با شدت کوچکتر حج سومالی را در صنعت دام می رود از ‘رونق به رستاخیز’

ادواردو Soteras خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

شتر در بازار دام در هرگیسا پایتخت خودمختار سومالی منطقه سومالی در سال 2018 است.

موگادیشو سومالی — اگر این یک سال نرمال نزدیک به 2 میلیون نفر را فرود در اسلام مقدس ترین سایت در مکه, عربستان سعودی روز سه شنبه شب برای حج زیارت سالانه به معنای انجام حداقل یک بار در زندگی هر مسلمان است که از لحاظ جسمی و از لحاظ مالی قادر.

این بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور عربستان مقامات برای محدود کردن حج فقط به 1 ، 000 نفر در حال حاضر در انگلستان خرد کردن رویاهای میلیون ها نفر از زائران و کسانی که از دام پرورش دهندگان و تجار و صادرکنندگان که عرضه میلیون ها گاو و شتر و گوسفند و بز به تغذیه خارجی ها که می رسند در کویر شهرستان در هر سال.

که افت ناگهانی در تقاضا شده است ویرانگر برای سومالی که در آن دام باعث می شود تا سه چهارم از کل صادرات حدود 70 درصد از آن ها فرستاده شده به عربستان سعودی در ماه های منتهی به حج.

سومالی را به دام صادرات انتظار می رود به کاهش آنجا که نیمی از این سال با توجه به بانک جهانی.

“ما در حال گسترش دست ما به خدا دعا برای از بین بردن این نفرین” گفت: عبدی عمر Hashi, 52, پدر هشت. او به تازگی حاوی صدها نفر از حیوانات خود را در کامیون و سفر نزدیک به 700 مایل با آنها از مرکز سومالی به شمال شهرستان بندر بوساسو که اکثر دام صادر شده است. “هنگامی که ما وجود دارد و هیچ یک از خرید. ما تا به حال به آنها را به عقب.”

Hashi گفت: او از دست داده بیش از $50,000 در این سال تقریبا تمام پس انداز خود را.

تغییر کرده است و عواقب وخیمی را برای معیشت به ویژه در میان فقرا است. دام فروش حساب برای 60 درصد از درآمد خانوار برای بسیاری از کشور تا حد زیادی جمعیت روستایی به ویژه در مناطق مانند Puntland در شمال است که بیشتر در مناطق خشک.

“فصل حج ضروری است. آن بزرگ است برای ما” گفت: سومالی را دام وزیر, حسین حسن شیخ محمود به عنوان شیخ حسین. او گفت: سومالی صادر شده بیش از 1 میلیون گاو به تنهایی به عربستان سعودی طی سال گذشته زیارت. پایان حج مشخص شده است این جشنواره از عید قربان که خواستار قربانی کردن حیوانات ایجاد تقاضای اضافی.

بسیاری از سومالی را از وام های خود را به گسترش گله و پرداخت آنها را به عقب با درآمد خود را در صدر به حج بوم. در حال حاضر بسیاری از چهره با بدهی های عمیق تر که ممکن است به نوبه خود به دراز کشیدن بر درآمد خود را.

“در یک سال نرمال این خواهد بود زمانی که کسانی که در سومالی دام کسب و کار خواهد بود به راحتی قادر به پرداخت بدهی” گفت: احمد Khalif, سومالی کشور, مدیر برای سازمان های غیر انتفاعی اقدام علیه گرسنگی است که انتظار رکود منجر به گسترده ناامنی غذایی. “در واقع آن رفت و از رونق به عذاب است.”

بسیاری در این صنعت تا به حال گرفته شده از وام در اوایل این سال است. صادرات شروع فصل حدود دو ماه قبل از حج — که در ماه مه.

“این تراژدی این ویروس اتفاق افتاده است زمانی که ما در آستانه صادرات گفت: Adow عبدالهی احمد که خرید و فروش دام برای بیش از سه دهه است. “من تا به حال به فروش برخی از قطعه زمین و حیوانات برای حفظ زندگی رفتن و نگه داشتن کودکان در مدرسه است.”

گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رسانه های

ایسنا

عربستان مردان سوزاندن بخور دادن در مسجد اعظم مکه, عربستان سعودی روز یکشنبه در میان همه گیر مربوط به محدودیت سالانه حج.

اقدام علیه گرسنگی گزارش می دهد که قیمت شتر به عنوان مثال کاهش یافته است و نزدیک به نیمی از $1000 به $500. احمد گفت: گاو و بز هم رفته حدود نیمی. رکود بازدید هر کس از کارگزاران و حمل و نقل به مراقبان و صادرکنندگان.

“تاثیر کلی در کشور در ارز در از دست دادن از مالیات ارزش ارز, نرخ تورم — موج دار شدن اثر بزرگ” Khalif گفت. “آنها در همه جا.”

سومالی اقتصاد است که در حال حاضر در تنگه وخیم پس از چند دهه جنگ و بحران سیاسی. عوامل طبیعی مانند چرخه خشکسالی و جاری شدن سیل و در حال حاضر همه گیر با آن مرز تعطیلی و آسیب به حواله جریان را بیشتر از هم پاشیده ثبات مالی برای بسیاری از.

“زندگی ما بستگی به دام بازار” گفت: ایث, الهه شعر و موسیقی, 55, یک چوپان در منطقه ائل از Puntland با 16 فرزند. “در حال حاضر من به دنبال وام برای قرار دادن برخی از مواد غذایی بر روی میز است.”

از آنجا که بسیاری از سومالی تکیه بر دامداری و تجارت وجود دارد یک شیب در هزینه های برق در سراسر کشور منجر به گسترده تر رکود اقتصادی است. حتی اگر گوشت ناگهان تبدیل به گران قیمت کمتر از افرادی که عقب حیوانات برای زندگی در آن را ندارند. در عوض بسیاری از صرفه جویی های خود گله برای سال آینده امیدوار است که در حج به عقب خواهد بود در 2021.

“تصور کنید که شما صادرات حیوانات به سود” گفت: Hashi, پدر هشت “اما به جای آن شما در حال حاضر در حال غرق شدن به نوع فقر که منجر مردم را به دنبال پناه در اردوگاه منتظر جزوه.”

Coronavirus است خرد کردن گردشگری — و قطع شریانهای حیاتی برای حیات وحش

شش ماه به شش کشور, شش خانواده — و یک قدرت بی رحم بیماری همه گیر

به عنوان coronavirus اخراج افزایش غنی تر از کشورهای فقیر آنهایی که از دست دادن حیاتی حواله پرداخت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر