آیا شما به این بچه ها 150 میلیون دلار برای شروع یک تلویزیون شبکه? روپرت مرداک را

Little Rascals: بچه ها پشت در امریکا چهارم شبکه
مارس 31, 1987

مرد جوان مورد به آدرس تلویزیون دوربین به نظر می رسد ترسناک است. نشستن پشت یک میز با پوشیدن لباس نیروی دریایی آبی جارچی با چهار برنج دکمه آکسفورد پیراهن آبی آجر رنگی کراوات او می تواند برای یک anchorman در مورد گزارش یک فاجعه ملی. بسیار خسته anchorman: خود را قهوهای مایل به زرد رفته زرد در زیر دوربین چراغ محافل زیر چشم خود را برای گدایی نان شیرین و پهن. پشت خود را منبسط او اسکن یادداشت های خود را: “خوب شب دیتون.”

برخی از Fox پخش مدیران در لس آنجلس استودیو در حال تماشای او زمزمه از گوش رس. مرد جوان Garth Ancier است مداخله یک پیام به یک وابسته ایستگاه خواهد شد که برگزاری یک حزب تبلیغاتی که شب. “من می خواهم به استقبال میامی دره و از جنوب غربی اوهایو به روباه خانواده” اعلام Garth. او به نظر می رسد پر از بدبختی است. را دو.

فقط حدود 51 هفته پیش Garth Ancier موضوع فوق العاده از یک جنگ مناقصه بین جالوت و جالوت. بازنده بودند کارفرمایان خود را Grant سرهم بندی کردن و براندون Turtikoff, رئیس سابق و رئیس جمهور فعلی به ترتیب از NBC که در آن Garth افزایش یافته بود به معاون رئیس جمهور از شبکه کمدی را بدست آورد. برندگان بودند Barry Diller و روپرت مرداک رئیس و صاحب مغازه به ترتیب از Fox Broadcasting Company (FBC). آنها می خواستند Garth در حال حاضر 29 به اتهام همه برنامه نویسی در آنچه امید تبدیل خواهد شد و آمریکا چهارم شبکه. قرارداد خود را شروع April Fools’ Day, 1986.

FBC آن تیتر گرفتن اولین بازگشت در ماه اکتبر با آن مدعی برای weeknight 11 p. m. حافظه اواخر نشان می دهد بازیگران Joan Rivers. یکشنبه, آوریل 5 FBC را راه اندازی حمله خود را بر سه و در برنامه های پر بیننده. استراتژی خود را برای ایجاد beachheads یک شب در یک زمان با شروع روزهای یکشنبه (روزهای شنبه را هدف قرار داده و برای اواخر بهار). تا کنون 105 وابسته در حال ایستاده برنامه پاک دور از انتظار برای نتایج حاصل از ارزش یک سال از آخرالزمانی شایعات, 16 ساعت در روز بسیاری از میلیون ها دلار و Garth خود را به شدت تبلیغ غرایز. خواهد فورت وین تبدیل به کانال 55? امریکا آماده برای FBC?

است FBC آماده برای امریکا ؟

Garth قرار می دهد بر روی عینک خود را اسکن یادداشت های خود را دوباره حذف عینک خود را. بلند و باریک شش-بالا و پایین صفحه با رنگ های تیره موهای قهوه ای و چشمان او از شدت تابش به عنوان او مربع برای یکی دیگر از go-round با دوربین. این بار به نظر می رسد او باید خود را کاهش شانه های باریک کامل چهارم از یک اینچ است. یک روباه اجرایی mutters “آن را خوب به خنده و لبخند, Garth. این است که برای یک حزب.”

خود, دوست, دیگر, اجرایی, سینی, “شما نمی تواند خنده یا اگر شما تا به حال تنها یک ماه به زندگی می کنند.”

آن بوده است که 39 سال پس از امریکا گذشته شاهد تولد یک شبکه (ABC 19 آوریل 1948). لحظه ای هنوز هم به نظر نمی رسد مساعد برای چهارمین شبکه. نرخ تبلیغات نرم هستند, کاهش بودجه بی رحم. از اواخر دهه 70 از شبکه های به اشتراک گذاری از بینندگان کاهش یافته است 15 درصد — نه تنها به خاطر رقابت از وی سی آر و کابل اما از آنجا که این شبکه ها در حال ازدیاد می گردد از یک دیگر. صنعت کنایه است که وجود دارد به ندرت به اندازه کافی برنامه نویسی برای دو و نیم شبکه.

اگر چه 637 ایستگاه هنوز هم تعهد و وفاداری به شبکه, تعداد, مستقل, نزدیک به دو برابر شده است در چند سال گذشته به 275. و هند هستند محصول-گرسنه است. آنها تبدیل به طور فزاینده ای به سمت “برای اولین بار اجرا syndication” جدید به طور مستقل تولید شده را نشان می دهد مانند سرگرمی امشب و چرخ از فورچونکه رقابت خوبی در برابر سه در غیر ساعات پر بیننده اسلات.

وارد روپرت مرداک مالک سابق این روزنامه در حال حاضر صاحب 20هفتم قرن فاکس و متفرقه دیگر امپراتوری. او در سال گذشته خریداری شده Metromedia هفت ایستگاه مستقل (از جمله نیویورک کانال 5) برای 2 میلیارد دلار. همراه با قرن 20 Barry Diller سابق استودیو سر از برترین و شاید آخرین مرد در هالیوود شما می خواهم می خواهم به نشت نوشیدنی خود را در آنها ایجاد کرده اید شرکت پخش فاکس یک “جایگزین برنامه نویسی خدمات” چهارم نیروی” و یا به عنوان برخی از حامیان بالقوه را با نام مستعار آن ‘Tweenie” بین یک شبکه و برای اولین بار اجرا پیوند شرکت.

فاکس غرق شده 150 میلیون دلار به سال اول هزینه های راه اندازی و انتظار ندارد به نوبه خود سود برای سه تا پنج سال. در مقایسه با شبکه عظیم FBC اجرا ناب با 62 کارکنان — آنها هیچ برنامه ای برای چنین هزینه تعهدات به عنوان اخبار به طور منظم و یا پوشش های ورزشی (هر چند آنها پیشنهاد در برابر ABC برای فصل آینده فوتبال دوشنبه شب). تا کنون 98 مستقل ایستگاه و پنج ABC وابستگان به علاوه Murdochs هفت حمل اواخر نشان می دهدو FBC ادعا می کند به آن می رسد 80 درصد از خانواده های آمریکایی. اما بسیاری از روباه مستقل وابسته هستند ضعیف تر-سیگنال باند UHF — که-هرگز زمین فراتر از کانال 13. تا کنون “شبکه” است که بیشتر از یک شعار از رادیو و تلویزیون سرمایه گذاری.

در این صبح روز دوشنبه در ماه مارس 33 روز قبل از راه اندازی تلفن در FBC قرن شهر دفاتر حلقه مصرانه معاون رئیس جمهور و رها کردن هر آنچه که آنها انجام می دهند و با عجله پایین سالن آماده سازی توضیحات… دفاع… بهانه ای برای مفتش بزرگ. آقای Diller است نه خوشحال. به سادگی قرار دادن مشکل این است که آمریکا هنوز ساخته نشده است به احساس می کنید که پخش فاکس باید مهم ترین چیز در زندگی خود را.

این FBC آرم هنوز رتبهدهی نشده است حل و فصل در. نشان می دهد وضعیت گزارش هفتگی به روز رسانی در تبلیغات کمپین نکردم با “TBDs” (مشخص شود). در برخی شهرستانها حداقل 45 درصد از بینندگان بررسی نمی دانم به کدام ایستگاه انجام اواخر نشان می دهد. و در مورد از دست رودخانه — او رأی کشویی او نشان می دهد بیش از بودجه خود را برنامه خجالت. وله جدید نشان می دهد که آماده نیست. جدید نشان می دهد که آماده نیست. و چه کسی ارسال می شود یک کار در حال پیشرفت کاست به واشنگتن پست برای نقد کنید ؟

در Garth Ancier این هفته آغاز نشده تازه در 7 صبح در همان صبح روز دوشنبه — آن را صرفا در ادامه از شب و روز قبل از. او در عمل از یک بی ضرر اما اتاق بزرگ با چرم, مبل, موزه, پخش, پوستر, برنج ظرف پر پاستیل خرس یک میز بیضی, هیچ, کتاب, دو تلویزیون — حداقل یک همیشه در صدا خاموش بصری پستانک — و یک دیوار به اندازه حزب رنگی نمودار از شبکه های پر بیننده برنامه که به نظر می رسد مانند یک gameboard.

بسیاری از بلوک های زیر FBC عنوان خالی است. در طول ماه های آوریل و مه شاید به ماه ژوئن FBC رول خواهد شد نه آخر هفته را نشان می دهد. اما با تنها 12 پروژه — که فقط خلبانان — آن است که عملا هیچ پشتیبان گیری برنامه نویسی. سنتی خلبان-سنگین شبکه استاندارد است که باعث می شود که حس بسیار به انجام سیم بالا عمل در هنگام وقوع زلزله.

با فقط یک ماه برای رفتن بسیاری از اسکریپت ها هنوز هم در مراحل مختلف از خط خطی, بازنویسی, ریخته گری, همگنی تیراندازی و reshooting. یکی پایین و از در بورلی هیلز زندگی می کنند تا نام خود را. و خانواده نام بازیگر لطفا در exercycle? خواهد هیپ نام بازیگر رفتار خود و یا شخصیت او را برای پاسخگویی به اوایل و اواسط فصل مرگ ؟ چه هستند شانس راهنمای تلویزیون را نگه دارید تا برنامه های خود را-برنامه مهلت تا فردا خود را با هم عمل می کنند?

فقط مطمئن شوید که امریکا هیچ بهانه ای نمی تونه در FBC خواهد شد که برای اولین بار از دو نیم ساعته برنامه سه بار هر, بین 7 و 10 p. m. در مارس 5. طنزهای ازدواج… با کودکاناست در چنگال سانسور نبرد با شبکه حامیان مالی و اجرایی تولید کنندگان — به عنوان Garth قرار داده و آن را “کل شرکت تقسیم شده است در” Pummel مردان Scrotums.’ “و تولید یک کمدی-انواع ویترین به نام The Tracey Ullman Show, برنامه ریزی برای مقدماتی اجرا از طریق همین مطمئن نیستید در مورد آن که به عنوان روباه رابط مایکل Lansbury گزارش “آنها, آه, نمی خواهید ما شبکه فاشیستی نوع حضور خود را احساس.”

حداقل 12 پروژه های خود را در اپرا صابون از شکایت و خواسته های تلفن به Garth به طور منظم. اما امروز صبح عمده میگرن است که نشان می دهد FBC برنامه ریزی شده در آوریل 12, a $10 میلیون سری در حال حاضر تحت عنوان 21 Jump Street, از خالق این راکفورد فایل ها و تیم بلکه نوعی ماهی پهن برقی و شکارچیلوله-سیگار کشیدن که نشانه های خاموش هر نشان می دهد با شلاق یک صفحه از یک ماشین تحریر و حول آن در هوا: Stephen J. Cannell,. Garth به تازگی گرفته شده سوم خود نگاه دو-ساعت Jump Street برتر و ساخته شده فراوان ، شخصیت و اعتبار سوراخ در طرح اعتراض زبان — از پشت درب بسته شنیده می شود گنگ و مبهم برای تلفن های موبایل از بالا سخت تن به تن, سریع صحبت کردن صدای. Garth deputizes کوین Wendle دوم در فرماندهی پنج عضو برنامه نویسی کارکنان به صحبت می کنند به Cannell,.

کوین گرداند که شب به دنبال haggard: برخی از اختلافات بیش والاتر حل و فصل شده است — “shmuck” است — از دیگران بافندگی و او به ارمغان آورد یک برش از قسمت دیگری. 21 Jump Streetکه لگد کردن صف بسیار مهم است به FBC یکشنبه شب مبارزه-برنامه نویسی: “در ساعت هفت وجود دارد یک فرصت واقعی برای کودکان و نوجوانان” توضیح می دهد که, کوین, 28, FBC معاون رئیس جمهور بود و در اواخر شب در برنامه نویسی. “خانه ما واقعی است نرم—”

“—نرم مانند تماشای رنگ خشک می گوید:” Garth نورد چشمان او.

“—شصت دقیقه است پیچیده شهری ، فیلم دیزنی است براق مشاهده بزرگسالان فکر می کنم بچه ها به دنیا نگاه کنید ، ما در رفت و برای محاسبه رویکرد: چهار جوان پلیس مخفی در مدارس. ایده این است برای ریشه کن کردن بد بچه ها قبل از تبدیل شدن آنها بد و بزرگسالان است. شما می توانید پلیس narcs — کودکان و نوجوانان خواهد خشمگین شدن شما. بنابراین ما آنها را هیجان انگیز و دوست داشتنی منجر می شود. هیچ اجتماعی بیشتر هدف در اینجا. اگر آن را واقع بینانه بود, اسکریپت نمی شود آن را سرگرم کننده است.”

ما به تماشای خشن را کاهش دهد. در میان خطوط به یاد ماندنی: معلم—”شما به من دروغ گفتند!” پلیس جوان—”نه. من گمراه شما.”

پس از آن به دنبال پسرانه و گسترده چشم آنها بپرسید واکنش من. من jet lag من lunchless. من نمی توانم احضار فضل مات. من نفرت را نشان می دهد. آنها گوش بدون flinching. “من شروع به احساس می کنید واقعا افسرده آنچه شما گفت:” Garth می گوید بعد. او با برداشتن عینک, مالش چشم خود را به “اما پس از آن من به یاد: شما لازم نیست به تماشای زیادی تلویزیون است.”

کوین Wendle توصیف Garth, رئیس خود را به عنوان بهترین دوست خود. آنها به طور مداوم در حال اجرا به هر یک از دیگر دفاتر jabbering قرار دادن آتش سوزی در تمام طول روز طولانی است. در حالی که رانندگی در اتوبان, Kevin تماس تا Garth و نقش استماع نوار کاست برای Jump Street’s تم موسیقی بر روی تلفن ماشین. عموم آنها در حال حاضر یک شرکت ایالات جلو — همیشه برنج-دکمههای ژاکت کراوات و کفش راحتی. اما Garth detests احمقانه; آخرین نمونه از طنزهای نادر است ALF. کوین مهم نیست صحبت از یک ماشین یا دو “اگر این مفهوم است که به خوبی اجرا شده است.” کوین درایوهای یک روح سفید, آلفا رومئو, Garth باغ-انواع خاکستری 560 SL مرسدس بنز تبدیل خوانده شده. کوین که باریک شناخته شده است به خوردن واقعی, وعده های غذایی; Garth که باریک هنوز در سطح جهان وزن عصبی است که شما نشستن به 300 کالری و بدون چربی طبخ شام در ساعت 10:30 p. m. و از غذا خوردن برای 24 ساعت دیگر. کوین صاحب یک خانه-با-استخر شیک بخشی از شهر است. Garth? محل سکونت در شمال هالیوود عملا در دره. زمانی که کوین از او پرسید که چرا او گفت: “به دلیل این که مخاطبان زندگی می کند.”

یک روز صبح ساعت پس از 5:30 صبح تمرین در فاکس بدنسازی کوین پیاده روی آشنا به Bel-Air, هتل, L. A. قدرت اتاق صبحانه از لحظه ای. او را منجر به یک دیدن و دیده میز کنار پنجره و سفارشات گرانولی را کنار بگذارید, با, میوه, خامه, شیر, بدون کافئین. کوین کار کرده است در رادیو و تلویزیون برای نیمی از کل زندگی است.

چهارده سال پیش در نیویورک برنده, اخبار رادیو بود و منجر به این باور جدید خود را دستیار تولید در چهار-به-نیمه شب شیفت بود 17; او در واقع یک 14 ساله دانشجوی سال دوم دبیرستان از شمال نیوجرسی: “هر شب مادر من می خواهم به خواب رفتن خود را تنظیم زنگ و رانندگی به ایستگاه اتوبوس در خواب به من را انتخاب کنید تا در 1:30 صبح” پس از یک سال او شروع به پریدن کرد به WPIX-تلویزیون و در زمان او هم به نوبه خود 17, کوین تولید شد PIX را ظهر اخبار. او قلم بقیه سال آخر خود را و ثبت نام در دانشگاه نیویورک, انتخاب ساده ترین برنامه درجه او می تواند پیدا کردن روزنامه نگاری. زمانی که او 19 ساله دیپلم تولید کننده نشان می دهد برنده اولین امی تعلق می گیرد به یک ایستگاه مستقل برای یک خبر.

کوین رویا در آن روز بود به تولید بالا دارای امتیاز خبر در نیویورک وجود دارد اما تنها سه جمله شغل در این شهرستان است. سپس ABC در شیکاگو به نام: “من از کالج کاهش یافته است, خواندن چند کتاب در مورد شیکاگو است. آن را بسیار خنده دار: من تا به حال پرانتز و من 20 بود — نه به اندازه کافی برای نوشیدن وجود دارد — و من تهیه کننده از شش ساعت ،

“من عاشق تلویزیون بسیار است. من یک جستوجوی خبری در شاهد عینی اخبار مد — ارائه اطلاعات در یک تحریک آمیز راه می تواند سرگرم کننده. من هنوز نیویورک پست در اینجا.”

در نهایت کانال 7, ABC, New York, وابسته به احضار شد. “من تولید راجر و لایحه آن عصر بود Roseanne, اسنایدر جدیدترین باب Lape. ما رفت و به شماره یک. دو سال و نیم بعد من تصمیم به ترک اخبار و رفتن به برنامه نویسی. من 24 بود و من فقط می خواهم OD می خواهم در مطالعه جهان است.”

Kevin صورت unlined اما خود نور, موهای قهوه ای است با رنگ خاکستری. دوست داشتنی و آسان به اطراف او را در یک بار آرام و هشدار بخشنده. نظرات خود را در حال از همه بیشتر خیره کننده به دلیل affectless تحویل. “من کار کردن برای یک ماه بیشتر, و من می دانم که من باید یک روز رفتن به ساحل, سقوط در عشق یا چیزی چون شما باید همه چیز را تجربه بنابراین شما می توانید فکر می کنم که نمی تواند خوب در تلویزیون است؟'”

کوین برنامه نویسی اولین موفقیت برای ABC بود 1983 به نیویورک, آهنگ های داغ, سیاه موسیقی نمایش به ضرب گلوله در شهر باشگاه های رقص خود را برای اولین بار شکست نیویورک سبک, Regis Philbin را بد بخت بعد از ظهر را نشان می دهد. بی حوصله و بی قرار کوین ترک ABC. واقعی, تلویزیون, او تصمیم گرفته بود که ساخته شده در هالیوود است.

ان بی سی براندون Tartikoff ارائه شده به او را شروع به عنوان مدیر در ان بی سی درام توسعه است. کوین که می خواهم ورزشی-نادان که او شروع به نوشتن در مورد آن در WPIX که می خواهم شیکاگو-نادان قبل از او تولید آن خبر که نمی سرنخی در مورد موسیقی سیاه و سفید قبل از او قرار داده و آن را در تلویزیون احساس می کرد که شاید او باید بگویم Tartikoff او می دانست که مطلقا هیچ چیزی در مورد ساعته عمل را نشان می دهد. “براندون گفت: فقط گوش دادن و یاد بگیرند. در یک سال و شما خواهید بود در حال اجرا است ، “

کوین نیز در این یک سال را صرف یادگیری “شهر”: حفظ صدها نفر از حرفه ای راه مسلط شدن در این مسلسل زبان صنعت معاشرت به شدت دستکاری شایعات — مهارت های مهم برای یک جوان شغل-بلوز. بعد از 14 سال تجربه در برنامه نویسی شبکه, Kevin شد دعوت به ناهار خوردن با Barry Diller و روپرت مرداک. چند روز بعد او زنگ زد توسط جیمی Kellner, رییس جدید Fox Broadcasting Company: “بری فکر می کند شما یک نام با یک گلوله.”

حتی کوین ندارد, پس زمینه برای اجرای تمام برنامه نویسی برای شبکه های جدید. “من فکر نمی کنم آنها می تواند Garth — Garth شد براندون دست راست.” اما آنها در آخرین جمعه صبح در ماه مارس سال 1986 Garth استعفا داد و در ساعت 9:30 کوین بعد از یک ساعت. ان بی سی به شدت توصیه سابق خود عادلانه با موهای پسران به خارج ظهر.

“ما بچه ها در یک فروشگاه آب نبات. ما بسته بندی شده Garth ماشین با هر کتاب در تلویزیون ما می تواند پیدا کردن نویسندگان کتاب, لیست نویسندگان, بزرگترین تلویزیون — فیلم های ما می خواستیم به مطالعه تاریخ تلویزیون. ما به صرف تعطیلات آخر هفته در پالم اسپرینگز توطئه شبکه های, بررسی چرخه خود را.

“ما مورد مطالعه از تلویزیون گرفت و از هم جدا هفت شب: آنهایی که از دست رفته مخاطبان و چرا ؟ مردان نوجوان و کودکان و نوجوانان شد پایین 20 به اشتراک گذاری امتیاز در شنبه شب — وجود دارد هیچ چیز برای آنها را به تماشای. به همین دلیل ما باید گرگ.” (و برای زن بینندگان خانه در شنبه شب کارن آهنگدراماتیک طنزهای تلویزیونی در مورد رابطه بین یک 40 ساله طلاق گرفته, کار و 28 ساله مشتاق وراج.)

“شبکه باید همیشه برنامه ریزی شده گفت:” آنچه در تلویزیون است؟’ بنابراین Garth گفت: “آنچه را در تلویزیون ؟ چگونه می تواند ما counterprogram?’ ما یک تهدید به راه آنها انجام کسب و کار رفتن به ناهار به نفع روابط با نفر ساعت صرف شده در پروژه ها همه موافق از قبل نمی خواهد پرواز. من نمی خواهم ما را به نام یک شبکه است. شبکه های دایناسورها هستند.”

نه grandly او می گوید که در 50 او باید خود را به چراگاه و باز کردن یک رستوران است. در هفته بعد او گوش به پروژه های پیشنهادی از نقره با موهای سابق عالی رتبه NBC اجرایی است. ایده های کوین و یک عضو هیات نتیجه گیری هستند “بیش از حد ’70s.”

یک نمایش جدید به نام لوبیا باکستر ممکن است Kevin مورد علاقه در FBC صف. با جاسوسان که پنهان در توستر اجاق و جعبه پست الکترونیکی آن را قطعا روش احمقانه است. اما کوین — چه کسانی توصیف نشان می دهد به عنوان “هی خوب می تواند به من قرض خود را خمپاره انداز?” — معتقد است که این توسعه می تواند یک فرقه زیر است.

پوشیدن وصف ناپذیر جارچی مودبانه درخواست یک تلفن برای جدول, Kevin نیست نگاه مانند یک مرد که می دانید یک فرقه اگر آن ضربه معرفی خود به او. حتی پس از: لوبیا باکستر’s برتر شامل الینور Donohue (از پدر می داند بهترین) به عنوان مادر و اره برقی ملکه وندی O. ویلیامز به عنوان یک خواهری از نوع بد ، “گارت و من نمی لگن” کوین می گوید که او پس از اتمام گرانولی را کنار بگذارید “اما امیدوارم ما مردم می دانند چه کسانی هستند.”

وقتی کلمه ای رو که وجود دارد در حال حاضر یک چهارم بازار برای برنامه های تلویزیونی, هالیوود, pitchpersons stampeded Garth درب. زمین سنتی اولین گام برای یک وبگاه حافظه: تملق گفتن-اذیت کردن-و-دمر خوابیدن جلسه حدود 26 دقیقه انجام شده توسط یک نویسنده و تهیه کننده و عوامل برای یک سنگ رو شبکه اجرایی است. داستان آورده توسط بازماندگان فاکس جلسات بودند دلسرد کننده: Garth رنج می برند نیست رزین با کمال میل. و او تقریبا مطلقا حاضر به ریسک با ناشناختهها.

چقدر متفاوت بود فردا باید به رمان بینندگان دور از سه ؟ مختلف چگونه می تواند فاکس توانیم به بود و هنوز هم عاشقانه حامیان? FBC برنامه نویسی, مدیریت, تصمیم را تلاش برای تازگی توسط “شبکه” استاندارد. Garth می خواستم برای فریب ثابت استعداد آن را ندارد و کار خود را به لهستانی الماس در خشن, او گفت:. که مسئولیت تولید استودیو.

FBC می پردازد قابل مقایسه شبکه قیمت — $300,000 تا 500,000 دلار برای نیم ساعت قسمت. حتی پس چرا یک تولید بالا در تلویزیون — که اعتبار است که تقریبا شبیه به یک کارگردان در فیلم و چه کسی می تواند عملا باید راه خود را با هر یک از سه بزرگ — در نظر گرفتن امضای قرارداد با یک فانتوم شبکه که نشان می دهد تماشا خواهد بود در حدود 35 نفر در کل کشور ؟

این یک جزئی فهرستی از تولید و نویسندگان کار با FBC: جیم بروکس (Mary Tyler Moore, تاکسی, لو, Grant, شرایط مهرورزی) اد Weinberger (M. A. S. H.), Gary David Goldberg (روابط خانوادگی) مارجی پیترز و لیندا مارش (روابط خانوادگی, والری) و Stephen J. Cannell,. دیزنی استودیو یک پروژه با آنها. و بنابراین آیا نیویورک, رادیو, دیوانه, هوارد استرن.

Garth در نظر گرفته شده هرگز به دوباره نویسی شبکه تلویزیونی اما او دوباره نویسی آن است که چگونه توسعه یافته است. به جای انتظار برای رزین های او تبادل. تولید کنندگان برای FBC را دو چیز هستند که تقریبا بی سابقه: امنیت شغلی در قالب یک تضمین 13 قسمت (بدون را-آن-یا-فرار-از آن خلبان) و آزادی خلاق.

آن زمان برای ژنرال’ آدرس برای سربازان — این به روز رسانی هفتگی که FBC مدیریت telecasts به آن وابسته است. در این صبح سهشنبه ستاد ماموریت ویژه مشکل: متقاعد کردن وابسته است که مردمی در قرن شهر می دانم که دقیقا همان چیزی است که در حال انجام طرح هستند در سمت راست برنامهو پس چگونه در مورد یک کمی شور و شوق در خارج وجود دارد ؟

پنج FBC مدیران Garth در میان آنها نشستن پشت یک میز در یک استودیو در KTTV این روباه متعلق به ایستگاه در لس آنجلس. در politest شرایط اجرایی تقبیح برخی از وابسته بودن chickenshit و پخش این اواخر نشان می دهد پس از جانی کارسون. (وابسته باید بدانید که Barry Diller دستور ژنرال های خود را که 11 صبح و حق رای دادن است که “سرنوشت”.) بعد یک پیام از ما Whiz Kid: برنامه نویسی است که در حال حرکت در امتداد سادگی حالا بیایید نگاهی به دو دقیقه تست از کارن آهنگ, “شیرین نشده,” معذرت خواهی Garth با موسیقی و یا آهنگ های خنده. سپس FBC آوریل اولین استراتژی توضیح داد: برای جلوگیری از تپش سنگین توسط این شبکه در طول ماه های مارس و آوریل نوردد. سوال ؟

Amarillo. سیاتل. نورفولک. از سراسر کشور کشیدند مدیران ایستگاه می خواهید بدانید که: “برنامه نویسی از این شبکه به پایان می رسد در 10 p. m. چه چیزی شما را نشان می دهد ما به دنبال آن؟” Garth?

A. “پیشنهاد ما جوان مجلل شهری-oriented programming. در روزهای یکشنبه سعی کنید یک فرد بالغ طنزهای مانند تاکسی و یا Barney Miller, از آنجا که هیچ کمدی در CBS و NBC پس از آن.”

یکی دیگر اجرایی می افزاید: با برخی از ضرورت “اگر کسی در تلاش است تا شما را به برنامه دین لطفا فکر می کنم در مورد آن دقت کنید.”

شهر اوکلاهما. داونپورت. Chattanooga. “Garth می تواند شما را تایید عنوان گرگینه [جدید]?”

A. “بله من می توانم.” مکث. دلچسب لبخند. “ما صرف یک و نیم میلیون دلار برای پرداخت هزینه های خود را انتقال از انسان به گرگ!”

رالی کارولینای شمالی می خواهد به می دانم که اگر ستاره را نشان می دهد خواهد شد و حضور برای تبلیغات مصاحبه.

A. Er. آه. حداکثر تاثیر عمده شهرستانها بنابراین “نه در رالی.”

خلیج سبز شنیده شایعاتی که FBC ممکن است از امضای یک ایستگاه در میلواکی که هم مرز با خلیج سبز ایستگاه منطقه تاثیر (ADI). می گویند این طوری نیست روباه.

A. در حال حاضر وجود ندارد فاکس ایستگاه در میلواکی است. اما این احتمال وجود دارد خواهد بود در پایان هفته.

ساوانا. سالت لیک سیتی. سنگ کوچک. “چه خواهد شد FBC آیا اگر شبکه های دیگر قرار داده تا فیلم های پرفروش طی اولین خود را?” Garth?

او می خندد با اطمینان با یک لمس از تحقیر. “ان بی سی قرار دادن در 7 تا 10 فیلم ؟ آنها با گیر ژنده پوش به ثروت [نشان می دهد] و با تنها دو هفته در هوا آنها نمی خواهد آن را بکشد. علاوه بر این, آنها به خوبی آگاه است که اگر آنها ما می خواهم به استفاده از آن به عنوان یک شیرین کاری تبلیغاتی است.”

هیچ بیشتر است ؟ ببینید شما در هفته آینده پس از آن و به یاد داشته باشید (بیلبورد چشمک می زند روی مانیتور): 33 روز تا زمان نخست راه اندازی!

این روزها FBC جوان برنامه نویسی کارکنان قابل اجرا بر روی کافئین Gummi خرس و هیجان و ترس. هیچ کس منتظر آسانسور, هیچ کس برای صحبت در جملات کامل. Garth که تا این حد از کار خود را بر روی تلفن خود را می اندازد پاها بر روی میز و سریع ترین از همه آنها است: “به سلامتی ممکن است به روز شنبه در 9? فراموشی!… آره, من می شنوم او را به دنبال — شما پس از رفتن او ؟ … استودیو فکر می کند آن را بزرگ ساخته شده برای. در حال حاضر من واقعا تعجب می کنم در مورد خود قضاوت کنند. آنها قرار بود به انجام کاری با ما, شما می دانید.”

یک شب او موافقت می کند به wrested از دفتر برای یک ساعت یا بیشتر. در راهرو شلوغ وستوود رستوران (کوین توصیه) یکی از قدرتمند ترین مدیران تلویزیون تبدیل به فقط یک مرد که ترسیده بودند با یک maitre d’. تمام جداول در سالن گرفته شده و Garth نیست مجاز به نشستن در طبقه بالا به دلیل البته او نمی خواهید برای سفارش غذا. او نگاههای حسرت در تلویزیون بار است که اتفاق می افتد به تنظیم شود برای فاکس KTIV. “آیا شما فکر می کنم آنها می خواهم من یک جدول اگر من را تهدید به تکان شدید و سخت است که نمایش خود را تنظیم کنیم ؟” او می گوید: نیمی از شوخی.

لبه بالا به او دستور درخشان آب و استنشاق basketfuls از پاپ کورن (“بسیار کم کالری”). او شروع به باز کردن از پیچ. در دفتر او به عنوان مرموز کار ماشین — coolheaded کارآمد و خستگی ناپذیر. در خارج از دفتر او یک جوان 29, gawky بالا-روحیه بازگویی داستان های جنگ هستند که “unbeleeevقادر!” مانند این یکی در مورد او چگونه صحبت به ترک NBC.

“من برای اولین بار ملاقات با [FBC رئیس جمهور] جیمی کلنر در جمعه شب و سپس صبح یکشنبه در بری ، آن شب من رفت به سیاه و سفید کراوات کاربردی و نشسته در یک جدول با [RCA رئیس Thornton] بنوا, اعطای سرهم بندی کردن و برندن. من احساس مانند یک turncoat. FBC را ارائه می آمد و صبح روز دوشنبه ساعت 7:30. سهشنبه, Brandon counteroffered. کمک مالی به من زنگ زد و گفت که یک چهارم شبکه هرگز کار — ان بی سی سعی کرد به من احساس مثل من در یکی از سه نفر را در کل جهان است. من به نام روباه به تصویب. چهارشنبه شب بری گفت: “نمی پاس نوشیدنی با روپرت.’ روپرت بود کاریزماتیک است. او را سخت به فروش برساند. او فقط گفت که او می خواهم برای دیدار با مردی که قرار بود به صرف پول خود را.”

Garth چپ به دلیل چالش رفته بود — NBC شده بود شماره یک برای بیش از یک سال و در بخشی به دلیل کمدی او می خواهم کمک به توسعه. او tantalized چشم انداز سرمایه گذاری جدید و با رفتن سر به سر با مربیان. اما بزرگترین چالش خواهد بود Barry Diller یک مرد که به وضوح برخوردار stoking شهرت خود را به عنوان هالیوود Vlad the Impaler. “بری تحمل هیچ مزخرف. هنگامی که شما در یک شرکت بزرگ مانند NBC وجود دارد بنابراین مقدار زمان تلف شده خیلی در دستور کار پنهان. در اینجا آن را مانند یک حکم در پرینستون. روپرت و بری می خواهید کل حقیقت است. بری و من به مبارزه با تعداد زیادی. من می خواهم برای برنده شدن و من برنده بسیاری. اما بری باعث می شود من برای همه چیز من.”

زمانی که Garth در حال رشد بود تا در Lawrenceville, New Jersey, پدر و مادر خود را قفل او را از خانه او را به بازی با بچه های دیگر. Garth که هنوز نظر خود را انزواطلب ترجیح تلویزیون: “اگر شما نمی خواهید مردم شما می توانید کانال را تغییر دهید.” برخی از بهترین خاطراتی از لاورنسویل مدرسه و پرینستون بود می گوید: از نشستن در اطراف با دوستان, تماشای تلویزیون.

در 12 او محبوس در یک ایستگاه تلویزیونی; در 14 او در حال اجرا کنترل هیئت های زیبا-موسیقی ایستگاه رادیویی است. برای تحقق FCC مورد نیاز آن نیاز به یک روابط عمومی برنامه. Garth و سپس 16 و توسعه صبح روز یکشنبه نشان می دهد که آمده است به عنوان شناخته شده آمریکایی تمرکز و انجام شده توسط 400 ایستگاه. اولین کسی که با او مصاحبه شده بود و دولت ایمنی ترافیک هماهنگ کننده. “سپس ما مصاحبه کاترین گراهام چرا که او تا به حال فقط خرید ترنتون بار. من یک بچه از خود راضی.”

او صحبت نیویورک WNBC به پخش نشان می دهد; سپس 16 NBC وابسته به انجام آن است. زمانی که او فارغ التحصیل شد و به سختی از پرینستون در سال 1979 نشان می دهد در حال تبدیل شدن به یک دانشگاه موسسه و نوشته شده بود در مطبوعات ملی. “من در سفر در سراسر کشور, جلسه, ستاره, جهان, رهبران, داشتن یک زمان بزرگ می گوید:” Garth نه ژولیده خود را. “هنگامی که شما در دوم خود را مدیر سازمان سیا…”

پس از فارغ التحصیلی او فکر کرد که او می خواهم برای رفتن به شبکه و برنامه نویسی. او در لس آنجلس به مصاحبه با جیمی استوارت برای رادیو, نشان می دهد, اما او نمی باید یک رزومه خود را با او. بنابراین او راه می رفت به برندن Tartikoff و دست او را به یک نفر با مشخصات. “براندون در آن نگاه کرد و گفت:” آه شما رفت و به Lawrenceville بیش از حد؟” “

Garth تماشا خیلی افتضاح از تلویزیون بیش از هفت سال است. “اکثر شبکه را نشان می دهد ضعیف هستند اجرا می شود. شما می توانید جوک آمدن یک مایل دور. NBC همیشه رفت و برای جوک برای اولین بار. من همیشه به دنبال داستان گفتن احساسات شخصیت اول و سپس جوک.” طراحی زناناو فکر می کند وحشتناک است: “یکی از شخصیت ها تقسیم چهار راه.” او را تحسین قتل او نوشت:, 60 دقیقه, Kate and Allie, که,رئیس, Newhart “بیشتر از زمان.” Moonlighting “اما آنها نمی توانیم به بسیاری از Moonlightings در سه و نیم میلیون یک قسمت.” کاگنی و Lacey? “کمی تاریکی کمی افسرده.” Hill Street? “خوب انجام می شود اما من نمی لذت بردن از آن است.” در خانه Garth صاحب یک 46 اینچ صفحه نمایش و چهار مانیتور.

“نویسنده-تولید کنندگان قهرمانان — آنها را نشان می دهد من به تماشای در کالج. در NBC من می خواهم کار با جیم بروکس در تاکسی. من کاملا در هیبت این مرد منظورم این است که شما در حال صحبت کردن با خدا. او خیلی با استعداد من می ترسم به مرگ او. وقتی که من شنیده ام که او می خواست به انجام کاری با ما [The Tracey Ullman Show] من بیش از حد خجالتی به او تماس بگیرید و می گویند با تشکر از شما پس من فرستاده او دست-نوشته شده توجه داشته باشید.”

با این وجود Garth می گوید آن را دشوار است برای الهام بخشیدن به مردم است. “من شده است به آنها گفتن ‘لطفا بیشتر پرماجرا.’ آنها بوده ام تا مورد ضرب و شتم پایین آنها می ترسند به شانس.” مانند زمان بوفالو بیل افراد می خواستم برای انجام یک نمایش در سقط جنین و Garth در حال مذاکره میان نویسندگان و بازرسان خط به خط. Haggling over زبان هرگز به ذهن و ایده های. Sleazeball بله scumbag نه ؟

این 8:30 به مدت زمان طولانی گذشته به تلفن در دفتر. کارکنان در حال انتظار برای او — ساعت-طولانی والاتر از دونفری فقط وارد کرده است. او را به مرسدس و صفحة او به عنوان درایو. “کوین به شما دستور داده پیتزا?” یک لبخند می گذرد ،

به عنوان او است رفتن به کار Garth اصرار او واقعا یک شورشی با توجه به چشمک می زند از خودانگیختگی. هنگامی که او می گوید: او قرار بود در اسپن برای نشست اما او شنیده می خواهم پرواز بود عصبی-ساخت. ناگهان او تصمیم گرفت به 20 ساعت رانندگی به تنهایی. در وسط شب اتومبیل خود را شکست در صحرا در نزدیکی شهر لاس وگاس.

“همه توقف در ایستگاه گاز است. مردم را در راه خود را به قمار است. به ازدواج است. طلاق گرفتن. شوهران و همسران فریاد در هر یک از دیگر. آمریکایی ها اقدام درست مثل آمریکایی ها می دانید؟” او بشاش او به عنوان تکرار حافظه است. “و من فکر کردم, باور نکردنی! این درست مانند یک سریال کمدی!’ “

در طبقه متوسط آمریکا, اتاق نشیمن, یک پسر با پوشیدن رمبو-سبک استتار garrots کار, خواهر, جیغ, “مرگ, COMMIE زن مقبول سفله!”

مادر او irked. “به یاد داشته باشید که اثر آن تا به حال در Gramma?”

بنابراین شروع می شود والاتر از ازدواج… با بچههای FBC طنزهای است که Garth Ancier غرور و شادی نشان می دهد که حدود 15 سال از ازدواج بین پگی یک زن خانه دار و Al, کفش, فروشنده, و تازه داماد همسایه استیو یک کارمند بانک و Marcy خود ، آن را باز جنگ بین دو جنس: پگی قرار می دهد یک کاکتوس که در آن آل alarm clock استفاده می شود; او دستمال خون خود دست و با لغزش. استیو و آل کامل متضاد کشف یک دشمن مشترک — P. M. S. که تعریف آنها به عنوان “Pummel مردان Scrotums.”

“تصور کنید که سام liz ferrin به Roseanne Barr می گوید:” Garth.”این توهین آمیز است. آن را قرار است برای شکستن از طریق blandness متوسط. تلویزیون بیش از حد… خوب”

“—در سن خوب برای مهربان به خاطر این اصلی” پس از اتمام کوین. “این یک کار خوب-مرد کمدی.”

روز چهارشنبه بعد از ظهر بازیگران در حال انجام است بهنگام اجرا از طریق در یک کاورنو تمرین سالن. ناظران صنعت مهمانان و همه جا Foxies نشستن تقریبا در بازیگران’ دور. تماشای hyperventilated تلویزیون طنزهای انجام زندگی به اندازه تکان دهنده است: بدون صفحه نمایش به کاهش و قاب آنها اجرای برنامه به نظر می رسد عجیب و غریب. اما نوشتن پر از شگفتی شخصیت شخص و خوش برخورد و به زودی اتاق hooting با خنده حتی بازیگران شکستن. Garth چهره ترین انیمیشن آن شده است در سه روز: درخشان با لذت حلق آویز در هر خط او در حال تماشای تلویزیون.

پس از آن دو مردان وحشی سلب او. یکی این است که صحبت کردن سریع یهودی-Brooklynese, chomping آدامس و زنجیره ای, سیگار, لباس بدون نام جین و یک sweatstained تی شرت مشخص عمده ای که بخواهد از آن عبور می تواند برای عضله. فوری او مکث به خس خس, دیگر, کوتاه, کلفت مرد سیاه و سفید لباس پوشیدن و در شلوار جین و یک پیراهن فلانل پس از اتمام حکم و بشکه جلوتر است. آنها 22 دقیقه و 10 ثانیه شانزه ران Leavitt و مایکل موی. یکی یا هر دو آنها را ترک کرده اند boot چاپ در Laverne و شرلی, مبارک, روز, سانفورد و پسر, Jeffersons. در حال حاضر آنها در حال اجرایی تولید کنندگان از ازدواج… با کودکان.

Garth سراسیمه به جلسه دیگری و Leavitt و موی reconvene در یک دفتر که به نظر می رسد مانند X-rated Romper Room. اسباب بازی تفنگ, تیر و کمان, زندگی به اندازه ساختگی و هیپ بالا مقوا جعبه پر از مواد غذایی برای فکر: دینگ معصوم, Suzie, Qs, لذیذ انتخاب Entenmann و… همجنس باز?

“اگر همجنس باز می توانید به کسی برای قتل آنها قطعا می توانید با ما در هوا” ادعا ران.

“Garth به ما گفت: ‘هر چیزی که شما می خواهید به انجام, ما شما را به تنهایی” می گوید: “مایکل. “در حال حاضر ما شنیده ام که قبل از اینکه از شبکه های, اما معمولا وجود دارد یک ستاره — ‘زیر را ببینید” — و پس از آن ما به تمام کسانی که در پانوشت. فقیر Garth! نگاه آنچه که ما به او داد. حداقل او می دانست که ما عجیب و غریب به اندازه کافی نمی شود اعتماد کرد.”

ران و مایکل بازی هیپ بحث هتاک اما راز کوچک کثیف است که آنها معتاد به کار و perfectionists. آنها ممکن است کار تا 3 a. m., اما آنها به کارکنان خود را از نوشیدن و بازی بولینگ برای بقیه شب. اما در این نمایش وجود دارد و حتی بیشتر در معرض خطر بیش از حد معمول. مایکل خشم است فقط کمی نزدیک تر به سطح از رون. “من عمل متقابل به همه تلخه در خانواده را نشان می دهد. بچه ها نمی خواهید مشاوره. آنها می خواهند پول است.”

Ron: “اگر شما می خواهید برای دیدن که پلاستیک نما گه شما رو در شبکه های. ما می خواستیم نشان می دهد بیشتر… واقع بینانه 15 ساله ازدواج است. زشت مسائل می آید از زندگی ما است و ما فقط آن را به مسخره شدید. زندگی ما بودند خسته کننده ما هیچ دوستان ما مورد ضرب و شتم ما از همسران و ما شستن ظروف.

“Garth می دانستم که این یک خطر محاسبه شده. ما در حال بیرون آمدن از دروازه شروع کرد و گفت لطفا ما را دوست دارم. نشان می دهد که برای افرادی که فکر می کنم ” من فقط آرزو کازبی به حال من کودکان و نوجوانان به مدت پنج دقیقه.’ “

مایکل: “آنها در حال تماس با ما نشان می دهد یک طنز نسخه از کسانی که ترس از ویرجینیا وولف. ما فقط می خواهیم آمریکا به نظاره نشست با آبجو و بگو: Holy shit! در حال حاضر که writin’!’ “

“و سپس رفتن به توالت” پس از اتمام ران. “هر طنزهای است به یک “پیام” می گوید: “مایکل.

“—ما نمی کند ومی گوید:” ران. “آره! آن وقت در مورد کسی تا به حال چیزی برای گفتن” پس از اتمام مایکل.

احتمال این که زنان بینندگان ممکن است در خشمگین شدن شخصیت زن به تصویر کشیده شده به عنوان castrators در حالی که مردان خود را در حال درد و رنج طولانی قربانیان کسانی ران و مایکل. “ما بسیاری از زنان در کارکنان ما [مدیران و نویسندگان خدمه] و ما مجموعه ای را به انجام یک نمایش بود که جنسیتی در هر دو طرف. به طور طبیعی بودن بچه ها ما بیشتر رحم در زنان است. ما می توانیم پیدا کردن هر چیزی اشتباه است با بچه ها می گوید:” ران. “نگاه Al هیچ رویای او که هوشمند است. اما یک زن احمق در تلویزیون و شما فقط با خدا است.”

آن را دشوار است به تصور ازدواج… با کودکان گرفتن هوا تاریخ در شبکه سه. “اگر ما در شبکه و یک ضربه آنها می خواهم ما را ترک به تنهایی می گوید:” مایکل. “اما اگر ما متوسط آنها می گویند ‘را پگی بیشتر مقدس را Al دوست داشتنی تر اند آنها می گویند من شما را دوست دارم چهار بار نشان می دهد.’ اگر بچه ها باید مشکلات پدر و مادر باید آنها را به سرعت و سرکوب آنها.”

Ron: “اگر FBC می گوید که به ما من امیدوارم که ما باید عصب می گویند هیچ. من امیدوارم که به جای آنها می گویند ” لطفا بچه ها فقط تماشا کردن شبکه ما.’ “

بر خلاف دیگر شبکه های FBC ندارد در خانه سانسور. روز بعد از خود را پررنگ بحث Leavitt و موی دریافت یادداشت از بریستول-مایرز, Clorox Johnson & Johnson و کرافت ابراز عدم تمایل خود را به حمایت از یک نمایش با خط “سر عصا مردان Scrotums.”

“در حال حاضر ما خواهید دید که راه بیضه ها در حال حرکت — و یا اگر آنها در حال رفتن به جلو ’em up” گفت: Michael. خواهد FBC bleep در اولین شب ؟

همانطور که از هفته گذشته Leavitt و موی بودند امتناع بازنویسی خط. “فقیر Garth گفت:” ران. “این است که واقعا میخوام چین و چروک پیراهن خود را.”

در شب جمعهاز جنوب کالیفرنیا برادری کودکان و نوجوانان ازدحام به فاکس استودیو استخدام به شیرینی آن را در اولین مداخله تولید جیم بروکس پروژه جدید The Tracey Ullman Show. تولدش سگهای جهش در دنی ده ویتو (یک بروکس تاکسی آلوم) و رئا پرلمن, اتاق بهترین و شناخته شده ستاره.

در وسط ردیف پشت زن و شوهر زرق و برق دار L. A. طوطی کاکل سفید نگه می دارد ترک صندلی خود را خسته مرگبار با سرعت از مداخله. او معذرت خواهی پریشانی هر زمان او بحران در چهار جفت شرکت ها-کفش مناسب سفر بیش از هشت محافظه کارانه چادری زانو. او غافل است آنها متعلق به اتاق قدرتمند ترین ستاره ها: Kevin Wendle, Garth Ancier Barry Diller و روپرت مرداک.

بروکس جدید نشان می دهد که پر انرژی, ویترین, کمدی, دهنی, تلفیق انیمیشن و انواع اعمال انجام شده در صمیمی ضد زرق و برق مقیاس با دو گردان مجموعه. به عنوان Garth علاقه و گفت: هیچ چیز در تلویزیون و مانند آن. تا کنون نشان می دهد, سرعت, تن و ظاهر هنوز هم وجود دارد تا حد زیادی در ذهن بروکس و کمدی نویسندگان — Garth می داند که او ممکن است به خوبی نمی بینم محصول به پایان رسید تا یک دقیقه قبل از مهلت نهایی.

انگلیسی, pop star Tracey Ullman و وابسته Julie Kavner مبارزه از طریق عمل است. “من در حال تغییر کانال به رئیس چه کسی است,” ناله frat بچه. را دو. سه. آن را دشوار است به خنده در تار شوخی چهارمین بار در اطراف. یک دوربین می شکند. سپس یکی دیگر.

Diller و Garth چت کردن مرداک.

عمل دو. ناگهان Ullman می کشد از یک bravura, طنز, عملکرد, و مخاطبان را منفجر. روپرت در حال کف زدن. بعدی انواع عمل — شعبده باز دانیل روزن — سربی حتی Diller اما به خصوص روپرت. آنها را دیده ام به اندازه کافی به آنها فکر کنید. آنها را ترک شاد و مدیران شبکه.

نشان می دهد اینچ به سمت آن هدف: تلویزیون است که گرم و سرد. Kavner چرخ به عنوان یک بازمانده از یک تصادف رانندگی وحشتناک; اولمان را به عنوان او maddeningly خوش مشرب همسایه است که چاقو در یک اتوبوس با یک penknife 32 بار. چهار. این نیم ساعت برنامه بوده است مداخله به مدت سه ساعت.

سپس Ullman در حال حاضر یک مودم تک, زن, استخدام یک گروه و سوابق یک پیام به او تلفن ماشین. پرتاب او فر قرمز در اطراف parodying سنگ نوازندگان او به ارمغان می آورد پایین ، “در حال حاضر که بیشتر شبیه به آن” نرخ برادری بچه.

پس از یک خاکستریسرد هفته جنوب کالیفرنیا آب و هوا در نهایت بیرون می آید با آن: خورشید, آسمان آبی نسیم تا حدی ملایم وزش کل بیت. یک شنبه کامل برای رفتن به ساحل.

Garth و کوین ساییده شده توسط مارس 7 صبح-به-نیمه شب ساعت سر برای ‘burbs. روستایی جامعه اتاق خواب از کالاباساس کالیفرنیا است که در مورد به عنوان نزدیک به آمریکا افزوده حساسیت به عنوان را می توان در یک صبح رانندگی از لس آنجلس. و بعد از ظهر شنبه است و تنها زمانی شما می توانید یک دسته از بچه های کالج با هم برای تماشای یک تلویزیون کوچک. پس از چند ماه از fine-tuning the counterprogramming, استراتژی, ساعت های بی پایان از مبارزه و بازنویسی و دوم حدس زدن FBC ارائه 21 Jump Street (یک بار به نام Undercover بچه, سپس Jump Street چپل) به آن تاثیرگذارترین منتقدان — مخاطبان هدف.

Garth نمی خواهم به آزمون خلبانان قبل از آنها درجه و تا حدودی مقصر blanding از تلویزیون در تمرین. خلبانان از همه در خانواده و Miami Viceاو اشاره می کند, آیا وحشتناکی. “پژوهش تنها به شما می گوید آنچه که مردم راحت هستند و نه اگر آن را می تواند یک برک آوت نشان می دهد.” اما امروز او یک استثنا به قاعده است. FBC و Cannell, مردم بن بست رسیده در اکران فیلم 21 Jump Street. سری بنیاد FBC کل یکشنبه شب برنامه است Garth خیلی نگران است که او را تبدیل به بیننده گروه تمرکز برای اطمینان. حتی اگر خدای ناکرده آنها نمی مانند نشان می دهد او امید خود را از انتقادات را متقاعد Cannell, برای ایجاد تغییرات — مانند rehauling خاتمه — که FBC است و اصرار شده است.

رسمی زیستی برای Stephen J. Cannell, ترومپت او را به عنوان “یکی از پرکار ترین و موفق نویسنده/تولید مشغول به کار در صنعت تلویزیون امروز… trendsetter.” مستقل خود را تولید شرکت در STEPHEN J. CANNELL, ساختمان, در, La Brea, و, هالیوود, bas ایجاد یک شماره ثبت از خلبانان که برای سری. Cannell, را 1986 درآمد ناخالص از این را نشان می دهد, فروش موسیقی متن و صدور مجوز از کالا از رمبو عروسک به تیم ناهار جعبه در حدود 150 میلیون دلار است.

روز قبل از کالاباساس تمرکز گروه Cannell, باقی مانده عموم unperturbed. “روباه بچه ها در بیشترین زمان حاضر — آنها کمی سفید-knuckled. آنها تمایل به رفتن به خلبان [برتر نشان می دهد] و حل مسائل و من بگو بچه ها ما باید در رفتن! اگر ما با این بازی برای سه هفته بعد ما در مشکل! منظورم این است که آن را فقط 30 ثانیه از فیلم!’ “

آتش کراکل در شومینه در پایان یکی از Cannell, ششم-طبقه که تزئین شده است در آنچه او را توصیف به عنوان “فارسی شکار رنگ” و به نظر می رسد بیش از هالیوود. اگر ران Leavitt و مایکل موی مصمم هستند نه به مانند نویسندگان و سپس Cannell, است که نویسنده از مرکز ریخته گری — دباغی لاغر اندام 45 ساله که امضا سبک ژاکت و لوله. او شانه خالی یک میز به صورت غیر رسمی از یک چهره به چهره چت. او روزنامه نگار است و همچنین در اتاق.

“من فکر Jump Street واقعی بود ایده خوب — من می تواند به فروش می رسد آن را به فردا. به استثنای وزارت دفاع تیم ملیوجود دارد هیچ چیز مانند آن را در تلویزیون. شما رو قتل در دبیرستان شما رو مخدر. بنابراین اجازه دهید ’em OD و می میرند اما نمی شود یک دله دزدی? که اخلاقی ،

او مدعی است که اگر مخاطبان او را دیدم نسخه از خیابان رفتن و سپس با یک فاکس تغییرات “آنها می گویند” چه تفاوت است?’ که موقعیت من را. البته شما باید به مراقبت در مورد آنچه شما انجام می دهند. من نه در آن برای پول است. نوشتن است که هنوز هم آنچه بیشتر برای من مهم است. من افتخار این را نشان می دهد — آن را در مورد به خوبی به عنوان من.”

ده سفید, نوجوانان و بزرگسالان جوان از کالاباساس در حال تماشای بهترین Stephen J. Cannell, ارائه کرده است. دو ساعت اکران فیلم 21 Jump Street معرفی یک مینی سازمان ملل از پلیس تازه کار, بنابراین جوان به دنبال (بسیار بالقوه نوجوانان بت) که آنها “عدم اقتدار در خیابان” به عنوان نشان می دهد آن را قرار می دهد. جوراب ساق بلند, ترش, ex-هیپی پلیس کاپیتان قطار آنها را مطرح و دانش آموزان مختلف در مدارس بالا است. در این قسمت به خوبی به دانش آموزان سفید به عنوان یک دارو دونده برای دو دانش آموز سیاه و سفید نمایندگی که خود را پارک (به سرقت رفته و گزارش نشده) فراری در بسیاری. پس از درگیری های معاون مدرسه به بچه های سیاه و سفید دو هفته بازداشت. صحنه تعقیب, cliff-hanger نجات. در خاتمه ترش سابق هیپی پلیس کاپیتان آویزان کردن با گروه گاراژ رفقا خوش لب synching مرده سپاسگزار.

به عنوان کوین و Garth رعایت پشت یکی از راه پنجره محقق پروب گروه برای یک ساعت.

یوحنا 21: شما در حال تماشای یک کارآگاه نشان می دهد و یک گروه می آید ؟

اسکات, 18: و این که موسیقی آنها بازی نیمه منسوخ شده از ’70s به.

جیمز 19: اما این تنها در تلویزیون نشان می دهد که کودکان و نوجوانان ما سن مصرف در بچه های بد.

دیوید 20: آره آمد آن را به سطح ما. من فکر می کنم آن را بسیار آموزشی.

اما یک نمایشگر مشکل باور (یک) که یک دانش آموز دبیرستانی را فراری و (ب) همان دانش آموز خواهد بود بسیار آرام و پس از آن را عمدا و خش. جیمی, 18, اما فکر می کند (a) و (b) واقعی هستند.

شخصیت های خاصی آنها فقط نمی در همه. جیمی نمی بینیم بسیاری از هیپی های اطراف این روزها بسیار کمتر هیپی پلیس. سوفیا, 21, هرگز دیده می شود و دانش آموزان بحث بازگشت به معلمان که در راه “اما من در یک دبیرستان خصوصی.” و مورگان نمی تواند شکل سیاه و سفید rookie — “شما فقط نمی بینیم بسیاری از سیاه و سفید بانوی پلیس است.” از دیگران شکایت او خیلی خوش طعم. چگونه آمد که او را به دردسر همه نگاه نگران بود و او نمی تواند مراقبت از خود را’?

آنچه در مورد نوشتن? “اگر آنها می توانید آن را نگه دارید تا به این کالیبر آن را بسیار خوب است.” (از مشاهدات اتاق snickers.)

خشونت? “نسبت به Miami Viceاین است که دستور زبان مدرسه.” پیام ؟ “آن را نمی خواهد متوقف کردن کودکان و نوجوانان از برخورد. اما آن را به آنها دقت بیشتری مورد که آنها برای مقابله با.”

چگونه آنها احساس مورد narcs در دبیرستان ؟ آنها آنها را دوست ندارم اما “این بچه ها خوب هستند. آنها می خواهند برای جلوگیری از جرم و جنایت و کمک به بچه ها.”

چگونه بسیاری از می خواهم به تماشای Jump Street (“وای خدا اینجا می آید” مورموری Garth) به جای: خانه ما? تمام 10 بالا بردن دست خود را. Miami Vice? پنج (“معاون پیر است می گوید:” جیمز). قتل او نوشت? هشت. فیلم دیزنی? Gales از خنده. شصت دقیقه? هفت.

“خوش آمدید می گوید:” کوین “به میانه آمریکا است.”

محقق گام به مشاهده اتاق و ترجمه جلسه برای کوین و Garth. “آنها در حال چیدن سوراخ در طرح. آیا شما آنها را می شنوید ، اولین کلمه آنها گفت: ‘عمل است.’ آنها مانند بسیاری از شخصیت های آنها دیدن, نوجوانان, و این نشان می دهد در سطح خود را. هنگامی که آنها می گویند آن را “متفاوت” آنها معنا که شما باید یک ایده خوب است. اما این گروه سنی نمی خرید که ’60s مسائل است. ’60s به آنها است مانند ’40s به ما.”

“ما نگرانی های خاص بودند بالای نمایش صحنه بیمارستان و ورود به نمازخانه [rookies مقر] می گوید:” Garth. بینندگان سوال کسانی که صحنه های بیش از حد. “آنها واقعا نمی خرید نمازخانه” پاسخ محقق. “اگر شما صرف مقدار زیادی از زمان در آن شما را در دردسر هستید.”

اما او می افزاید: “من شگفت زده شد آنها مثبت بودند. آنها را برداشت آن را از هم جدا اما من دیده ام گروه نابود کردن نشان می دهد. همانطور که برای سیاه پلیس همه او را به انجام است که قرار دادن یک فرد در محل خود و آن را ایجاد شخصیت خود را. به یاد داشته باشید اگر شما نمی توانید زندگی را این گروه سنی است.”

کوین می گوید: “ما بیشتر علاقه مند تنها در ساختمان مخاطبان بزرگ است که برای ساعت.” محقق گره. “آنها می گویند هیچ چیز دیگری برای آنها را به تماشای. و همه آنها گفت: آنها احساس راحت تماشای آن با پدر و مادر خود را. آنچه شما باید انجام دهید این است ارسال تا گرما در اطراف نشان می دهد — ایجاد یک کمپین است که فرم خود را از نگرش است که آن را ران به تماشای Jump Street. و پس از آن من می خواهم بگویم شما خودتان یک ضربه.”

کوین درخواست که یک رونوشت به ارسال کنندگان حق دور. مسلح با بیشتر کارهای اداری Garth و کوین را مبارزه با مبارزه خوب با Cannell,. بینندگان باید در واقع حمایت خود را نظرات: گرفته ابجو بد و کم مایه در نقش های خاص, خندید, کردن کل صحنه. (در واقع در عرض چند هفته یک راننده مست را کشتن سابق هیپی کاپیتان — خیلی “که ’60s مسائل است.”) اما بینندگان را نیز به دنیا Cannell,: آنها تایید پلیس مخفی در حال حرکت در میان آنها است. یک کنایه در اینجا وجود دارد اما تمام است فقط خوب با آنها. و به عنوان هر تلویزیون خوب برنامه نویس می داند که مهم است این است که آیا مخاطب فرو خواهد شد این مفهوم است. چشمک زدن آنها به عنوان گام به روشن کالیفرنیا بعد از ظهر Garth و کوین نگاه عمیقا خوشحال است. FBC ممکن است هنوز رتبهدهی نشده است آماده برای امریکا, ولی امریکا آماده است برای FBC.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>