کارگران در مکزیک زندگی می کنند کمک به کالیفرنیا بیماری همه گیر بهداشت پاسخ

EL CENTRO, کالیفرنیا. (رویترز) – صدها نفر از مکزیکی و آمریکایی زندگی می کنند که در جنوب مرز وارد کالیفرنیای جنوبی و بیمارستان هر روز.

مارکو Bosquet سرپایی درمانگاه مدیر برای ال سنترو مرکز پزشکی منطقه ای زندگی می کند که در مخیکالی ٬ باخا کالیفرنیا و مکزیک و با این نسخهها کار در Imperial Valley, California, شمار برای یک تصویر در ال سنترو مرکز پزشکی منطقه ای در El Centro, California, ایالات متحده, مه 27 سال 2020 است. تصویر گرفته شده در مارس 27, 2020. رویترز/آریانا Drehsler

اما این بیماران — آنها پزشکی کارگران و کارکنان پشتیبانی نگه داشتن اشباع سیستم بهداشت و درمان در حال اجرا در میان coronavirus بیماری همه گیر.

بیش از یک هزار و پرستاران و تکنسین پزشکی و حمایت از کارگران که در مرز مکزیک شهرهای تیجوانا تکت و مخیکالی کار در ایالات متحده مکزیک داده های سرشماری نشان می دهد. آنها کارکنان اورژانس اتاق COVID-19 تست سایت های دیالیز مراکز درمانی و داروخانه ها.

بیش از یک هزار و تمیز تر آلوده اتاق بیمارستان و آزمایشگاه بیوتکنولوژی; شستشو پزشکان scrubs و بيماران ورق تخت و ارائه مراقبت در خانه برای افراد مسن و دیگران آسیب پذیر به ویروس.

“از پذیرش به پرستاران و پزشکان و جراحان و داروسازان وجود دارد مرزی کارگران در هر مرحله تنها” گفت: پائولا آبیلا, معاون رئیس جمهور از بین المللی در امور کسب و کار در سن دیگو منطقه ای اتاق بازرگانی است.

در هفته های اخیر مقامات ایالات متحده و بیمارستان کالیفرنیا مطرح هشدار در مورد شهروندان آمریکایی در مکزیک زندگی می کنند عبور از مرز برای درمان به عنوان COVID-19 نفر رسید در تیجوانا و مخیکالی.

در ال سنترو مرکز پزشکی منطقه ای, بزرگترین بیمارستان در کالیفرنیا دره امپریال که در استخدام ده ها تن از مرزی کارگران موجی از جمله بیماران کمک اشباع واحد مراقبت های ویژه و بیمارستان برای شروع airlifting مردم به بیمارستان ها بیش از 100 مایل (160 کیلومتر) به دور است.

بهداشت و درمان کارگران یک یادآوری است که در ارتباط تنگاتنگ منطقه دولت نیز از مزایای مرزی سفر در زمانی که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار داده است که عفونت در مکزیک یک خطر برای ایالات متحده و مقامات ارشد وزارت امنیت داخلی ایالات متحده مقامات ابراز نگرانی در مورد دوگانه اتباع در مکزیک زندگی می کنند.

“این است که نیروی کار مورد نیاز است که در بیمارستان” دکتر گفت: Andres اسمیت مدیر پزشکی و خدمات اورژانس در تیز چولا ویستا در سن دیگو.

فرشته Esquivel, El Centro پایه بیمارستان تروما مدیر که مختصات این جریان از بیماران با آمبولانس و هلیکوپتر خدمات گفت: زندگی در مکزیک را فعال کنید او را به آماده شدن بهتر برای افزایش اخیر در بیماران مبتلا به عبور از مرز.

آن را به او دانش دست اول چگونه است که شیوع آشکار شد او گفت: “بنابراین ما می توانیم یک تصویر چگونه است که اضطراری می تواند ما تاثیر اورژانس.”

زمرد پارچه بزرگترین مراقبت های بهداشتی سرویس رختشویی در سن دیگو گفت: بیش از نیمی از کارکنان خود را زنده در, Tijuana.

“بدون من مردم قادر به عبور از مرز آن خواهد بود بسیار دشوار است برای ما” گفت: رئیس جمهور جای پارک.

که نگرانی تکرار شد توسط نمایندگان دو سیستم بیمارستان در منطقه سان Diego — Scripps بهداشت و تیز بهداشت و درمان — که با ارسال نامه ای به ناروا مقامات دولت در ماه آوریل هشدار یک دم بحران بهداشت عمومی در مرز و در عین حال با اذعان به سیستم مراقبت های بهداشتی وابستگی مرزی کارگران است.

“این مهم است که ما پرسنل بهداشت و درمان قادر به حرکت آزادانه” در این نامه اعلام کرد.

صدها نفر به ایالات متحده متولد شده کارگران که اقامت در مکزیک برای دلایل شخصی یا مالی مکزیکی داده ها را نشان می دهد. ملودی توماس یک پرستار ثبت شده و مدیر خدمات بالینی برای Scripps رحمت بیمارستان گفت که او زندگی می کند در مکزیک به دلیل از شوهرش وضعیت مهاجرت.

نمایش به صورت اسلاید (3 تصاویر)

اکثر این نیروی کار متولد شد در مکزیک و دارای تابعیت دوگانه و یا کار ایالات متحده اسناد و مدارک.

“رئیس جمهور می گوید ما در مکزیک زندگی می کنند که در تیخوانا در حال حمل (ویروس)” گفت: Ada Loera یک سرایدار در یک سن دیگو شرکت زیست فناوری تحقیق COVID-19 واکسن.

“اما زمانی که این بیماری همه گیر آغاز شده (ما کارفرمایان) به ما ارسال ایمیل پس از ایمیل و گفت ما ضروری و پرسنل است که ما نیاز به آمده است,” او گفت:.

گزارش لورا Gottesdiener; ویرایش توسط فرانک جک دانیل و Chizu Nomiyama

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de