در درون طالبان برخورد انداز آینده افغانستان

MARAWARA افغانستان — در مذاکرات در دوحه و در کابل طالبان رهبران زده اند یک آشتی جویانه تن: مسائل حقوق بشر و دموکراسی و قدرت های باز برای بحث در مورد آنها گفته خواهد شد و کار می کرد در مذاکرات صلح با دولت افغانستان.

اما در اینجا در یکی از گروه های شبه نظامی طولانی-برگزار مناطق در شرق افغانستان طالبان فرماندهان و مبارزان صحبت می کنند نه از صلح اما از سرنگونی دولت افغانستان در کابل. آنها به رخ کشیدن از یک جنگ سخت “پیروزی نظامی” بیش از نیروهای آمریکایی در این کشور است.

“ما تنها در شرایط 100 درصد قدرت در افغانستان” گفت: Yaser 26 ساله طالبان جنگنده از Marawara منطقه که نظرات تکرار شد فرمانده خود و دیگران در این منطقه است. یاسر مانند بسیاری از افغان ها می رود توسط یک نام.

رقابت سند چشم انداز پس از جنگ افغانستان در صفوف طالبان آشکار وظیفه دشوار مواجه رهبران گروه به عنوان آنها به دنبال تجمع برای حمایت از توافق با دولت در کابل پیش از مدتها رسمی ایران. بسیاری از ترس است که حتی با یک صلح معامله شکسته طالبان می تواند منجر افغانستان به یک دوره دائمی خشونت است.

آن را دشوار است به تشخیص چگونه گسترده دیدگاه های مطرح شده توسط این مبارزان طالبان در سایر نقاط تحت کنترل طالبان در افغانستان به دلیل دسترسی به این مناطق را به شدت محدود شده است. واشنگتن پست با خبرنگاران سفر به طالبان در این منطقه در شرق افغانستان با اجازه از گروه های شبه نظامی در اوایل این ماه. مبارزان طالبان همراهی پست و روزنامه نگاران در این منطقه به مصاحبه با شهروندان و بازدید از یک مدرسه و یک درمانگاه.

بالا: اکثر نقاط Marawara شده اند تحت کنترل طالبان برای بیش از نه سال است. این طالبان دژ واقع شده است در شرق Konar استان در امتداد مرز با پاکستان است. پایین: یک کشاورز گاوآهن زمین در نزدیکی این روستا در Marawara. (عکس ها توسط لورنزو Tugnoli برای واشنگتن پست)

در طول سفر جنگجویان طالبان و حامیان با تاکید بر اهمیت ادامه مبارزه با دولت افغانستان به فرض کنترل کامل این کشور است. اما حتی در نسبتا کوچک منطقه Marawara که تا حد زیادی تحت کنترل طالبان برای بیش از نه سال این گروه تا به حال کمی به نشان می دهد در این راه پرداخته است.

کلید خدمات مانند آموزش و پرورش و بهداشت و درمان در Marawara ها توسط بودجه دولت افغانستان و حتی منطقه نهفته است فراتر از کنترل دولت.

Marawara منطقه در Konar استان است wedged بین دولت-شهر برگزار شد از اسدآباد و مرز با پاکستان است. آن را کاملا روستایی و عمیقا فقیر. بیشتر مردان جوان در اینجا به دنبال کار به عنوان روز کارگران در نزدیکی دولت-برگزار شهرها و شهرستانها و خانواده هایی که ماندن در Marawara هرکجای کشاورزی قطعه کوچکی از زمین و پرورش دام است.

در کنار این منطقه را جاده اصلی — خاک و آوار آهنگ در حال اجرا در امتداد کوه های شیب دار — یک خوشه از مبارزان طالبان در عدم تطابق خستگی جمع شده بودند برای مطرح کردن با سلاح های خودکار و پرچم سفید. آنها شعار می دادند “مرگ بر آمریکا بردگان” با اشاره به دولت افغانستان و “مرگ بر اشرف غنی” رئیس جمهور آمریکا.

به عنوان ایالات متحده تساوی پایین آن نیروهای مبارزان گفت: این تنها یک ماده از زمان قبل از آنها کنترل کامل این کشور است. یکی از ناحیه فرماندهان توصیف امضای توافق صلح در ماه فوریه به عنوان تحقق “یک رویا” برای شکست “كافران است.”

یاسر جنگنده ایستاده بود در میان گروه محکم مدرن آمریکایی تفنگ M4 مجهز به یک محدوده حرارتی. او گفت که او دستگیر شده سلاح در حمله به یک پایگاه آمریکایی در قندهار یا هلمند. آمریکا فرماندهی نظامی در کابل و افغانستان نظامی نیست, پاسخ به سوالات در مورد سلاح های گرفته شده توسط داعش از ائتلاف پایگاه های.

بالا: یک گروه از جنگجویان طالبان نشان دادن سلاح های خود را در Marawara. پایین: نگاه کودکان در این گروه از مبارزان. (عکس ها توسط لورنزو Tugnoli برای واشنگتن پست)

این گروه را “پیروزی نظامی” بیش از نیروهای ایالات متحده یاسر گفت: فقط یک دلیل طالبان سزاوار به کنترل کشور است.

“این غیر قابل قبول به تقسیم قدرت” او گفت:, “و, آن را نمی ممکن است به یک تقسیم حکومت اسلامی است.” او گفت که اگر رهبری طالبان در قطر موافقت برای به اشتراک گذاشتن قدرت او و مردان خود را از جنبش و اسلحه را به طور مستقل.

امان الله Arabii, a 30-year-old فرمانده طالبان از Marawara, موافقت کرد و گفت که او معتقد است هدف از مذاکرات مستقیم میان طالبان و دولت افغانستان است “نابودی کامل” دولت به طوری که یک کشور اسلامی می تواند به جای آن است.

در طول بیش از یک دهه از رسمی و بعد رسمی مذاکرات با ایالات متحده و طالبان را حفظ فرماندهی و کنترل از مبارزان بر روی زمین با امتناع از عملکرد در مورد مسائل است که خطر این گروه را انسجام داخلی. اما حل و فصل سیاسی با دولت افغانستان احتمالا نیاز به بحث بیشتری امتیازات مانند به صراحت تعریف حقوق بشر و آزادی های مدنی و دموکراسی است.

رهبری طالبان است “ماموت انجام جلوتر در نظر گرفتن رتبه و فایل در هیئت مدیره با چه سیاسی و مذاکره حل و فصل به معنای” گفت: اندرو واتکینز ارشد افغانستان, تحلیلگر گروه بین المللی بحران. ساختمان که اجماع “نیاز به یک مقدار زیادی از اجبار و توضیح … و این عمدی است که آنها انجام نداده اند هر که در عین حال” او گفت:.

رهبران طالبان می ترسیدند که آغاز گفتگو در مورد مصالحه سیاسی خیلی زود خواهد بیشتر در معرض خطر این گروه 50,000 تا 100,000 مبارزان شکستن و پیوستن به دیگر سازمان های شبه نظامی است که تعهد به ادامه مقاومت در برابر خشونت صرف نظر از صلح معامله واتکینز گفت.

بیماران و اعضای خانواده منتظر در کلینیک محلی در Marawara. پزشکی است که اغلب سخت برای پیدا کردن در درمانگاه و کارکنان می رود ماه بدون گرفتن حقوق و دستمزد. (لورنزو Tugnoli برای واشنگتن پست)

غزه در Marawara اشاره به سوال از خشونت و ناامنی به عنوان یکی از دلایل آنها باقی مانده در قلمرو طالبان: به آنها اعتماد کرد به ارائه امنیت بهتر از نظامی افغان. اما آنچه در آنها وجود ندارد و آنچه آنها می گویند آنها به امید دیدن در دوران پس از جنگ — بهبود خدمات مانند آسفالت جاده های مراقبت های بهداشتی و آموزش و پرورش.

مانند بسیاری از سرزمین های برگزار شده توسط طالبان Marawara متکی بر دولت افغانستان و گروه های کمک بهداشت و خدمات آموزش و پرورش. اما ناامنی اغلب تاخیر تحویل کالاهای ضروری مانند پزشکی و حقوق و دستمزد پرداخت به پزشکان و معلمان. کارکنان در این منطقه تنها درمانگاه تحت کنترل طالبان در قلمرو گزارش آنها دریافت نکرده اند دولت خود حقوق در بیش از هشت ماه است.

درون گل-آجر درمانگاه, چهار, همه در 20s, منتظر دکتر می رسند از نزدیک به دولت-شهر برگزار شد. نه دکتر جان در Marawara منطقه پس از یک سفر تحت کنترل طالبان در خاک برای چند ساعت در روز را به دیدن بیماران. برای ماه درمانگاه شده است قادر به پیدا کردن یک جراح برای انجام همان.

با درگاه های تحت پوشش با ضخامت پتو و بدون برق اتاق تاریک بود. بسیاری از زنان در گهواره گریه نوزادان یک پرستاری بین sobs.

“ما نمی دانیم که چه چیزی اشتباه است با آنها گفت:” یاسمین, 22, برگزاری شش-ماه-پیر پسر جوان از او پنج فرزند. مانند بسیاری از افغان, یاسمین ندارد و نام خانوادگی. در داخل حریم خصوصی از درمانگاه زنان می تواند نشان دهد چهره خود را بلند آبی سر به پا پوشش آنها نیاز به پوشیدن هنگام خروج از خانه. خود را مرد نگهبان منتظر آنها را خارج از در حیاط.

“با سلام ما امیدواریم که این کلینیک را دریافت خواهد کرد بهتر پزشکی از دولت” گفت و توضیح داد که پزشکی در شربت فرم برای کودکان است که به ندرت در دسترس است و خانواده او بیش از حد ضعیف برای سفر به دولت-برگزار خاک به بازدید از یک داروخانه است.

کودکان از نشستن در یک پلاستیک نازک تشک در فضای باز و حضور در کلاس در Marawara. هیچ ساختمان مدرسه تا کلاس را در محل زیر سایه یک درخت. (لورنزو Tugnoli برای واشنگتن پست)

سراسر دره و در بالای تپه دیگر در زیر سایه یک ردیف از درختان است Marawara مدرسه ابتدایی. چهار گروه از دختران و پسران در نشست های پلاستیکی بافته شده تشک قوز بیش از پاره تمرین کتاب به عنوان معلمان و دانش آموزان در زمان تبدیل پیشرو در کلاس از طریق تمرینات نوشته شده در گچ تخته برگزار شد تا با سلس.

مدرسه شده است قادر به دریافت بودجه برای ساخت یک ساختمان پس از برگزاری کلاس های در فضای باز با توجه به سر معلم سید طارق. مانند درمانگاه ، مدرسه و لوازم کارمندان توسط دولت پرداخت می شود در کابل. دانش آموزان یاد بگیرند از دولت های درسی اما معلمان می گویند که آنها نمی دریافت به عنوان بسیاری به عنوان کمک مالی در مدارس دولتی مناطق تحت کنترل این کشور است.

“اگر صلح می آید ما به امید توسعه برای ساخت یک مدرسه” گفت: Tariq.

او گفت که امیدوار است آزادی بیشتری حرکت خواهد همچنین اجازه می دهد دختران در Marawara برای ادامه تحصیلات خود گذشته مدرسه ابتدایی. دانش آموزان ملزم به جداسازی توسط جنسیتی پس از بلوغ اما این منطقه فاقد یک معلم دبیرستان که بدان معنی است که دختران نمی توانند در مدرسه بالا است. آن است که خود تداوم مشکل: بسیاری از معلمان در Marawara مانند طارق در اصل از منطقه و زمان سیستم باعث می شود آن را غیر ممکن است برای یک زن محلی برای تبدیل شدن به یک معلم است.

طارق مانند بسیاری از غیرنظامیان در Marawara گفت که او انتظار می رود که طالبان به فرض کنترل کامل دولت افغانستان پس از حضور نیروهای ایالات متحده برداشت. اما زمانی که خواست آنچه را که برای سرمایه گذاری و لوازم مدرسه خود را متکی بر او چشم طالب رعایت مصاحبه و پاسخ داد: “من و شما هر دو می دانم که من می توانم پاسخ این سوال است.”

بالا: یک گروه از جنگجویان طالبان طول می کشد نوبت به دعا در داخل یک غیر نظامی را در Marawara. پایین: طالبان استراحت بعد از ناهار. (عکس ها توسط لورنزو Tugnoli برای واشنگتن پست)

در یک روستای کوچک مربع سراسر از متوسط مسجد یک گروه از مردان و کودکان جات مورد بعد از نماز. بسیاری از مردان بيکار بودند مجبور به بازگشت به منطقه از افغانستان شهرستانها که coronavirus مستند اقدامات خشک کار برای کارگران روز.

مردان در این گروه گفت: آنها تا حد زیادی پشتیبانی قدرت های بین طالبان و دولت افغانستان اما معتقد ترین نتیجه اجتناب ناپذیر خواهد بود طالبان به دست گرفتن کنترل کامل این کشور است.

Nissar Burhan, 49 طالبان مدیر کوچک خشت و گلی درمانگاه گفت: هنگامی که طالبان لغو حکومت افغانستان و فرض بر قدرت او انتظار دارد که شرایط در کلینیک به بهبود است.

“در حال حاضر ما هنوز در وسط مبارزه, بنابراین ما تا به حال نشده یک فرصت برای ارائه خدمات” Burhan گفت. “زمانی که طالبان افزایش یابد تا آنها را به این مسئولیت های جدید.”

برخی از مردم هنوز هم زندگی می کنند در یک گروه از خانه های آسیب دیده از جنگ بین نیروهای افغان و طالبان در Marawara. (لورنزو Tugnoli برای واشنگتن پست)

ویرایش عکس توسط Olivier Laurent. طراحی و توسعه توسط مدیسون دونگ.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de