با ویروس فلیپ فلاپ, هنگ Kongers اندیشید که آیا رهبران خود هستند و برای ناهار

جروم Favre سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/REX/شاتر

یک کارگر منتظر خود را برای ناهار غذای آماده در هنگ کنگ روز چهارشنبه پس از یک دولت ممنوعیت ناهار خوردن در اثر صورت گرفت.

دلار هنگ کنگ — به عنوان یک ممنوعیت ناهار خوردن در غذا خوردن در زمان اثر در اینجا چهار شنبه, ساختمانی, اتحادیه خواسته اعضای Facebook جایی که آنها با داشتن ناهار خود را.

یکی گفت که او “داشتن یک طرف از خاک” نوشته شده و یک عکس از بایگانی اطلاعات جعبه در سایت ساختمان. یکی دیگر نوشت که نان خود را کردم پس از یک رگبار ناگهانی پس او رها وعده غذایی خود را. چند عکس به اشتراک گذاشته شده از کارگران نشسته اند تحت گردشگاهها و یا در پیاده رو خوردن بر روی زمین به عنوان نفر گذشت.

رو به یک رکورد افزایش coronavirus موارد هنگ کنگ مقامات اعمال سخت اجتماعی فاصله اقدامات از جمله ناهار خوردن-در بان. اما آنها را متوقف کوتاه از یک مستند — خروج خدمه ساخت و ساز پاک کننده ها و دیگران که از خانه کار می کند و یا در تهویه مطبوع دفاتر چمباتمه توسط ناودان و پایدار خفقان گرما به ناهار خود را.

ظرف 48 ساعت دولت معکوس در این طرح پس از یک تورنت از انتقاد — از جمله از آن متحدان سیاسی — که سیاست بی عاطفه به نظر می رسد. ناهار خوردن در غذا خوردن سر گرفته خواهد شد اما رستوران ها را به نزدیک 6 بعد از ظهر و ارائه takeout تنها پس از آن زمان انتخابات گفت: پنج شنبه. حداکثر دو نفر اجازه خواهد داشت در هر جدول.

[‘هیچ کار از خانه’: هنگ کنگ حرکت گذشته همه گیر یک گمنام بهداشت سربازان ارتش در]

این قسمت تاکید هنگ کنگ ناتوانی دولت در تعادل سیاستگذاری با رفاه شهروندان در یک زمان زمانی که مسائل مربوط به امور امنیتی و سرکوب مخالفان را مشغول کردند. پس زودتر backflips بر ممنوعیت الکل در رستوران ها و ماسک الزامی-پوشیدن — که دولت سعی یاغی در سال گذشته بیش از ناآرامی های سیاسی — برگشت به سمت چپ ساکنان بی اعتقاد و اشتباه همه گیر پاسخ.

“هر کس می توانید ببینید که این به شدت صدمه دیده است دولت اعتبار حتی در میان حامیان آنها گفت:” ایوان Choy مدرس ارشد در دانشگاه چینی هنگ کنگ که دارای تخصص در این شهرستان و رهبری سیاسی. “دولت مسئولیت برای تصمیم گیری در یک راه متعادل اما شکست خورده است و در این مورد است.”

https://twitter.com/UBob2020/status/1288344189931929602?s=20″>

از ناهار خوردن-در تعلیق روز دوشنبه اعلام کرد در آمد و در پاسخ به حیات coronavirus عفونت در این ماه. با بیش از 100 مورد جدید گزارش شده برای چند روز متوالی — که بسیاری از آنها untraceable — این موج شدید ترین از آنجا که virus ظاهر در اینجا در ماه ژانویه است.

کارشناسان پزشکی را سرزنش متعدد معافیت که دولت داده نشان می دهد مجاز بیش از 250 ، 000 نفر برای ورود به هنگ کنگ بدون quarantining برای 14 روز و یا گرفتن یک covid-19 تست. قبل از این موج هنگ کنگ رفته بود تقریبا یک ماه بدون انتقال محلی.

“مردم آمده اند برای دیدن این موج سوم به عنوان یک نتیجه از یک اشتباه مرتکب شده توسط دولت اما در عین حال همه ما باید به تحمل عواقب” چوی گفت.

در حالی که مقامات در زمان هدف در رستوران کسب و کار مانند سالن مو, خرده فروشی, مغازه ها و سوپر مارکت ها و دیگران همچنان به فعالیت عادی خود بازگردند. ساخت و ساز در انبوه شهر hums دور به عنوان معمول است. در حال حرکت شرکت تحویل کارگران و تکنسین تعمیر مردم و دیگران انجام داده اند که باید رفتگران و نیروهای امنیتی.

آنتونی والاس

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

یک کارگر ساختمانی آماده خود را به خوردن takeout ناهار در یک گردشگاه در هنگ کنگ روز چهارشنبه.

زمانی که این اقدامات اعلام شد, متی, چونگ, هنگ کنگ دبیر کل گفت: کارگران که آیا گزینه ماندن در خانه می تواند خوردن ناهار خود را در دفاتر خود یا در کشور پارک که در آن وجود دارد هیچ محدودیت. کشور پارک در هنگ کنگ عمدتا دور از مرکز شهرستان و تمایل به کوهستانی یا جنگلی در مناطق شناخته شده برای مسیرهای پیاده روی پیاده روی.

واقعیت این ترتیب روشن شد پنج شنبه, زمانی که عکس های منتشر شده در رسانه های اجتماعی نشان جامعه را آسیب پذیر مجبور به خوردن وعده های غذایی در اهانت آمیز شرایط. هنگ کنگ است که در میان گران ترین در جهان بازار مسکن و برای بسیاری از پخت و پز در خانه لوکس است که نمی توانیم در یک آپارتمان به ندرت بزرگتر از 100 متر مربع است. در یک شهر به شدت فاقد فضای عمومی و رستوران های محلی شناخته شده به عنوان چا chaan tengs به مدت طولانی, ارائه شده, ارزان, وعده های غذایی که سوخت یک راه باریک از نیروی کار است.

27-year-old مخابرات تعمیرکار خوردن بر روی یک نیمکت در خارج از ایستگاه مترو تحت بریدن از سایه در 90 درجه و آب و هوا گفت: با توجه رستوران ها تنها ناهار گزینه داده می شود که او صرف روز کاری خود را در خانه های مردم دیگر.

[Coronavirus باعث باز گشت در سراسر جهان]

“برای هفت ماه ما شده ایم با پوشیدن ماسک, شستن دست, تلاش برای فاصله و در خانه ماندن اما پس از آن دولت اجازه در هزاران و هزاران نفر از مردم با هیچ تست یا قرنطینه و در حال حاضر ما موج سوم” گفت: این مرد که تنها به گذشته خود نام Sze. “آنچه ما انجام اشتباه به deserve this?”

لوییزا Mak یک زن 46 ساله DHL پیک عامل گفت که او احساس خوش شانس است که او در بر داشت یک نیمکت برای خوردن ناهار در روز پنج شنبه. روز گذشته او به زیر یک درخت ایستاده.

“چگونه ما می تواند احتمالا پیدا کردن یک کشور پارک به نشستن در طول روز کاری ما?” Mak پرسید. “تفکر خود را می سازد هیچ حس به من.”

برخی از کارشناسان در عفونی-بیماری می گویند تعلیق ناهار خوردن در خدمات ممکن است شده اند لازم است با توجه به تاثیر بر اقتصاد رفاه نگرانی و محدود به نفع سلامت عمومی است.

وینسنت یو

AP

یک رستوران کارکنان به نظر می رسد در صندلی های خالی در دادگاه های غذایی در روز چهارشنبه.

“من نگران بود که من شنیده ام در مورد این ایده از توقف ناهار خوری در خدمات” سعید بن Cowling, متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه هنگ کنگ است. “هیچ تضمینی وجود ندارد که وجود دارد خواهد بود یک محل امن تر برای خوردن ناهار در یک رستوران.”

Cowling اشاره کرد که رستوران اقدامات مانند اجباری متوسط-در نظر گرفتن و اضافه کردن پارتیشن بین جداول برای کاهش گسترش ویروس. تقریبا تمام رستوران ها ارائه می دهد مبتنی بر الکل ضد عفونی کننده و ثبت برخی از مشتریان اطلاعات تماس را ردیابی ساده تر اگر یک مورد مربوط به استقرار آنها پدیدار می شود.

لام Tai-مرد 36 ساله کارگر ساختمانی بود که خوردن نزدیکی پيشگيري پنجشنبه تاسف است که او دیگر نمی تواند رفتن به کافه تریا که در آن شرکت خود را به طور معمول ارائه شده ارزان ناهار.

“در حال حاضر وجود دارد هیچ قهوه سرد هیچ پخته و ریز ریز کردن گوشت خوک برنج فقط برنج با گرد و غبار گفت:” لام که تقسیم آپارتمان بدون امکانات پخت و پز. “من نمی دانم آنچه که دولت می خواهد از ما. هیچ یک از آنها اعتماد دارد.”

وی افزود: “می توانید مقامات که در حال نشستن در یک اتاق با تهویه مطبوع بیا اینجا زیر آفتاب داغ و غذا خوردن در خارج با ما قبل از آنها می آیند تا با یک سیاست؟”

هنگ کنگ شد یک بیماری همه گیر پوستر کودک است. در حال حاضر آن را یک داستان عبرت انگیز.

“وجود دارد هیچ کار از خانه’: هنگ کنگ حرکت گذشته همه گیر بهداشت گمنام سربازان ارتش در

Coronavirus باعث باز گشت در سراسر جهان