جهان چهره های سرسام آور شغل چالش می گوید مایکروسافت جمهور

جهان مواجه است متناوب شغل چالش با یک چهارم از یک میلیارد نفر در مجموعه ای به از دست دادن کار خود را در این سال رئیس جمهور مایکروسافت گفته است.

براد اسمیت می گوید میلیون ها نیاز به یادگیری مهارت های جدید برای دریافت شغل و یا حتی به چسبیدن به یک, به عنوان digitisation از اقتصادهای مسابقات پیش رو است.

مایکروسافت به تازگی اعلام کرد که برنامه ای برای ارائه مهارت ها و آموزش به 25 میلیون نفر در سراسر جهان در این سال است.

آن را به ارائه آموزش و مهارت و گواهینامه و کمک به پیدا کردن شغل.

این شرکت این کار را با کمک مایکروسافت متعلق به LinkedIn. با این حال آقای اسمیت اذعان کرد که بسیاری از مشاغل در بسیاری از کشورها خواهد بود فراتر از دسترس دیجیتال بازآموزی.

“این درست است که ماهیت کار متفاوت به طور گسترده ای در سراسر جهان است. همه مشاغل را می توان دیجیتالی به خصوص در کشورهای در حال توسعه.

“ما در جهانی زندگی از اینترنت نابرابری – اگر ما به انجام کاری در مورد آن ما در حال رفتن به تشدید دیگر نابرابری است که همه ما نگران است. این کار فراتر از هر شرکت و یا هر یک از دولت اما اگر ما می تواند رسیدن به 25 میلیون نفر از مردم ما احساس می کنیم در حال انجام بخشی از ما.”

مایکروسافت را صرف $20 متر (£19.6 متر) در این برنامه که اعتصاب بسیاری به عنوان نسبتا کوچک با توجه به این شرکت است که ارزش افزایش یافته است $500bn در سال گذشته است.

اگر بزرگ ما tech نگاه قدرتمند قبل از Covid-19 آن مغرور به نظر می رسد در حال حاضر. فقط پنج شرکت را تا 20 درصد از ارزش شاخص S&P 500. آیا او را در درک که چرا بسیاری از احساس فناوری بزرگ است بیش از حد قدرتمند و نیازهای reining ؟

“تکنولوژی یک ابزار قدرتمند اما آن را نیز می تواند یک سلاح نیرومند در دست اشتباه است,” او می گوید. “این یک زمان بحرانی برای تکنولوژی این مسئولیت بیشتر از همیشه.”

“من فکر می کنم مردم باید بیشتر سوالات از همیشه و این چیز بدی نیست. به اطمینان حاصل شود که تکنولوژی یک نیروی خوب دولت نیاز به حرکت با سرعت بیشتری به توسعه فن آوری متمرکز ، در حالی که شرکت های فن آوری نیاز به اعمال برخی از خود داری.”

“هیچ چیز می تواند حل شود بدون ما’

گرفتن توافق جهانی در مورد چگونگی تنظیم و مالیات تکنولوژی ثابت شده است دشوار و در بسیاری از کشورهای در حال عصبی به عنوان افزایش digitisation از اقتصاد خود را می سازد آن را سخت تر برای تولید درآمد مالیاتی آنها نیاز به پرداخت هزینه برای تریلیون دلار خسارت Covid-19 انجام داده است.

پیشرفت در تکنولوژی نیز منجر به افزایش اتوماسیون و هوش مصنوعی است که ممکن است تنها تسریع بیکاری توده. چه مسئولیت می کند و آقای اسمیت احساس می کنید که شرکت های فن آوری باید به پرداخت هزینه برای تغییرات اشتغال است که آنها در حال طلوع ،

“من فکر می کنم خبر خوب این است که دولت باید تمام ابزار آنها نیاز به مطمئن شوید که شرکت های فن آوری باقی می ماند پاسخگو و مسئول تحت حکومت قانون” او می گوید.

“اساسا مسئولیت شرکت ها و کشورها است به مطمئن شوید که مردم باید مهارت های لازم برای اطمینان از آنها به درو مزایای به جای رنج می برند از عواقب ناشی از این تغییرات به راه انداخته است.

“من فکر می کنم همه ما نیاز به رسمیت شناختن است که تکنولوژی نمی تواند همه چیز را حل کند اما هیچ چیز نمی تواند حل شود بدون ما”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de