آتش سوزی از طریق منطقه رکورد در کالیفرنیا می سوزد به عنوان فروغ همچنان به گسترش

پخش رسانه ها در دستگاه شما بدون حمایت است

آتش سوزی را از طریق تعداد رکورد هکتار در کالیفرنیا در سال جاری سوزانده شده است به عنوان آتش نشانان همچنان به نبرد با چند فروغ بزرگ در سراسر ایالت.

کال آتش نشانی، اداره جنگلداری و حفاظت از آتش سوزی این ایالت می گوید بیش از دو میلیون جریب سوخته است که بیش از اندازه دلاویر است.

مقامات می گویند یک آتش سوزی به نام ال دورادو که بیش از ۷۰۰۰ جریب گسترش یافته است، توسط یک حزب آشکار جنسیتی آغاز شد.

کالیفرنیا در حال حاضر در حال تجربه یک موج گرمایی رکورد دار است.

شهرستان لس آنجلس بالاترین دمای خود را تا کنون 49.4C (121F) در روز یکشنبه گزارش شده است. اگرچه انتظار می رود درجه حرارت از روز سه شنبه به بعد کاهش یابد، اما ممکن است بادهای شدیدی را به همراه داشته باشد که می تواند شعله های آتش را فن کند، اما سرویس ملی آب و هوا هشدار می دهد.

زندگی در ‘داغ ترین مکان بر روی زمین’ تابستان می تواند تبدیل به ‘بیش از حد گرم برای انسان’

کال آتش نشانی می گوید بیش از ۱۴ هزار آتش نشان به نبرد با ۲۴ آتش سوزی در سراسر ایالت ادامه می دهند.

بزرگترین فروغ، معروف به آتش کریک، از زمان آغاز آن در کوه های سیرا در روز جمعه، بیش از ۷۸ هزار جریب را سوزانده است و مقامات گفتند هیچ کدام از آن ها مهار نشده است.

پخش رسانه ها در دستگاه شما بدون حمایت است

به گزارش لس آنجلس تایمز، این آتش سوزی دست کم دو جین مسکن در شهر بیگ کریک را سوزانده است. بیش از 200 کوهنورد تا به حال به هوا از مخزن محبوب ماموت استخر پس از تبدیل شدن به شعله های آتش در روز شنبه به دام افتاده است.

آتش سوزی دره در شهرستان سن دیگو را از طریق بیش از 10،000 هکتار سوخته است ، و باعث تخلیه شهر دور افتاده آلپ ؛ در حالی که آتش سوزی بوبکات در جنگل ملی آنجلس نزدیک به ۵۰۰۰ جریب را نابود کرده و تخلیه رصدخانه کوه ویلسون را دیده است.

کال آتش یک «دستگاه پیروتکنیک مولد دود، مورد استفاده در طول یک حزب آشکار جنسیتی» را به خاطر شروع آتش سوزی ال دورادو در شهرستان سن برنادنو سرزنش کرد. جنسیت نشان می دهد احزاب جشن اعلام کرد که آیا انتظار پدر و مادر قرار است به یک دختر و یا یک پسر. در سال های اخیر چندین حزب در مقیاس بزرگ به اشتباه پیش رفته اند که حتی منجر به مرگ یک زن در سال ۲۰۱۹ شده است.

در توییت آمده است: «کال آتش به مردم یادآوری می کند که با شرایط خشک و آب و هوای بحرانی آتش سوزی، شروع آتش سوزی چیز زیادی طول نمی کشید».

افرادی که باعث آتش سوزی می شوند «می توانند از نظر مالی و کیفری مسئول باشند».

آیا جنسیت نشان می دهد احزاب بیش از حد رفته است؟ تمساح ‘جنسیت نشان می دهد حزب’ مورد انتقاد قرار

پخش رسانه ها در دستگاه شما بدون حمایت است

کالیفرنیا از ۱۵ اوت نزدیک به ۱۰۰۰ آتش سوزی را دیده است که اغلب با حملات رعد و برق آغاز می شود.

کال آتش گفت که نه تنها دو میلیون جریب در حال حاضر در سال جاری سوزانده شده بود، بلکه هشت کشته و بیش از ۳۳۰۰ سازه از بین رفته بود. به گزارش آسوشیتدپرس، در سال ۲۰۱۸، ۱٫۹۶ میلیون جریب سوزانده شد – بالاترین از زمانی که کال آتش در سال ۱۹۸۷ شروع به ردیابی اعداد کرد.

لین Tolmachoff سخنگوی کال آتش به AP گفت که نگران کننده است که چگونه اوایل آتش سوزی در سال جاری آغاز شده است. او می گوید: «کمی بی رویه است چون سپتامبر و اکتبر از لحاظ تاریخی بدترین ماه های ما برای آتش سوزی هستند. معمولا گرم است، و سوخت ها واقعا خشک می شوند. و شاهد اتفاقات بیشتر باد می رویم».

ایالت های اضطراری در پنج شهرستان کالیفرنیایی – فرزنو، مادرا، ماریپوسا، سن برناردینو و سن دیگو – صادر شده اند و از مردم خواسته شده است که پیاده روی نکنند، پس از مرگ یک کوهنورد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر