زن که پیوست, دولت اسلامی به عنوان نوجوان می تواند بازگشت به بریتانیا قوانین دادگاه

دادگاه روز شنبه او می تواند سفر به بریتانیا را به چالش ترک تابعیت.

تصمیم به حذف او از تابعیت و انکار او و پسرش در بازگشت به انگلستان را برانگیخت عمومی داد و بیداد و بحث است. برخی او را دیدم به عنوان یک تندرو است که به میل پیوست یک سازمان افراطی و مطرح می تواند تهدیدی برای امنیت ملی خود در خاک بریتانیا. دیگران گفت: صرف نظر از وابستگی با دولت اسلامی که به او پیوست و به عنوان جزئی او سزاوار این شانس را به صورت عدالت در بریتانیا.

بگوم وکیل روز پنجشنبه گفت که او “است و نه ترس از رو به انگلیسی, عدالت است. او از آن” آسوشیتد پرس گزارش داد. “اما سلب تابعیت او بدون فرصتی برای پاک کردن نام او است نه عدالت — آن مخالف است.”

هنوز معلوم نیست چگونه و چه زمانی بگوم که در حال حاضر 20 می تواند بازگشت به بریتانیا سفر خواهد بود که به احتمال زیاد نیاز به کمک مقامات انگلیسی. بریتانیایی, صفحه اصلی اتاق کرد و گفت: این امر “درخواست برای اجازه به درخواست تجدید نظر” است که اجازه می دهد او را پذیرش با توجه به بی بی سی.

“[A]llowing او — و در واقع دیگر تروریست ها — بازگشت به انگلستان به دنبال درخواست تجدید نظر خواهد ایجاد یک امنیت ملی در خطر است که نمی توان به طور کامل کاهش,” سابق بریتانیا دبیر خانه ساجد جاوید نوشت: در بیانیه ای.

آزاده Moaveni, مدیر جنسیتی و درگیری پروژه در گروه بین المللی بحران توییتی پنج شنبه که تصمیم دادگاه روز شنبه خواهد شد که پیامدهای دیگر شهروندان بریتانیایی در سوریه که او نیز تابعیت خود را لغو. “حاکم است فوق العاده ملامت به [دولت] & نشان می دهد که دادگاه در نظر گرفتن اخلاقی و حقوقی بالا زمین به جای بازی های مسابقه, سیاست,” او نوشت.

بحث بر بگوم تابعیت آمد در میان یک بحث گسترده تری در اروپا بر سرنوشت سابق مظنون به دولت اسلامی (برگزار شده در سوریه است.

مخالفان از یک مقیاس بزرگ از بازگشت تلاش استدلال که دادگاه اروپا خواهد مبارزه را محکوم به عودت به دولت اسلامی (با توجه به گزینه های محدود برای محققان به جمع آوری شواهد و مدارک تخلف در سوریه است.

بسیاری از دولت های اروپایی تردید به اجازه سابق به دولت اسلامی (پشت در. پارلمان آلمان به تصویب یک قانون در سال گذشته است که اجازه می دهد تا مقامات به اعضای گروه های شبه نظامی خود را از تابعیت آلمانی مگر آن که خود را تنها شهروندی است. زیر انگلیسی, قانون یک قانون مشابه صدق می کند: مقامات ملزم به خودداری از افراد سلب شهروندی خود اگر آن را بدون تابعیت.

اما در حالی که دولت بریتانیا گزارش استدلال کرد که بگوم است واجد شرایط برای یک بنگلادشی گذرنامه مقامات وجود دارد گفت: سال گذشته “هیچ سوالی از او اجازه ورود به بنگلادش.”

بیگم را شکننده وضعیت باعث هشدار از حقوق بشر تجزیه و تحلیل و طرفداران. “بسیاری از” دولت اسلامی “را در اروپا استخدام هستند و نسل دوم فرزندان عرب و یا مهاجران آسیایی” نوشت Moaveni. “رها کردن آنها را به سرنوشت خود و یا سلب آنها از شهروندی که دولت انگلیس انجام داده است در برخی موارد حاکی از آن است که وضعیت خود را به عنوان اروپایی ها مشروط است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de