کار مفروضات برای فعالان در از بین بردن نژاد پرستی: دستورالعمل برای جذب دیگر سفید پوستان به عنوان متحدان

 1. فرض کنیم که همه انسان ها میل گرم و روابط نزدیک با هر یک از دیگر. این هم درست است از شما و از سایر مردم سفید.
 2. فرض کنیم که شما به طور منظم فرد سفید (نه استثنایی فرد سفید) که همه سفیده مردم خوب مراقبت هوشمند و مهربان و سخت کوش.
 3. می دانیم که ما باید بیشتر به جشن ما در مورد تاریخ و ما تنوع; ما باید سنت های غنی از موسیقی و رقص و افتخار تاریخ مبارزه است.
 4. فرض کنیم که همه مردم سفید قرار گرفته اند برخی از انواع سیستماتیک مطبوع یا ‘آموزش’ را در ‘ظالم نقش’ در ارتباط با مردم از رنگ. گاهی اوقات این دوره های آموزشی بوده است شرکت در اعمال خشونت و یا برای پیوستن به نژادی تهمت یا جوک; گاهی اوقات این آموزش شده است به سکوت در برابر بی عدالتی است. گاهی اوقات این دوره های آموزشی بوده است به ‘فوق العاده زیبا’ نسبت به مردم از رنگ …
 5. فرض کنیم که هیچ انسانی تا به حال به توافق را در هر جنبه ای از یک نقش ظالم اگر آنها به حال اول بدرفتاری شده است یا مظلوم خود را – در اصل به عنوان افراد جوان و در انواع مختلف از راه های دیگر.
 6. فرض کنیم که هیچ فرد سفید تا کنون انتخاب برای به دست آوردن هر یک از مطبوع و یا آموزش و که هر یک از ما در تلاش برای مقاومت در برابر مصرف در هر جنبه ای از ظالم ،
 7. فرض کنیم که تاریخ خود ما اعمال مقاومت پنهان شده است و از ما پنهان است و بسیاری از ما احساس غرور در خود ما میراث و سنت.
 8. تشخیص دهید که بیشتر از سفید پوستان در ایالات متحده و کانادا که سابقه مهاجر ظلم و ستم است که در آن خود را گروه های قومی بوده است هدف از بدرفتاری در دست دیگر سفید قومی بودند که در یک موقعیت نسبی قدرت اجتماعی.
 9. می دانیم که همه مردم باید اذعان که آزادی آنها مسائل مشروع هستند.
 10. فرض کنیم که به رغم پاداش مادی و درمان ترجیحی است که جامعه ما به افراد این ‘مزایای استفاده نمی شود جبران هزینه های واقعی از نژاد پرستی به ما به عنوان انسان است.
 11. فرض کنیم که مطبوع که مردم سفید قرار گرفته اند بوده است مضر به ما به عنوان انسان: این خیانت احساس ما از خودمان ما را دزدید و روابط اعتماد با ما به خانواده ما داده کاذب تصویر از واقعیت جدا شده ما از اکثریت جهان مردم blunted ما تخیل محدود چشم انداز ما اجرا یک حس ناتوانی مانع توانایی ما برای عشق.
 12. فرض کنیم که در برخی از سطح سفید مردم این را می دانند. بر این اساس وظیفه سفید فعال است برای متقاعد کردن یا متقاعد کردن دیگر سفید پوستان این حقیقت را با خود به خاک سپرده آگاهی در دسترس به آنها.
 13. فرض کنیم که از بین بردن نژاد پرستی است و در خود علاقه همه مردم است.
 14. فرض کنیم که همه افراد مشتاق به عضویت در این پروژه از بین بردن نژاد پرستی و ظاهر به خلاف هستند در نتیجه احساس ناامیدی و ناتوانی ناشی از فرد تجربیات خود از ظلم و ستم و بدرفتاری.
 15. تشخیص چگونه وسوسه برای طبقه بندی دیگر سفیده را خوب سفیده’ و ‘بد سفیده’ است که اغلب یک مکانیزم برای تداوم اشکال دیگر از ظلم و ستم مانند classism و منطقه ای ظلم و ستم.
 16. تشخیص دهد که درگیر شدن در ضد نژادپرستانه فعالیت های متعهد ما به ساختمان از ارتباطات واقعی با همه مردم و عملکرد به عنوان متحدان آنها.
 17. فرض کنیم که مردم (مانند سایر انسان ها) را تغییر ذهن خود را و اجازه رفتن عمیقا ریشه دوانده نگرش ها و الگوهای رفتاری when1) آنها احساس تجلیل و قدردانی به عنوان افراد;

  2) آنها در حال گوش دادن به با کامل احترام خود به خود نارضایتی و آزادی نگرانی;

  3) آنها اعتماد فرد ارائه دیدگاه های جدید;

  4) دیدگاه جدید حس می کند به آنها;

  5) آنها زوجیت خود را قبل از مطبوع و یا رفتار.

 18. می دانیم که جذب دیگر سفید پوستان به پیوستن به ما نیز فرصتی برای یادگیری از آنها و است که آنها خیلی به ما یاد می دهد.

 


 

ریکی Sherover-Marcuse بهترین و شناخته شده در میان یک نسل از فعالان سیاسی از دهه شصت و هفتاد به عنوان آغازگر کارگاه های آموزشی در “فراموش شده نژاد پرستی.” او توسعه یافته این شکل از آگاهی بالا بردن و انجام کارگاه های آموزشی در سراسر ایالات متحده و اروپا و خاورمیانه تا زمانی که مرگ از سرطان در دسامبر 1988.

یک یهودی متعهد به آزادی همه مردم ریکی مشخص شد به جعل معتبر سوسیالیست جنبش انقلابی با تشویق هر دو درک سیاسی ریشه های ظلم و ستم و چگونه آن را شخصا درونی در درون هر یک از ما و به تصویب رسید اما ناخواسته در زندگی روزمره.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de