نویسنده که داستان تاریک و امیدوار — فروش 20 میلیون نسخه dies at 82

به عنوان یک کودک متولد شده به فقر شدید در شمال English, شهرک صنعتی, Josephine Brindle (بعدها به استفاده از او را ازدواج نام Cox) تا به حال یک تخیل زنده و یک هدیه برای داستان سرایی.

استفاده می شود به او بگویید و یا آواز خواندن داستان ها به دیگر دانش آموزان شارژ آنها یک پنی و دادن سکه به مادرش برای خانواده سکه-guzzling متر گاز برای گرم کردن یک موش آلوده خانه برای پدر و مادر و نه خواهر و برادر.

یک معلم در طول اوایل زندگی حرفه ای او شروع به نوشتن برای انتشار تنها زمانی که او در 40s خود را و بستری برای شش هفته برای یک بیماری جدی در او توضیح داد که تنها به عنوان “زن از مشکلات است.” در زمان او در جولای 17, دو روز پس از 82 روز تولد او تا به حال به فروش 20 میلیون نسخه از بیش از 60 کتاب – خانواده sagas ترکیب عاشقانه با از دست دادن و تراژدی و اغلب بر اساس احساسات دوران کودکی و خانواده اش فروپاشی است.

در مصاحبه با لندن نگهبان او صحبت کرد که چگونه او را در بیمارستان بستری بود گالوانیزه: “هر یک از ما چیزی درون است که ما را به انجام و پس از آن زندگی می گیرد و شما نمی توانید آن را انجام دهید. اما زمانی که من در آموزش من محدود به تخت در بیمارستان به دلیل من بسیار بیمار بود.

“یکی از دوستان من به من به ارمغان آورد یک A4 کتاب و نیم دوجین قلم” او افزود: “از آنجا که من همیشه صحبت کردن در مورد ‘که کتاب من را به نوشتن در مورد در حال رشد در بلکبرن. من نوشت: این کتاب در شش هفته در بیمارستان است. آن را به یک نقطه اوج همه چیز را که من از سن هشت.”

خانم کاکس متنفر بودن دوبله نویسنده “داستانی عاشقانه” اگر چه او اغلب به بازار عرضه شد که در راه است. بسیاری از آثار او تا به حال تیره و عمیقا نگران undertones که منعکس عناصر جوانان: فقر و شش خواهر و برادر به یک اتاق زیر شیروانی تخت و یک پدر که می تواند خروج خود کمربند چرم در آنها را زمانی که او به خانه آمد مست از میخانه در شب جمعه.

تم های داخلی سوء استفاده و تجاوز به عنف و زنای با محارم و مذهبی جنگ نابود و لگدمال کردن به طور منظم در کار او. با این وجود او همیشه اصرار بر یک پایان خوش و گفت که چیزی است که خوانندگان خود می خواست به فرار خود سختی ها و heartaches.

او گفت که او شروع خوشهچین داستان های او با نشستن بر آستان خانه و خانواده به عنوان یک کودک در حال مشاهده و گوش دادن به رهگذران چیدن خیلی چیزهای در مورد مشکلات خود و حفظ خود شایعات خیابان زبان و تعبیر. او در بر داشت بقیه مواد داخل خود را مرطوب خانه که در آن او می خواهم که به پا زدن موش از کف خانه انبار و تعجب می کنم که چه خلق و خوی پدر او خواهد بود در بعد از مراسم بازدید به نوار.

خانم کاکس است که هنوز هم در میان سه “ترین قرض گرفته شده” نویسندگان در کتابخانه ها حتی جلوتر از جمله پرفروش هیجان انگیز نویسندگان به عنوان آمریکایی جان گریشام. جای تعجب نیست که او یک مبارز دیرین برابر افزایش بسته شدن کتابخانه ها به عنوان عصر دیجیتال در زمان نگه دارید.

در میان موفق ترین آثار “پدر او را به گناهان” (اولین کتاب منتشر شده در سال 1987), “موج خروشان دریا و اقیانوس” (2003) و “دو خواهر” که منتشر شد در ماه فوریه به سرعت تبدیل شدن به یک کتاب پرفروش.

آخرین داستان در مورد دو خواهر گیر کار در مزرعه پدر را اما ناامید نگاه اجمالی به جهان خارج است. او خودش را به یاد می آورد در حال رشد در بلکبرن تا کنون که بدون دیدن دریا در رفت و آمد مکرر توریستی بلکپول تنها 26 مایل دور.

در “پدر او را به گناهان” شخصیت اصلی یک دختر کوچک به نام Queenie که بازگشت در برخی از بعد رمان در واکنش به یک پیشنهاد توسط عمه خود را که آنها ممکن است رفتن به ساحل در بلکپول. “خارج بلکبرن, خاله کلفت?” یک بی اعتقاد Queenie پاسخ داد. “می خواهیم خارج بلکبرن?”

در رمان Queenie حاضر به تعظیم به او استبدادی پدر. اما خانم کاکس همیشه می گفت او را پدر خود به عنوان یک مرد سخت کوش که آیا بهترین خود را برای فرزندان خود بیشتر از هفته تبدیل از دکتر جکیل به آقای هاید تنها پس از تعطیلات آخر هفته خود الکل binges.

ژوزفین Brindle متولد شد و در بلکبرن در 15 ژوئیه 1938 یکی از سه خواهر و هفت برادر. پدر او یک ایرلندی مهاجر معدن کارگر و رفتگر جاده برای دولت های محلی شورای, در حالی که مادر او مشغول به کار در یک پنبه آسیاب.

او و مادرش درآمد حیاتی او گفت: از آنجا که پدر او را مباشر خواهد دست خود کارگران هفتگی بسته پرداخت در یک شب جمعه در یک میخانه محلی که در آن بسیاری از کارگران نقدی را تا پایان در پشت نوار.

“به غیر از یک کیسه کوچک با یک سیب و یک پرتقال در آن اگر ما خوش شانس بودند, ما از کریسمس” خانم کاکس به یاد می آورد به بلفاست تلگراف. “ما یک درخت و یا ارائه. . . . کریسمس به ما بود در حال مشاهده از طریق افراد دیگر ویندوز و دیدن درخت و پر زرق و برق چراغ. ما نمی باید چیزی شبیه به آن.”

مادرش رو لباس کودکان از “کهنه و استخوان” مغازه ارزان و دست دوم. نه آنها ظروف سفالی, جای نوشیدن چای از جم شیشه و بطری شیر.

(پس او حق امتیاز او ساخته شده یک میلیونر بعدها در زندگی او آغاز شد اضطرارا خرید استخوان-چین چای و شام, مجموعه عمدتا ترک آنها را دست نخورده در اتاق زیر شیروانی). “من می دانم که اگر چیزی اتفاق می افتد برای من همیشه یک جام در خانه” او گفت لندن ساندی تلگراف.

زمانی که ژوزفین بود 14, مادرش به طور ناگهانی راه می رفت در مصرف ژوزفین و هفت خواهر و برادر خود را با او. دو برادر ماند با پدر خود. در 16 او ملاقات کرد و ازدواج کن کاکس, زن مهمانخانه دار او را توصیف اتحادیه به عنوان عشق در نگاه اول.

او برنده یک محل در دانشگاه کمبریج به مطالعه زبان انگلیسی و سابقه اما تبدیل آن پس آن را به معنای زندگی دور از شوهر و دو پسر جوان. او گفت که او بر این باور است که تصمیم بود “سرنوشت” و پس از انتشار اولین رمان او در ادامه به موفقیت مستمر با میانگین دو کتاب از یک سال و برای بقیه زندگی حرفه ای او.

هنگامی که شوهر او را حمل کسب و کار سقوط کرد و خانه خود شد repossessed خانم کاکس نوشت شش “عجله ئی” رمان — تیره روانی پلیسی — تحت نام مستعار جین Brindle. پنج تن از آنها در نهایت منتشر شده در یک سال 1998.

“تمام چیزهایی که تا به حال خفه شده من. من نوشت: شش نفر از آنها به فروش می رسد واقعا خوب” خانم کاکس گفت: غربی روزانه مطبوعات یک روزنامه انگلیسی در سال 2013. “آنها شده ایم از چاپ حدود 10 سال و من خوشحالم که در مورد. من نمی خواهم آنها را برای انتشار دوباره از آنجا که آنها بسیار تاریک است. من exorcised شیاطین من در آن کتاب است. اما پس از آن آمازون متوجه شده است که مردم به دنبال جین Brindle کتاب, بنابراین من اجازه داده می شود برای آنها به فروش می رسد به عنوان کتاب های الکترونیکی برای یک سال است.”

درگذشت شوهرش در سال 2003 و او جان سالم به در برد توسط فرزندان خود Wayne و اسپنسر. او ناشران هارپر کالینز اعلام کرد مرگ او اما آیا ارائه نمی شود. او در خانه کشور خود را در روستای ووبورن شن و ماسه.

“من ‘writerholic’,” خانم کاکس او گفت: غربی های خبری روزانه. “من هرگز یک استراحت. حتی اگر ما از بین برود و یا به ما خانه برای تعطیلات در قبرس, من هنوز هم من را با من کار می کند. من نوشتن در قطار, هواپیما, سکس در ماشین, در همه جا. من یک لپ تاپ اما من هرگز از آن استفاده کنید. من ترجیح می دهم به نوشتن با دست است.”

ادامه مطلب واشنگتن پست اعلامیه جوانا کول, ‘اتوبوس مدرسه سحر و جادو’ نویسنده ای که قلاب کودکان در علم می میرد در 75 Rudolfo Anaya رمان نویس که کمک کرد راه اندازی Chicano ادبی جنبش dies at 82 Robb فورمن شبنم رمان نویس که جدولها زندگی روزمره را تغییر احساسات می میرد 73

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de