجام دهد و نه قدرت انجام دهید و برای شنیدن ندای جهان به هر آنچه در آن است که شما به نام شما در این زمان و مکان است.

“برداشت نه با بدبینی اما با یک جستجوی ذهن است. برداشت به طوری که شما می توانید اجازه می دهد خود را به نشستن بی سر و صدا و احساس–اگاه–کار کردن آنچه که برای شما مناسب است و آنچه در طبیعت ممکن است نیاز به از شما. …. برداشت به دلیل عمل است که همیشه موثرتر از انفعال. برداشت به بررسی جهان بینی خود را در: کیهان شناسی پارادایم این فرضیات جهت سفر. همه تغییر واقعی شروع می شود با خروج.”

— پل Kingsnorth, “تیره محیط زیست”

پس از آن چه ؟ چه می آید بعد از خروج? شما باید به کاری که برای خودتان. اما Kingsnorth می کند به برخی از پیشنهادات:

1. حفظ غیر انسانی زندگی است.

“شاید شما می توانید خرید برخی از زمین و دوباره وحشی آن; شاید شما می توانید اجازه دهید باغ خود را اجرا رایگان; شاید شما می توانید برای حفاظت گروه و یا مجموعه ای یک تا خودتان; شاید شما می توانید بدن خود را در راه یک بولدوزر; شاید شما می توانید با استفاده از مهارت های خود را برای جلوگیری از تخریب و در عین حال یکی دیگر از مکان وحشی.”

2. گرفتن دست خود را کثیف.

“ریشه خود را در چیزی: برخی از کار عملی برخی از محل برخی از راه های انجام این کار. انتخاب کنید تا خود را به داس و یا خود را معادل و خارج وجود دارد و انجام کار فیزیکی در هوای پاک احاطه شده توسط چیزهایی که شما نمی توانید کنترل کنید. دور از لپ تاپ خود و دور انداختن گوشی های هوشمند خود را, اگر شما یک. زمین خود را در همه چیز و مکان یادگیری و یا تمرین انسانی-مقیاس جشنی مهارت است.”

“من فکر می کردم سال است که بهترین راه برای قرار دادن یک آچار در مصرف کننده ناکجاآباد است که آشکار است به زمین خود را در یک محل و برای یادگیری به انجام همه چیز با دست های خود را — در واقع یادگیری به آنها را انجام دهد نه فقط نوشتن در مورد یادگیری به آنها را انجام دهد. رشد خود را هویج یادگیری به استفاده از یک تبر و داس می دانم که در آن خورشید می افتد و چه درخت و چه در حال رشد است در laneways.”

3. اصرار دارند که طبیعت دارای ارزش فراتر از ابزار … و به همه بگویید.

“محیط زیست … باید خود را متقاعد که باید جدی گرفته توسط کسانی که با قدرت به ذخیره یا نابود کردن آنها باید صحبت می کنند این زبان [زبان ابزار] بیش از حد. اما این بوده است Faustian bargain. استدلال می کنند که یک جنگل باید از آن محافظت شود به دلیل ارزش اقتصادی به عنوان یک “مخزن کربن’ و شما باید چیزی برای گفتن زمانی که طلا و یا نفت از ارزش بسیار بیشتری دارد کشف شده در زیر آن. صحبت به زبان و فرهنگ غالب فرهنگ انسان امپراتوری که اقدامات همه چیز را می بیند و خواستار بازگشت است و نه یک ترفند هوشمندانه اما هوشمندانه تله. حذف آن حس مقدس در طبیعت—بازی آن را کاهش دهد و آن خنده های عصبی که در آن ذکر شده است—و شما را از دست داده و بنابراین در جهان است که نقل مکان کرد و شما را به صرفه جویی در آن را برای دلایل شما کاملا قادر به توضیح دهد.”

4. ساخت پناهگاه.

“جریان فروپاشی اجتماعی و اقتصادی زیرساخت و وب از زندگی خود را کشتن بسیاری از آنچه ما ارزش است. در این زمینه از خود بپرسید: چه قدرت شما را مجبور به حفظ آنچه از ارزش موجودات مهارت چیز ، می تواند به شما در کار با دیگران و یا به تنهایی برای ایجاد مکان ها و یا شبکه هایی که به عنوان پناهگاه از آشکار طوفان؟”

Kingsnorth اذعان می کند که هیچ یک از این است که رفتن به صرفه جویی در جهان است. اما پس از آن شاید به همین دلیل ما در این مخمصه است و غرور باور ما همیشه می تواند جهان را نجات داد در وهله اول. به عنوان Kingsnorth می نویسد: “گاهی اوقات من فکر می کنم که صرفه جویی در جهان است که فقط یکی دیگر از راه های کنترل آن.”

پست-فعالیت?

این نوع تفکر این است که چه Bayo Akomolofe تماس “post-فعالیت”. من مطمئن هستم که بسیاری از مردم آن را به نظر می رسد غیر مسئولانه (نه به ذکر است ممتاز) موضع با توجه به وضعیت جهان. اما بیشتر و بیشتر مردم شده اند پس از رسیدن به یک مکان مشابه در چند سال گذشته است.

جاناتان Franzen, نویسنده جنجال برانگیز نیویورکر مقاله “چه می شود اگر ما متوقف تظاهر?”, استدلال می کند که در حالی که آن باقی می ماند مهم است سعی کنید برای کاهش بدترین اثرات تغییر آب و هوا

“این فقط به عنوان مهم به مبارزه کوچکتر محلی بیشتر جنگ است که شما باید برخی از واقع بینانه امید برنده شدن. در حفظ و انجام درست برای سیاره, بله, اما همچنین نگه داشتن در تلاش برای صرفه جویی در آنچه شما را دوست دارم به طور خاص یک جامعه یک نهاد یک مکان وحشی, گونه های که در مشکل و قلب را در موفقیت های کوچک خود را. هر چیز خوبی شما انجام در حال حاضر است مسلما یک پرچین در برابر داغتر آینده, اما واقعا معنی چیزی است که آن را خوب امروز. تا زمانی که شما چیزی برای عشق شما چیزی برای امید.”

اریک Strapon, نویسنده “یک تسکینی رویکردی به پایان جهان” که می نویسد که زمین شبیه یک بیمار با یک غیرقابل درمان سرطان است. که سرطان صنعتی سرمایه داری. بلکه این است که تلاش برای درمان بیمار با “بد شکل پرخاشگری”, انزال زن توصیه می کند تسکین دهنده رویکرد است. این به این معنی تمرکز در کوتاه مدت و محلی بتن; آن را به معنی “آرامش فوری من جهان من مدرسه خیابان دره پشت خانه من است.”

Dahr Jamail و باربارا سیسیل هستند co-نویسندگان یک سری از مقالات در Truthout به نام “پس چگونه باید زندگی می کنیم؟”, که در آن آنها با کشتی چگونه زندگی می کنند در مواجهه با فاجعه آب و هوا. Jamail می نویسد که ریشه بحران آب و هوا است که ما را تبدیل به قطع از زمین است. مرحله اول و سپس قبل از اقدام به هر گونه راه حل است دوباره به هم متصل. “برای ما نمی تواند شروع به راه رفتن تا زمانی که ما پا بر روی زمین هستند.” سیسیل و سپس توضیح می دهد که چرا سبزیجات در حال رشد است یکی از راه های آنها را انتخاب کرده اند به اتصال مجدد آن را به عنوان فراهم می کند نه تنها غذا بلکه کمک می کند تا پرورش رابطه با زمین و با خود جامعه انسانی.

من “کمی از زمین”

بنابراین من Kingsnorth مشاوره. من عطف توجه من را از این سیاره به جایی که من زندگی می کنند از انسانیت به انسان—انسان—که من به اشتراک گذاری این محل با. من تبدیل از امید و نگرانی در مورد آینده به نیازهای زمان حال است. من تبدیل از تمام تصویر بزرگ چیزهای کوچک مقیاس جهانی به محلی برای آنچه که من می توانید ببینید و لمس و احساس است.

و من با شروع از جایی که من زندگی می کنند کمی قطعه زمین که در آن خانه من نشسته با حیاط و باغ من. من شروع به کار می کنند (و یا در برخی از راه سازمان ملل متحد کار می کنند) از rewilding حیاط من. کاشت به صورت گرده افشان خواهد بود. من در واقع در حال حاضر به حال یک باغ اما در حال حاضر من به دنبال راه های بهتر برای رشد و حفظ مواد غذایی از باغ و همچنین راه هایی که من می توانید با استفاده از این مواد غذایی برای اتصال با جامعه محلی است. من به تازگی با الهام از یک زن زندگی می کنند در نزدیکی گری ایندیانا آجا یاسر شده است که مبارزه با یک نبرد قانونی با مقامات شهرداری برای تمرین احیا کشاورزی و رشد یک جامعه مواد غذایی باغ در حیاط جلویی از شهری به خانه. وجود دارد چیزی است که انقلابی در مورد در حال رشد مواد غذایی خود را—به خصوص در یک جامعه است.

زمانی که هنرمند اسکاتلندی ایان همیلتون Finlay متهم شد, عقب نشینی از واقعیت را به باغ خود را, او پاسخ داد: “برخی از باغ به عنوان خلوت زمانی که آنها واقعا حملات است.” Kingsnorth حدس است که چه Finlay بود …

“که زیبایی و معنی او ساخت و در اطراف او بود از یک حمله از نوع جهان است که فکر می کند آن را بی معنی است برای انجام کاری پس بنابراین محلی بسیار خاص. به تمایل یک باغ به یاد بگیرند که فروتن به استفاده از مهارت های خود را به صورت محلی و نه در سطح جهانی: هیچ یک از این خواهد شد ‘صرفه جویی در جهان هیچ یک از آن آسان است برای تجمع گروه زیادی از مردم پشت هیچ یک از آن یک شعار. و در عین حال آن تاثیر گذار است.”

پل Kingsnorth, “یادگیری چه چیزی به آن”

و زمانی که من می دانم آنچه من انجام می دهند و سپس من قصد دارم به سعی کنید دست من در باغبانی چریکی. شاید به جای اعتراض در چمن از دولت نماینده من مخفیانه گیاه برخی از سبزیجات در حیاط خود را.

در همان زمان من می خواهم به واقعا سعی کنید برای گوش دادن به جایی که من زندگی می کنند برای پیدا کردن آنچه در آن نیاز دارد و می خواهد به جای به طور خودکار تلاش برای تحمیل ایده های من بر روی آن. من در نظر گرفتن زمان از فعالیت به در که پیاده روی در جنگل است که ما هرگز. من باید به خودم یادآوری از عشق من به این محل به خصوص چند قطعات وحشی از آن است که باقی می ماند مانند زیبا و متنوع میشیگان lakeshore با آن تپه, جنگل, تالاب, ساندویچ, هر چند از آن است که بین یک coal-fired power plant در یک طرف و مضر آسیاب های فولادی ، وجود دارد بعد از همه مهم درس به یادگیری از (و به یادآوری ها) طبیعت وحشی … درس مورد ارتباط در مورد انعطاف پذیری و مهمتر از همه در مورد محدودیت.

گرفتن واقعی

و من همچنین می خواهم برای اتصال با جامعه انسانی نزدیک تر. بنابراین من شروع یک آب و هوا و اندوه ، و من نگه داشتن آن کوچک—بیش از پنج نفر و یک مدیر بنابراین ما می تواند یک مکالمه واقعی.

این یکی از ironies از آب و هوا فعالیت است که در مبارزه برای توسعه پایدار در راه زندگی ما اغلب به دنبال ما فعالیت در یک ناپایدار راه است. در مقاله “جنبش زیست محیطی اتحاد شکست خورده” غم درمانگر هالی Truhlar می نویسد که جنبش زیست محیطی موفق به ارائه فضاهای که در آن ما می توانیم در مورد بحث ما غم و اندوه و احساسات دیگر و تا زمانی که ما در حال رفتن هرگز در حق ارتباط با طبیعت با خودمان یا با هر یک از دیگر.

بنابراین من شروع این گروه (در واقع دو تا از آنها) با هدف ایجاد یک فضای که در آن ما می توانیم بحث در مورد احساس خستگی یا ترس یا ضعف یا فلج یا نامشخص که در آن ما می توانیم بحث در مورد این احساسات بدون قضاوت و بدون عجله به پاسخ و یا عمل است. من معتقدم که صحبت کردن در مورد احساسات ما صادقانه منجر به مناسب تر و موثر عمل هنگامی که آن را به نام ، به عنوان Dahr Jamail نوشته است:

“من یاد گرفته ام که من نیاز به کار بر روی خود من غم و اندوه زیرا این تنها راه من می تواند دسترسی به اعماق درون خودم که لازمه این بار. تنها پس از آن من قادر به روشنی در مورد آنچه مهم است و آنچه من حق گام بعدی باید باشد. تنها پس از به طور کامل گرفتن در جاذبه ما بحران و فروپاشی قریب الوقوع تمدن هستند و من چشم پاک از هر گونه توهم و یا هر یک از امید است.”

— Dahr Jamail, “رقص با غم و اندوه”

من فکر می کنم این چیزی است که Bayo Akomolafe یعنی زمانی که او می گوید: “این بار فوری—ما باید آهسته.” آن را متضاد با منطق اما من پیدا کردن عقل در آن در حال حاضر.

بله من هنوز هم احتمالا رفتن به من تماس بگیرید خارجه کنگره نماینده هنگامی که یک لایحه پیشنهاد شده است که آن را غیر ممکن است برای نزدیکی سوخت زغال سنگ نیروگاه را تعطیل. من هنوز هم احتمالا به حمایت از جوانان محلی که سازماندهی یک اعتراض در مرکز خرید در جمعه سیاه. و من هنوز هم احتمالا رفتن به ماه مارس با دوستان و خانواده در آب و هوا پیمایی در خیابان های شیکاگو—اگر بدون هیچ دلیل دیگر از آنها بسیاری از سرگرم کننده! اما این نمی تواند تمرکز توجه من برای آینده قابل پیش بینی.

من نمی گویم که با شروع یک باغ یا یک غم و اندوه است رفتن به صرفه جویی در این سیاره و یا انسانیت یا تمدن است. آن را نمی خواهد.

و من نمی گویم این پاسخ برای همه. آن را نمی.

آن را حتی جواب برای من. این بیشتر از یک شروع از یک جواب. یا شاید جایی که از آن من امیدوارم که این پاسخ را در نهایت ظهور است. در حال حاضر این است که من انتخاب ایستاده است. در این کمی از زمین که من دوست دارم با این افرادی که من دوست دارم. و در حالی که من منتظر پاسخ حداقل ما باید چیزی تازه به غذا خوردن از باغ من است.


 

یادداشت

* برای اطلاعات بیشتر در تجربه من از رسا اعتراض به عنوان یک شکل از نژادی و امتیاز طبقاتی ببینید من “نامه سرگشاده به فعالان دوستان”.

** این ها همه نمونه هایی از آنچه Jem Bendell نویسنده (در)معروف عمیق انطباق با کاغذ تماس “implicative انکار” زمانی که ما تشخیص پیامدهای تغییر آب و هوا “اما پاسخ توسط busying خودمان را در فعالیت های که بوجود می آیند از یک ارزیابی کامل از وضعیت”.


جان هلستید نویسنده دیگر پایان جهان ممکن است, که در آن او به بررسی آنچه در آن واقعا برای رابطه ما با جهان طبیعی اگر ما به اعتراف است که ما محکوم به فنا هستند. جان بومی جنوب Laurentian bioregion و زندگی در شمال غربی ایندیانا در نزدیکی شیکاگو است. او یکی از بنیانگذاران 350 ایندیانا-کلومت که (تا همین اواخر) کار می کرد به سازماندهی مقاومت به صنعت سوخت فسیلی در منطقه است. جان اصل تسهیل کننده “یک بت پرست جامعه بیانیه ای در محیط زیست است.” او در تلاش است به زندگی می کنند تا به چالش های مطرح شده توسط این بیانیه خود را از طریق نوشتن و فعالیت. جان نوشته است به صورت متعدد در سیستم عامل های آنلاین از جمله Patheos هافینگتون پست PrayWithYourFeet.org و خدایان & رادیکال. او سردبیر-در-بزرگ HumanisticPaganism.com. جان همچنین ویرایش این مجموعه بی خدا الحاد: صدای غیر یکتاپرستی مشرکان و نویسنده Neo-الحاد: تاریخی الهام & معاصر خلاقیت است. او همچنین یک روش از Earthseed جامعه بیشتر در مورد است که می تواند در GodisChange.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>