‘برندگان را تمام و جدول کلمات متقاطع از نخبگان بشردوستانه (2020)

نویسنده آناند Giridharadas توصیف او در کتاب “نگاهی به همه برندگان: نخبگان جدول کلمات متقاطع از تغییر جهان” چرا ثروتمندان مالیات پرداخت نمی کند اما با خود انسان دوستی تعیین دوره از جهان (و در نتیجه تضعیف دموکراسی ما). “سال گذشته بیش از چهار صد میلیارد دلار صرف شد و در انسان دوستی در ایالات متحده است. این است که نزدیک به فراتر رفتن از دولت بودجه – به استثنای بودجه برای defension. “

این فقط یکی از بینش های سابق نیویورک تایمز مقاله نویس و نویسنده آناند Giridharadas. او رنگ یک عکس از یک دولت موازی: یکی که نه دموکراتیک است و اجرای فوق العاده غنی از این جهان است.

اگر افراد ثروتمند و شرکت های اجتناب از پرداخت مالیات به عنوان آنجا که ممکن است, اما depicture دولت به عنوان بوروکراتیک و پس از آن در نظر گرفتن اعتبار زمانی که آنها افتتاح ساختمان دانشگاه یا بیمارستان به دلیل نام خود را در آن – چه مانده است از ما دموکراسی است ؟

Giridharadas بنابراین طرفداران بازگشت به منافع عمومی از طریق تجدید همکاری در نهادهای دموکراتیک ما. به دلیل این که چگونه نویسنده فصاحت خلاصه مشکل:

“که غنی شخص یا شرکت انجام داده است و بیشتر برای افراد مسن در ایالات متحده نسبت به امنیت اجتماعی?”

“که غنی شخص یا شرکت انجام داده است و بیشتر برای مراقبت های بهداشتی برای فقرا از پزشکی?”

“که غنی شخص یا شرکت انجام داده است و بیشتر برای زنان از حق رای دادن؟”

“که غنی شخص یا شرکت انجام داده است و بیشتر برای آمریکایی های آفریقایی تبار از Votings قانون حقوق و حقوق مدنی عمل می کنند؟”

مصاحبه با آناند Giridharadas در مورد فوق العاده غنی و چگونه آنها را تضعیف دموکراسی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>