در سال 1981 زمانی که رونالد ریگان به پایان رسید قرارداد جدید عصر خرد اتحادیه های کارگری و انبوه برش بالا شخصی و شرکت های بزرگ نرخ مالیات او لگد کردن عظیم ترین و گسترده غارت آمریکا پس از 1920s. (عکس: باب Daugherty/AP)

غارت کلمه از روز بر لب هر سخنگو رئیس جمهور و مقامات منتخب در سراسر کشور است. و در واقع غارت یک مشکل عمده در امریکا است.

در سال 1981 زمانی که رونالد ریگان به پایان رسید قرارداد جدید عصر خرد اتحادیه های کارگری و انبوه برش بالا شخصی و شرکت های بزرگ نرخ مالیات او لگد کردن عظیم ترین و گسترده غارت آمریکا پس از 1920s.

کار مردم در سراسر کشور دیده می شود بیش از 7 تریلیون خود را از ثروت غارت شده توسط بالای 1 درصد فقط در دو دهه گذشته کاهش آنها از طبقه متوسط به کار ضعیف است.

کوچک و متوسط اندازه کسب و کار و پس از ریگان متوقف شد اجرای ضد تراست شرمن قانون در سال 1983 دیده می شود شرکت های خود را غارت شده توسط غول انحصارات و درنده banksters مانند میت رامنی.

میلیون ها نفر از مالکان در سراسر کشور به حال خانه های خود را غارت شده توسط اراذل و اوباش مانند استیون Mnuchen کالیفرنیا را “Forclosure پادشاه” و وال استریت banksters مانند جیمی Dimon یک عمل است که دوباره انفجار.

مردم گرسنه در سراسر امریکا داشته اند تامین مواد غذایی خود را غارت شده توسط پیمانکاران دفاعی که همیشه در حال افزايش تکه از هزینه های دولت فدرال آمده است در هزینه های مواد غذایی و دیگر محصولات کشاورزی پشتیبانی می کند.

میلیاردرهای و مغلوب ساختن پیشی جستن خانواده جرم و جنایت غارت کردن کشور را با خزانه به میزان 1.5 تریلیون دلار در سال 2017 و غارت بیش از 2 تریلیون دلار از پول اختصاص به تازگی برای کمک به COVID19 قربانیان.

بتسی DeVos به غارت میلیاردها دلار از ما مدارس دولتی را به افراد در صورت سود و مذهبی آموزش صنایع.

جورج دبلیو بوش غارت تریلیون از مدیکر زمانی که او در نیمه خصوصی برنامه در سال 2005 با به اصطلاح “مزیت مدیکر” پرتاب سیستم به بحران است.

بوش و دیگر اراذل و اوباش نیز غارت اداره پست در نظر گرفتن 5 میلیارد دلار در سال از آنها را برای یک دهه به جلوگیری از آنها را از تبدیل ناوگان خود را از وسایل نقلیه برقی و هیدروژن قدرت و تنظیم USPS برای فروش به فدرال اکسپرس و یا خارش.

دانش آموزان در سراسر کشور از دست داده اند $1.7 تریلیون دلار به بانکی غارتگران قدرت توسط بوش را در سال 2005 به ورشکستگی “اصلاحات” قانون است که آنها را وادار به بدهی در برخی موارد تا روز آنها می میرند.

افراد بیمار باید غارت شده—به میزان بیش از یک تریلیون دلار در سال—توسط غول شرکت های بیمه است که پرداخت خود را به مدیران میلیون ها و حتی میلیاردها.

آمریکایی های آفریقایی تبار و اسپانیایی ها به غارت شده از تریلیون ها در کاهش پرداخت توسط نژادپرستانه کارفرمایان و شرکت های غول پیکر در حالی که ایمنی خود را زندگی می کند و با آرامش خاطر به غارت شده توسط نژادپرستانه پلیس.

پناهجویان و مهاجران را به حال خود زندگی می کند و کودکان از غارت آنها توسط وحشیانه اراذل و اوباش مانند استیون میلر و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

ما در هوا و آب و بقای سیاره ما—به غارت شده توسط غول سوخت های فسیلی شرکت ها و میلیاردرهای که خود آنها منجر به جرم مهاجرت و میلیون ها نفر از مرگ و میر در هر سال است.

رسانه های محلی, کابل سیستم های کوچک و ارائه دهندگان خدمات اینترنت باید غارت شده توسط غول شرکت های بزرگ اراذل و اوباش به نقطه که در آن اخبار را تبدیل به سرگرمی آمریکایی dumbed پایین و متوسط خانواده آمریکایی می پردازد بیش از دو برابر و گاهی ده بار—به همان اندازه برای اینترنت و تلویزیون کابلی خدمات به مردم در دیگر کشورهای توسعه یافته است.

تامین مواد غذایی ما غارت شده است توسط شرکت های غول پیکر است که تخریب مزارع خانوادگی مسموم جوامع روستایی با کارخانه و مزارع و باعث شیوع چاقی و دیابت و بیماری های قلبی.

آن زمان برای غارت به توقف در امریکا است.

تام هارتمن است نشان می دهد بحث میزبان و نویسنده پنهان تاریخچه دیوان عالی کشور و خیانت آمریکا و بیش از 25 تن دیگر کتاب های در دست چاپ است.

کار ما این است که تحت مجوز Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 License. احساس رایگان برای دوباره و به اشتراک گذاری به طور گسترده ای.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de