با ماسک و دماسنج بیلبائو را گوگنهایم استقبال بازگشت بازدید کنندگان

بیلبائو اسپانیا (ایسنا) – دو دوجین بازدید کنندگان صف به خود درجه حرارت گرفته شده در ورودی به بیلبائو را موزه گوگنهایم در جمعه عنوان شد اولین اسپانیا عمده مراکز فرهنگی برای بازگشایی درهای خود را پس از یک مستند با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

نمایی از موزه گوگنهایم در روز بازگشایی درهای خود را پس از سه ماه بسته شدن در میان بیماری کروناویروس (COVID-19) شیوع در بیلبائو اسپانیا 1 ژوئن 2020. رویترز/وینسنت وست

حضور و غیاب به نظر می رسد متوسط در افتتاح بعد از فرانک گری طراحی شده گوگنهایم که با آن جارو فلزی منحنی بازتاب تیره از Nervion رودخانه یکی از اسپانیا را تشخیص ترین سازه.

بازدید کنندگان باید ماسک می پوشند در حالی که ظرفیت شده است به نصف کاهش می یابد و دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه بوده است خال خال در نقاط استراتژیک در اطراف کاورنو ساختار.

چند قدم از طریق کلیسای جامع-مانند دهلیز با بیش از فضای کافی برای حفظ لازم 2 متر فاصله ایمنی.

“ما فکر می کنیم می خواهم بیشتر از وجود دارد نه بیش از حد بسیاری از بازدید کنندگان بنابراین ما می تواند لذت بردن از موزه کمی بیشتر گفت:” Imanol سیرا به عنوان او منتظر خارج با دو فرزند.

همراه با بقیه کشور, موزه ها و گالری های آن بسته شده است پس از یک وضعیت اضطراری اعلام شد در اواسط ماه مارس.

اما به عنوان باسک پیشرفت به مرحله سوم از چهار مرحله کاهش طرح مرکز بازگشایی شد البته با چند محدودیت است.

“اولین اقدام آنها را پیدا خواهد کرد این است که ما در حال گرفتن درجه حرارت در ورودی” مدیر خوان ایگناسیو Vidarte گفت.

یک نقاب cleaner دقت پاک کردن روکش پلاستیکی از یک فزاینده گردشگاه به عنوان نقاب بازدید کنندگان با نزدیک شدن اتوماتیک غیر-تماس با thermometre در لابی.

“ما شاهد این هستیم که در این مرحله از دوره مردم می خواهید برای لذت بردن از آنچه که آنها استفاده می شود به انجام قبل و انتخاب کنید تا خود را سابق سرگرمی” موزه subdirector برای ارتباطات Begoña مارتینز Goenaga گفت.

“من امیدوارم که مردم بازگشت به فرهنگ مصرف در فرد مانند قبل به عنوان آنجا که ممکن است.”

مادرید را نقطه عطفی موزه ال پرادو های Thyssen و رینا سوفیا در حال تنظیم برای بازگشایی در روز شنبه.

گزارش توسط وینسنت وست; نوشتن توسط ناتان آلن; ویرایش توسط آندره Khalip

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de