Siphiwe Sibeko ایسنا

یک مرد پیاده گذشته کلمه “کوروناویروس” نقاشی بر روی دیوار در سوتو, آفریقای جنوبی, on May 31.

سیدنی — به عنوان کشورهای در نیمکره شمالی شیب به تابستان و قبل از ماه-طولانی coronavirus خاموش شدن ناگهانی زمستان می رسد در این ماه در نیمه گرمسیری بخش هایی از نیمکره جنوبی — و با افزایش نگرانی برای این ویروس را گسترش.

مطالعات انجام شده از رمان coronavirus رفتار از فصل به فصل هنوز در مراحل اولیه خود را. نتایج اولیه نشان می دهد که درجه حرارت و سایر عوامل آب و هوایی به تاثیر کمتر بر گسترش آن از رفتار اجتماعی و همراه با محدودیت های که دولت در محل قرار داده. اما محققان در استرالیا و جنوب آفریقا و آمریکای جنوبی می گویند آب و هوای سرد است که باعث نگرانی قابل توجهی.

“ما نیاز به فکر کردن اگر آن را زمستان می تواند covid-19 زمان گفت:” مایکل بخش متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه سیدنی دانشکده علوم دامپزشکی, در بیانیه ای. بخش و همکاران چاپ مقاله روز شنبه که در بر داشت که هر 1 درصد کاهش در رطوبت افزایش coronavirus موارد توسط 6 درصد است. استرالیا در زمستان به طور کلی کمتر حدودی از آن تابستان چند درجه ای در منطقه بستگی دارد.

رطوبت است تنها یکی از بسیاری از فصلی آب و هوایی بیولوژیکی و تغییرات رفتاری است که محققان بررسی شده است.

رطوبت تعامل با درجه حرارت و همچنین اشعه ماوراء بنفش و برای مثال گرما و قرار گرفتن در معرض اشعه ماوراء بنفش نیز فرض در برخی از در حال انجام مطالعات به عنوان پتانسیل سرکوبگران ویروس گسترش یافته است. دیگران در حال بررسی چگونگی این عوامل آب و هوایی ممکن است متغيرهای مداخلهگر با ارتفاع احتمالا مهم تر از اندازه گیری.

مارکو Longari

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

یک دانش آموز در شهرستان Kidz قبل و مدرسه ابتدایی در درون شهر ژوهانسبورگ است و درجه حرارت خود را چک به عنوان او وارد می شود در تاریخ 1 ژوئن.

بخش هایی از آمریکای جنوبی در نیمکره جنوبی تمایل به کمتر مرطوب در آینده خود را در ماه های زمستان است که محققان در برزیل, بزرگترین coronavirus نقطه داغ نگران است. در حالی که بسیاری از این کشور گرمسیری جنوب آن دشت خشک در زمستان و درجه حرارت زیر نقطه انجماد.

“ایالات متحده خوش شانس بود که در آن آغاز شده گردآوری موارد در پایان زمستان و شروع بهار گفت:” مائورو سانچز متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه Brasília. “ما موارد در حال رشد هستند که با نزدیک شدن زمستان. در این زمان بود که ایده آل نیست.”

Temperaturewise این کوروناویروس “به نظر می رسد به گسترش در حداکثر زمانی که نرخ ميانگين روزانه دما در 5 تا 11°C محدوده [41 تا 52 درجه فارنهایت] و نرخ کاهش می یابد به طور پیوسته به عنوان درجه حرارت بالا می رود” با توجه به بیانیه آفریقای جنوبی دولت-بودجه کاربردی مرکز, آب و هوا و زمین سیستم های علم است.

کسانی که عوامل آب و هوایی را تحت تاثیر قرار چگونه بدن ما تابع و چگونه حساسیت آنها ممکن است. مثلا باب Scholes, استاد سیستم های محیط زیست در تغییر جهانی موسسه دانشگاه Witwatersrand در ژوهانسبورگ گفت: است که در آب و هوای سرد مخاط گرایش به فرم در نوک بینی که ممکن است ترویج استنشاق قطرات آلوده به عنوان آن را با آنفلوانزا و سرماخوردگی.

سپس دوباره سرد اما آب و هوای مرطوب ممکن است به این معنی که وکتور قطرات حاوی coronavirus بزرگتر و سنگین تر و در نتیجه به احتمال زیاد به سقوط به زمین از گردش در هوا و تنفس در.

“در حال حاضر احساس بر اساس بسیار زیادی از داده ها است که وجود دارد یک اثر فصلی, اما از آن است که کوچک نسبت به تغییرات رفتاری و پس از آن تمایل به دریافت از دست رفته در سر و صدا” Scholes گفت. “تفاوت های دیگر مهم تر است.”

زمستان خود را به اثرات اجتماعی و اولیه در میان آنها مقدار بیشتری از زمان را صرف در داخل خانه در unventilated محیط.

در آفریقای جنوبی که در آن میلیون ها نفر تکیه بر چوب و زغال و اجاق برای پختن و گرم کردن خانه های خود کسانی که فضاهای داخلی نیز خواهد شد پر از ذرات ماده است که برخی از دانشمندان بر این باورند همچنین جمع از گسترش این ویروس با ایجاد سرفه است.

“در زمستان استفاده از زغال سنگ و چوب خواهد بود در اوج خود گفت:” آنجلا Mathee مدیر بهداشت محیط زیست مطالعات در آفریقای جنوبی شورای تحقیقات پزشکی. “آیا آن را در یک طوفان کامل و یا آن را حدس و گمان ؟ ما در فصل اول ما و ما می دانیم بسیار کمی.”

مفروضات انجام شده از مطالعات آنفلوانزا است که نشان می دهد غیر قابل انکار فصلی هستند خو با شک و تردید ریشه در تازگی از covid-19 به عنوان بیماری ناشی از رمان coronavirus شناخته شده است.

دین Lewins

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

یک زرافه می ایستد در یک محوطه در Taronga باغ وحش سیدنی در ژوئن 1, روز بازگشایی باغ وحش پس از داشتن شده است بسته به علت این بیماری همه گیر کوروناویروس.

استرالیا برنده جایزه نوبل و immunologist پیتر دوهرتی گفت که او هنوز متقاعد شده توسط این نظریه که coronavirus را سریع تر در نیمکره جنوبی زمستان است.

“من شده اند به دنبال درخواست مردم وجود دارد و ممکن است یک اثر اما ما فکر می کنم آن را بسیار بزرگ نیست اما هیچ کس واقعا نمی داند,” او گفت:.

Scholes هم گفت که در حالی که فصلی “به نظر می رسد مهم” بسیاری از زنگ هشدار مطرح شده توسط جامعه علمی شده است بر اساس حدس تحصیل.

“ما هنوز در مرحله کشف; ما هنوز به دنبال همبستگی” او گفت:. “واقعا درک آب و هوا اثرات, شما نیاز به یک زن و شوهر سال قادر به مقایسه بدون ساخت بسیاری از مفروضات اثبات نشده. بیشتر دود از نور در این نقطه واقعا….”

هر دو در استرالیا و آفریقای جنوبی اجرا دقیق مستندات شده اند و به شدت تست هر چند آنها تست شده اند و تنها 6 درصد و 1 درصد از جمعيت بود.

استرالیا coronavirus مرگ و میر می ایستد در بیش از 100 و 23 مورد در حال حاضر در حال درمان در بیمارستان است. آفریقای جنوبی تلاش کرده است به مهر کردن نقاط داغ از انتقال به خصوص در یک خوشه از طبقه کارگر محله در شهر کیپ تاون که در آن هزاران نفر از موارد شناسایی شده در طول هفته گذشته. آفریقای جنوبی مرگ و میر بیش از 900 هر چند این جمعیت بیش از دو برابر استرالیا.

پیتر Collignon یک میکروبیولوژیست در دانشگاه ملی استرالیا گفت که او انتظار دارد که تعدادی از عفونت های شناسایی به افزایش از نرخ فعلی حدود 100 هفته به 200 یا حتی 300 به نوبت آب و هوا سرد.

“تنها خبر خوب برای استرالیا است که ما تعداد زیادی از تست و بسیار پایین, جامعه, انتقال,” او گفت:. اما او هم مانند دیگران هشدار داد که بسیاری از پیش بینی های او بودند بر اساس تجربه با آنفلوانزا است.

Mathee در آفریقای جنوبی شورای تحقیقات پزشکی گفت: دیدن covid-19 و آنفلوانزا به عنوان متمایز مهم بود برای تحقیق, اما که جدایی خود را ارائه خود را در خطر است.

“چه می شود اگر شما هر دو به طور همزمان؟” “این یکی دیگر از ناشناختهها. ما می توانید ببینید بيمارستان بسته بندی شده با آنفولانزا و covid بیماران و یا شاید حتی مردم از آنها رنج می برند به عنوان یک بیماری است.”

Bearak گزارش از نایروبی. مارینا لپس در سائو پائولو, برزیل کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

چرا کیپ تاون 10 درصد از آفریقا را تایید کرد coronavirus موارد

آفریقای جنوبی ممنوعیت الکل در مستند خود را نشان می دهد مرگبار عادات آشامیدنی

آفریقای جنوبی شکار کردن coronavirus با هزاران نفر از کارگران بهداشت و درمان

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de