تاج گل را گذاشته برای استمفورد افسران پلیس کشته شده در حین انجام وظیفه

استمفورد — اعضای استمفورد اداره پلیس و اعضای خانواده این هفته افتخار دیوید تروی و جورج کلی شهرستان, افسران پلیس که در حین انجام وظیفه بسیاری از سال پیش.

تاج گذاری مراسم سنتی برگزار شده است و هر پنج سال برای استمفورد افسران کشته در وظیفه. اما در این سال اتحادیه پلیس تصمیم گرفت آن را نگه دارید بزرگداشت سالانه آن به معنای این هفته خواهد بود یکی از پر مشغله.

تروی و کلی درگذشت 22 سال از هم جدا — منهای یک روز.

اولین مراسم این هفته صورت گرفت در افسر دیوید تروی در زمینه یارو جزیره پارک. Troy دو دختر, دایان تروی و دورین دولان بودند در دست برای کمک به افتخار پدر خود که فوت جولای 7, 1960.

روز بعد پلیس از جمله رئیس تیم شاو و دستیار ارشد تام Wuenneman گذاشته یک تاج گل در قبر از کلی که فوت 8 ژوئیه 1938.

دایان تروی, 63 بود که سه زمانی که پدرش کشته شد و گفت: آن آرامش به شهر مناسبت روز که در آن او از دست پدرش.

“هر زمان که یکی دیگر از اعضای خانواده با من است در این مراسم آن را به ما می دهد احساس راحتی و قدردانی گفت:” تروی زندگی می کند که در نورواک. “جامعه و اداره پلیس همواره حمایت و آنها را به افتخار پدر من حافظه و قدردانی می کنیم که.”

خواهر دورین Dolan, 64, که زندگی در رود آیلند گفت: او دوست دارد به حضور در این مراسم برای پدر برای قرار دادن یک چهره در تراژدی است.

“بسیاری از مردم درک نمی کنند که زمانی که آنها بیرون رفتن افسران پلیس جان خود را به خطر و ما یک گواهی نامه برای آن,” او گفت:. “این چیزی است که اتفاق می افتد و ما می خواهم برای قرار دادن یک خانواده صورت به آن برای نشان دادن حال انسان بیش از حد است که یک چیز بسیار مهم را به یاد داشته باشید.”

Troy کشته شد در حالی که در پاسخ به یک سرقت مسلحانه در کاپیتان نوار بر خیابان اصلی با توجه به به گفته سروان. توماس Lombardo گروه مورخ.

چهار دقیقه بعد از پلیس اطلاع داده شد از سرقت یک کارمند از ستاره قنادی گزارش داد یک افسر پلیس به ضرب گلوله کشته شده بود در منطقه است که در حال حاضر اشغال شده توسط Stamford مرکز شهر.

لمباردو که شرکت در تمام تاج گذاری مراسم از سال 1983 گفت: Troy بود به ضرب گلوله فرد مسلح و هر چند به شدت زخمی اخراج بازگشت قابل توجه دزد یوسف DeSalvo در پا.

تروی در زمان پوشش تحت یک کامیون که در آن او در واقع خود را شریک افسر کنل که تا به حال تحت پوشش جلوی ساختمان که در آن شک تا به حال دیده شده است. کنل و یک افسر دیگر با عجله تروی به استمفورد بیمارستان.

تروی در راه صحبت شد و به بیمارستان منتقل شد اما ناخودآگاه هنگامی که او وارد وجود دارد و به زودی بود مرده. در علاوه بر این به زخم در پاها منجر به مرگ ضربه به قفسه سینه خود را.

تروی بود 27 هنگامی که او درگذشت و به حال شده است با این گروه به مدت دو سال. در علاوه بر این به او سمت چپ او یک همسر و پسر دیوید جونیور بود که شش ماه است.

DeSalvo شده بود paroled از ایالت ایلینوی زندان کمتر از دو ماه قبل از سرقت و مشغول به کار بود به عنوان یک تکنسین آزمایشگاه در نورواک بیمارستان.

لمباردو گفت: تنها 15 از 185 اعضای که به خدمت در اداره پلیس با تروی هنوز زنده هستند.

جورج کلی بود 39 سال و در بخش 13 سال هنگامی که او درگذشت 22 سال پیش از آن. او در سمت چپ در پشت, همسر, پسر, مادر و هشت خواهر و برادر در علاوه بر این به پدر و مادر خود را با توجه به وب سایت افسر پایین یادبود صفحه.

روز چهارشنبه پلیس گذاشته یک تاج گل در کلی در قبر داخل سنت جان گورستان در اردوگاه خیابان.

کلی کشته شد در یک موتور سیکلت تصادف. در حالی که کار در شیفت نیمه شب او skidded در حالی که در جفرسون خیابان و برخورد با یک نان کامیون. او مرگ دوم از استمفورد افسر که در آن سال. افسر اندرو Schletchweg درگذشت به عنوان یک نتیجه از یکی دیگر از موتور سیکلت تصادف در مه 26.

پلیس در سال جاری نیز افتخار William McNamara که کشته شد در ضربات در دسامبر 1973.

“من فقط به این نماینده از پلیس انجمن و ما احساس می کنیم این مهم است که به افتخار کسانی که فوت کرده اند در حین انجام وظیفه” Lombardo گفت.

پلیس اتحادیه رئیس جمهور کریس Engstrand گفت: تعویض سالانه به مراسم آمد و به عنوان یک پیشنهاد از افسر جسیکا بلومبرگ.

“ما هرگز می خواهم برای فراموش کردن یاد و خاطره کسانی که فداکاری کردند. آنها سزاوار حداقل سالانه به رسمیت شناختن یکی نیست و هر پنج سال,” او گفت:.

[email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de