لندن (العالم) – جمعیت گسترده ای ماسک صورت استفاده می تواند فشار COVID-19 انتقال به کنترل سطح ملی بوده و می تواند در جلوگیری از امواج از بیماری همه گیر هنگامی که در ترکیب با مستندات بر اساس یک پژوهش انگلیسی در روز چهارشنبه.

فایل عکس: یک عضو از خدمه دیده می شود پوشیدن محافظ ماسک صورت در فرودگاه هیترو به بریتانیا راه اندازی آن 14 روز قرنطینه برای ورود بین المللی در پی شیوع بیماری کروناویروس (COVID-19) لندن, انگلستان ژوئن 8 سال 2020 است. رویترز/توبی ملویل /فایل عکس

این پژوهش به رهبری دانشمندان در بریتانیا و کمبریج گرینویچ دانشگاه ها نشان می دهد مستندات به تنهایی نمی خواهد متوقف تجدید حیات جدید SARS-CoV-2 coronavirus اما که حتی ماسک های خانگی می تواند به طور چشمگیری کاهش نرخ انتقال اگر مردم به اندازه کافی به آنها را می پوشند ،

“تجزیه و تحلیل ما حمایت فوری و جهانی تصویب ماسک صورت عمومی گفت:” ریچارد Stutt که co-چراغ مطالعه در کمبریج.

او گفت: ترکیب گسترده استفاده از ماسک اجتماعی فاصله و برخی از مستند اقدامات می تواند “یک راه قابل قبول برای مدیریت این بیماری همه گیر و دوباره باز کردن فعالیت های اقتصادی” قبل از توسعه یک واکسن موثر علیه COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از کوروناویروس.

این مطالعه یافته های منتشر شده در “مجموعه مقالات انجمن سلطنتی یک” مجله علمی.

در شروع این بیماری همه گیر شواهد علمی در این اثر از ماسک در کاهش انتقال بیماری های تنفسی محدود بود و هیچ داده ها در COVID-19 پس از آن بود که قبلا بیماری ناشناخته است.

اما باعث شده برخی از تحقیقات جدید در هفته های اخیر سازمان بهداشت جهانی روز جمعه گفت در حال حاضر آن را توصیه می کند که هر کس پوشیدن پارچه ماسک صورت در عمومی به تلاش برای کاهش گسترش بیماری.

در این مطالعه محققان مرتبط پویایی گسترش بین مردم با مردم در سطح مدل به منظور ارزیابی اثر این بیماری را نرخ تولید مثل و یا R ارزش از حالات مختلف از ماسک پذیرش همراه با دوره های مستند.

تحقیق ارزش اقدامات متوسط تعداد افرادی که با یک فرد آلوده منتقل خواهد شد این بیماری به. تحقیق از ارزش بالای 1 می تواند منجر به رشد نمایی.

این مطالعه نشان داد که اگر مردم ماسک هر زمان که آنها در این است که دو بار به عنوان موثر در کاهش R ارزش از اگر ماسک ها تنها فرسوده پس از علائم ظاهر می شود.

در همه حالات مطالعه در نگاه معمول ماسک صورت با استفاده از 50 ٪ یا بیشتر از جمعیت کاهش می یابد COVID-19 گسترش به یک R کمتر از 1.0 مسطح آینده بیماری امواج و اجازه می دهد برای کمتر سختگیرانه مستندات.

کارشناسان به طور مستقیم درگیر در آخرین, انگلیسی, مطالعه تقسیم شدند بیش از آن نتیجه گیری.

بروکس پولاک یک دانشگاه بریستول بیماری های عفونی مدلسازی کارشناس گفت احتمال تاثیر ماسک می تواند بسیار کمتر از پیش بینی. تریش Greenhalgh یک استاد دانشگاه آکسفورد گفت: نتايج دلگرم کننده بود و پیشنهاد ماسک “به احتمال زیاد موثر جمعیت اندازه گیری”.

گزارش توسط کیت Kelland; ویرایش توسط شفق الیس و الکس ریچاردسون

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de