چرا ایرانیان در حال صف آرایی آنلاین برای جلوگیری از اعدام سه معترضان

ایرانیان دارای سابقه ای طولانی در پیدا کردن راه هایی برای ابراز نارضایتی وجود محدودیت های سخت در سخنرانی و تظاهرات. اما ظاهرا خود به خود در واکنش به نزدیک شدن به اعدام از تظاهرکنندگان به دست آورد غیر معمول وسعت و شتاب در میان موج جدیدی از رمان coronavirus عفونت است که تیره و تار است این کشور در سیستم مراقبت های بهداشتی. آنلاین حرکت نیز مشخص شده این هفته از پنجمین سالگرد توافق هسته ای ایران که از آن رئیس جمهور تهمت خارج در سال 2018 است. بازگشت تحریم های ایالات متحده داشته اند استارک عواقب اقتصادی برای ایرانیان.

“این یک ویژه زمان بد به یک ایرانی در ایران در حال حاضر گفت:” دینا Esfandiary یک همکار در نیویورک-بر اساس قرن بنیاد. “از لحاظ اقتصادی آنها واقعا تلاش. سیاسی وجود دارد به نظر نمی رسد تعداد زیادی از امید است.”

“سالگرد [از ایران] باعث می شود آن است که مقدار بیشتر را در صورت خود را,” او اضافه شده است.

تمام هفته Esfandiary گفت: بسیاری از ایرانیان آنلاین به اشتراک گذاشته شد و هولناک, به یاد لحظات از 2015 که خوش بینی بیش از این کشور چشم انداز افزایش یافت. توافق در تئوری وعده داده شده برای پایان دادن به تهران, اقتصادی و انزوای سیاسی در ازای چک در این کشور از برنامه هسته ای. به عنوان روابط بین تهران و واشنگتن رو به وخامت گذاشته و تحت تهمت رکود اقتصادی را ادامه داد.

ارزش واحد پول ایران است که در کاهش تورم و قیمت کالاهای اساسی افزایش یابد.

در مورد سه معترضان محکوم به مرگ — Amirhossein مرادی, 25; Saeed Tamjidi, 27; و محمد رجبی, 25 — طنین انداز با ایرانیان از اقشار مختلف جامعه به دلیل شدت مجازات برای چیزی است که بسیاری در حال انجام خود گفت: عباس قیداری یک غیر ساکن همکار در شورای آتلانتیک یک اتاق فکر در واشنگتن است.

“ایرانیان قابل درک است که صدور حکم سه مرد به مرگ برای اعتراض بود که یک پیام را به هر کسی که در آینده تظاهرات,” او گفت:. “این یک افراطی حاکم با هیچ شواهد و آن خشم بسیاری از ایرانیان.”

در اواخر سال گذشته ایران را لرزاند توسط روز در سراسر کشور تظاهرات علیه دولت برانگیخت توسط یک شبه افزایش قیمت بنزین است. گروه های حقوق تخمین زده است که بیش از 300 نفر کشته شدند و نیروهای امنیتی بیش از 7000 دستگیر شد.

سه مرد جوان اعدام شدند و در میان کسانی که بازداشت و به اتهام “خرابکاری و آتش سوزی به قصد مقابله و شرکت در جنگ با جمهوری اسلامی ایران” به گزارش نیویورک تایمز.

خود را وکیل گفت که مشتریان خود بودند و شکنجه مجبور به اعتراف. روز سه شنبه ایران را به دادگاه عالی رد درخواست تجدید نظر و تایید احکام اعدام.

به زودی پس از Instagram و تلگراف و توییتر که در ایران ممنوع, روشن با قهر پاسخ. مشهور ایرانی, هنرمندان, ورزشکاران, وبلاگ نویسان و حتی برخی از سیاستمداران و روحانیون پیوست نزاع — در کنار روزمره ایرانیان برای آنها خطرات ناشی از شرکت در این گفتمان است که اغلب حتی بالاتر است.

اینترنت مبارزات همیشه خطر ظاهر می شود بزرگتر از آنها واقعا با توجه به رباتها اما امیر رشیدی دیجیتال محقق نیویورک تایمز گفت که او تا به حال هرگز دیده می شود یک برچسب با این سطح از مشارکت ایرانیان در همه جا.”

در سال گذشته در ایران اعدام حداقل 251 نفر دوم تنها به چین به گفته سازمان عفو بین الملل حقوق بشر ، این کشور به تازگی اعدام شده به اتهام اعم از نوشیدن الکل به جاسوسی برای سازمان سیا.

“وجود دارد یک جنبش رو به رشد در داخل ایران به رهبری مشاهیر فعالان و سازمان های خیریه که در حال هل دادن برای کسانی که محکوم به مرگ بخشیده شود” گفت: Dagres. “عمل اعدام به طور فزاینده ای به عنوان کهنه و این در بخشی به همین دلیل ایرانیان بودند را به رسانه های اجتماعی برای بیان مخالفت خود را.”

روز چهارشنبه تهمت وارد فرای, به tweeting, مخالفت خود را با اعدام دو زبان فارسی و انگلیسی. توییت یک روز پس از دولت او انجام اولین فدرال اعدام در ایالات متحده از سال 2003.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به تصویب رسید متهاجم موضع ایران که تقریبا به سر آمد و در ژانویه هنگامی که ایالات متحده کشته شدن قاسم سلیمانی بالا ايراني, رهبر نظامی در بغداد هوایی کشیدن کشور به آستانه درگیری های مسلحانه.

ایرانیان بودند بعید به تهمت حمایت جدی گفت: Esfandiary.

هر گونه تغییر واقعی او گفته شده بود توسط ایرانیان که به دنبال راه هایی برای نشان دادن نارضایتی بدون در نظر گرفتن خطرات عمده. “به همین دلیل من فکر می کنم شما در حال رفتن به یک جذب در کمپین بود,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de