ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه متهم شده است که توسط سازمان های اطلاعاتی غربی به دنبال دخالت در سال 2020 انتخابات آمریکا به نفع دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سمت راست و به نفع برنی ساندرز در سمت چپ.

اما حدس بزنید چه, روسیه نمی کند در واقع می خواهید برنی را به نفع خود. در همه. مسکو فقط می خواهد ما را به قطبی و جنگ داخلی, بنابراین به عنوان به ترک روسیه به تنهایی به دنبال آن توسعه پروژه ها در مکان هایی مانند اوکراین است. من به عنوان استدلال دیروز تحلیلگران روسیه به اشتباه فرض کنیم که ساندرز نمی تواند پیروزی در برابر تهمت و به طوری که آنها ممکن است فکر می کنم آن را بی خطر است به حمایت از او (از آنجایی که آنها واقعا می خواهید تهمت به رای).

چگونه من می دانم که روسیه را در واقع نفرت تنفر و نفرت یک ساندرز ریاست? چون ساندرز سبز جدید مقابله خواهد ورشکسته روسیه است.

اگر روس ها فکر ساندرز واقعا شانس آنها خواهد شیفت حمایت خود را به طور ناگهانی به یک آب و هوا و منکر و یا حداقل یک “آهسته و پیوسته” سیاستمدار.

پس از همه, پوتین حتی حمله گرتا Thunberg به عنوان ابزار ساده و بی تکلف از “انرژی سبز امپریالیستها” که او به اتهام توطئه برای نگه داشتن مردم فقیر. (جدید باد و انرژی خورشیدی هستند در واقع در حال حاضر ارزان تر از ذغال سنگ و گاز طبیعی).

ساندرز می خواهد به حرکت ما در طول دهه آینده به یک برق و حرارت اقتصاد و برق حمل و نقل. ما با استفاده از 21 میلیون بشکه نفت در روز است. آن را به تولید حدود 11 میلیون بشکه در روز است. اگر میلیون ها نفر از آمریکایی ها شروع به رانندگی اتومبیل های الکتریکی با فدرال مالیات معافیت و پایان دادن به بنزین یارانه نفت آمریکا تقاضا خواهد افت. بازار نفت بسیار حساس هستند. کاهش تقاضا با 21 میلیون بشکه در روز می شود, قیمت به شیرجه رفتن. جهان به تولید حدود 100 میلیون بشکه در روز است.

نه تنها آمریکایی ها در رانندگی و اتومبیل های برقی باعث افزایش قیمت نفت به سقوط آزاد, اما اگر آنها خریداری تعداد زیادی از اتومبیل های برقی این امر باعث می شود قیمت این خودرو خود را به سقوط. تصور کنید پول است که می تواند به ساخت ارزان تر از باتری های با برد بیشتر. ارزان اتومبیل های الکتریکی رانده شده توسط یک آمریکایی در بازار افزایش خواهد داد EV فروش در سراسر جهان است. آن را جلو و پلاگین در بازار نفت است. شما می توانید ببینید نفت سقوط از 60 دلار در هر بشکه رسید امروز به 2 دلار در هر بشکه رسید. برنی خواهد فشار به ایجاد این اتفاق می افتد در 10 سال کوتاه.

به علاوه باد و انرژی خورشیدی و پمپ های حرارتی زمین گرمایی برای گرم کردن خانه ها خواهد انتقام مشابه ویران گاز طبیعی در بازار. شما می خواهم تفریق 40 درصد از روسیه تولید ناخالص داخلی.

پوتین می داند که خطرات اینجا و از این رو تلاش می کند به انکار بحران آب و هوا. در ماه نوامبر گذشته در مسکو کنفرانس سرمایه گذاری پوتین ابراز شدید زنگ خطر در اروپا قصد دارد به منظور کاهش استفاده از گاز طبیعی است. او گفت: با توجه به Euractiv “در نظر من disdaining چنین حذف هیدروکربن به عنوان گاز کاملا عجیب و غریب”.

گاز ساطع می کند و در حدود نیمی به اندازه دی اکسید کربن به عنوان زغال سنگ, اما آن را هنوز هم ساطع می کند مقدار زیادی از CO2. شما می کاهش انتشار گازهای گلخانه ای با جایگزین کردن تمام چینی و دیگر سوختن زغال سنگ با گاز طبیعی. اما شما می خواهم به کاهش تولید گازهای گلخانه ای بیشتری با جایگزین کردن هر دو زغال سنگ و گاز طبیعی با, باد, انرژی خورشیدی, برق آبی و زمین گرمایی.

در پاسخ به یک طرح اروپا برای کاهش استفاده از سوخت های فسیلی از سال 2022 پوتین گفت: “زمانی که مردم نشان می دهد این ایده من فکر می کنم که انسان می تواند در نهایت در غارها و دوباره.” او اضافه کرد که “راه تکنولوژی امروز بدون هیدروکربن های خام بدون انرژی هسته ای, بدون, برق آبی, انسان می تواند به سادگی زنده نمی تواند خود را حفظ تمدن”.

تا پایان سال 2020 تمام اسکاتلند را برق خواهد آمد از باد خورشیدی آبی و فعلی است که از دقیقا منابع پوتین غفلت به ذکر است. من تا حدودی از تبار اسکاتلندی و در نظر گرفتن این ایده که سبز اسکاتلند است و به هیچ وجه عقب مانده بسیار کمتر نوسنگی به مبارزه با کلمات. در واقع, آن است که روسیه با آن قرن 20 اقتصاد سوخت فسیلی که عقب مانده است. و آن را به سوخت های فسیلی ناشی از بحران آب و هوا که در حال رانندگی مردم از خانه های خود.

پوتین نیست و در واقع ترس از مردم در حال تبدیل شدن مردان غار. او از ترس خود را در اقتصاد اساسا کاهش اگر مردم خاموش نفت و گاز است. نفت و گاز متشکل از 65 درصد از صادرات روسیه در سال 2018 و حساب برای 40 درصد از تولید ناخالص داخلی خود را. اگر چه آن اتحاد جماهیر شوروی گذشته و آن کمپلکس نظامی-صنعتی روسیه را قابل پخش جهانی آن است که در واقع فقط یک پترو-دولت مانند عربستان سعودی است. آن است که تنها 11th میان اقتصاد جهان و دروغ در میان کره جنوبی و اسپانیا و کانادا و برزیل. نه به عبارت دیگر در همان لیگ به عنوان ما چین و ژاپن است.

افزایش انرژی سبز و وسایل نقلیه الکتریکی می تواند برای روسیه شاقول در پایین به یک سطح از تولید ناخالص داخلی زیر که از مکزیک و هلند که تنها یک دهم جمعیت آن است. I. e., اگر شما در زمان دور 40 درصد از تولید ناخالص داخلی است که نفت و گاز روسیه تولید ناخالص داخلی خواهد سقوط به کمتر از $1 تریلیون دلار در سال است.

تولید ناخالص داخلی ایالات متحده $است 21.4 تریلیون در سال است. یکی از دلایل روسیه است به طوری عصبی در مورد آن جهان ایستاده است و مایل به صرف مبالغ زیادی در کشورهایی مانند سوریه است که از لحاظ اقتصادی آن کاهش یافته است از اینکه یک همکار ابرقدرت با ایالات متحده به داشتن یک کوچکتر اقتصاد از کانادا یا برزیل و در معرض خطر تبدیل شدن به هلند. (هلند است که غنی سرانه به دلیل تولید ناخالص داخلی است و تنها تقسیم بر 17 میلیون نفر از مردم روسیه 144.5 میلیون.

در اوایل دهه گذشته (قبل از) روسیه بود, مانند عربستان سعودی, سازگار مانع به سازمان ملل متحد آب و هوا موافقت نامه و تلاش. حتی پس از 2015 توافق پاریس ملحق شد با 197 کشور برای پیوستن به روسیه کاهش یافته است.

پوتین بدنام تغییر آب و هوا منکر. فقط در ماه دسامبر گذشته گفت: با توجه به دویچه وله “هیچ کس نمی داند ریشه های جهانی تغییر آب و هوا . . . ما می دانیم که در تاریخ زمین ما شده اند وجود دوره های گرمایش و سرمایش و آن را می تواند بستگی دارد فرآیندهای در جهان است.”

آن صدا نیست دقیق در روسیه از آن به زبان انگلیسی است. ما می دانیم دقیقا چرا زمین و حرارت است و به این دلیل است که انسان در حال سوزاندن سوخت های فسیلی بر روی یک مقیاس عظیم الجثه. در حالی که آب و هوا تغییر کرده است در گذشته این بود که از چیزهایی مانند یک میلیون سال فوق العاده ای از فعالیت های آتشفشانی خارج می گردند دی اکسید کربن به اتمسفر است. ما تا به حال نشده است که نوع vulcanism به تازگی. در واقع ما فقط از یک عصر یخبندان 12000 سال پیش. و لکه های خورشید شده اند غیر منتظره ای سازمان ملل متحد فعال در چند دهه گذشته است که باید منجر به خنک کننده جهانی است. آن نیست. وجود دارد هیچ چیز در طبیعت است که توضیح می دهد که آب و هوا دانشمند مایکل مان معروف “چوب هاکی” نمودار فزاینده و حرارت:

110520516_meantemps4-nc-1-750x527.png

h/t مجله.

فقط بپرسید, خوب, پروفسور مایکل مان.

پوتین آغاز شده است greenwashing صحبت کردن در یک بازی خوب در مورد کاهش انتشار گازهای گلخانه ای. اما او نقش به راحتی دیده می شود-از طریق کلاهبرداری مانند گرفتن 1990 به عنوان پایه نیست 2005.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de