کارگران با ارزش تر از مدیران اجرائی

در کالیفرنیا و نیویورک, ایلینوی, پنسیلوانیا, New Jersey, و در جای دیگر, دولت, دولت نورد به طور فزاینده ای دقیق سفارشات به اجرا اجتماعی فاصله و نزدیک همه کسب و کار به جز کسانی که تلقی “ضروری” و یا “حفظ زندگی.” در حالی که این لیست از ایالت به ایالت متفاوت هر یک شامل فروشگاه های مواد غذایی ، laundromats رستوران (خدمت takeout و تحویل) کارخانه تولید مواد غذایی و سایر محصولات ایستگاه های گاز داروخانه ها و بیمارستان ها.

چه همه این کسب و کار در مشترک دارند ؟ آنها با تکیه بر نیروی کار با دستمزد کم کارگران که در بسیاری از موارد بدون زحمت مزایای کارگری و محل کار حمایت. کارگر هنوز هم در ساعت بیش از حد تمیز کردن خیابان های ما ارائه ما ایمیل و مطمئن شوید که ما دسترسی به آب و برق و دیگر خدمات اجتماعی. در حالی که بسیاری از دولت کارگران اتحادیه های کارگری آنها اغلب بر اساس همان عدم احترام به خود پایین دستمزد در بخش خصوصی هستند.

اما تصور کنید جهانی همه گیر و بدون پستی کارگران و یا یو پی اس رانندگان گرفتن ما پیام ها و بسته; بدون تحویلدار و stockers نگه داشتن فروشگاه های مواد غذایی و در حال اجرا و کامل از مواد غذایی; بدون مراقبت های داخلی و کارگران ارائه صرفه جویی در زندگی پزشکی و حمایت عاطفی به برخی از جامعه بیشتر در معرض خطر افراد بدون ابزار کارگران مطمئن شوید که ما یک تامین آب و برق و گاز; بدون ماشین لباسشویی کارگران ما را قادر به تمیز کردن لباس و حوله و ملافه. بدون بهداشت کارگران جمع آوری زباله و کاهش گسترش میکروب ها.

در حالی که بسیاری از افراد ابراز قدردانی برای این خط مقدم کارگران — ترک ضد عفونی کننده دست برای خود حامل نامه; تماس برای افزایش حقوق معلمان پس از به homeschool بچه های خود را برای چند روز — جامعه ما به مدت طولانی کم ارزش آنها هر دو monetarily و در غیر این صورت. که شروع به تغییر به لطف بحران و کارگر سازماندهی است که تبدیل شده است تا گرما در کارفرمایان است.

مینه سوتا, میشیگان و ورمونت همه طبقه بندی فروشگاه مواد غذایی کارکنان به عنوان اورژانس کارگران آنها را واجد شرایط برای مراقبت از کودکان و دیگر خدمات است. Stop & Shop کارگران دریافت 10 درصد پرداخت افزایش و دو هفته دیگر پرداخت می شود بیمار را ترک کنند. Safeway, هدف و غذاهای کل کارگران موفق به کسب 2 دلار در هر ساعت افزایش می دهد. و اتحادیه کارگران در Kroger در واشنگتن داده شده است hazard pay تقاضای گرفته شده توسط بسیاری از مواد غذایی و دیگر مقدم کارگران در سراسر کشور است. این پیروزی در حالی که کوچک اند inched ما نزدیک به یک جامعه ای که در آن دستمزد پایین کارگران در نهایت دریافت پاداش و احترام سزاوار آنها است.

اما آن چه می گویند در مورد کشور ما که شغل های مهم برای تداوم زندگی در سطح اولیه آن نیز در برخی از بالاترین پرداخت می شود و حداقل به ارزش ؟ فروشگاه مواد غذایی کارگران و اولین پاسخ دهندگان هستند خود را در معرض یک بحران بهداشتی در جهت حفظ بقیه از ما عملکرد به عنوان به طور معمول به عنوان امکان پذیر است. بسیاری از آنها را به کار برای حداقل دستمزد و یا نزدیک به آن — و بدون مزایای بهداشت و درمان — به این معنی که آنها می تواند قرارداد coronavirus و در گیر شدن با هر یک لایحه و یا بدون مراقبت های بهداشتی در همه. در ضمن با بسیاری از مدارس بسته نامحدود پدر و مادر از دست رفته بحرانی و چالش برانگیز کار انجام شده در هر روز توسط دایه کارکنان مهد کودک و مربیان از همه نوع.

این کارگران حق دارند برای دستمزد بالاتر, کامل, مزایای, ایمنی و بهداشت تضمین می کند و قوی کارگری — درست مثل هر کارگر.

امیدوارم این بحران نه تنها به بالا بردن وضعیت دستمزد پایین کارگران اما جرقه موج جدیدی از سازماندهی برای افزایش استانداردها و ساخت قدرت در سراسر این “ضروری” صنایع. چون کم-دستمزد کارگران — نه بانکداران صاحبخانه یا مدیران اجرائی — که جامعه ما را اجرا کنید.

Mindy يسر با این نسخهها کار در جنبش کارگری و در فیلادلفیا زندگی می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>