صفر هفته (2018)

سازمان دیده بان به صورت رایگان در Tubi.

اکثر آمریکایی ها موافق باشند که بدون توجه به جایی که شما کار می کنند و یا زندگی خانوادگی می آید. و در عین حال ایالات متحده آمریکا یکی از تنها دو کشور در جهان بدون فدرال پرداخت می شود ترک, قانون خروج از شهروندان خود را به مبارزه با اساسی ترین هزینه های زمانی که پس انداز خود را به اندازه کافی نیست.

صفر هفته به کنکاش در زندگی های متعدد از افراد مختلف اقتصادی-اجتماعی با پس زمینه و مملو شرایطی که نه کاملا نا آشنا به متوسط کارگر. از تلاش مادران مجرد که در ابتدا زدم از نیروی کار خود را به دلیل بارداری و پس از آن تبدیل شدن به تنها نان آور خود را در خانواده به توسعه خانواده هایی که داده می شود زمان کافی برای مراقبت از نوزاد خود را به افرادی که فقط در تلاش برای مراقبت از خود را علاج و یا پیری عزیزان این فیلم برجسته آمریکایی به طور متوسط فقط یک بحران پزشکی به دور از تباهی مالی.

مشاهده سراسر کشور موضوع بحث از تمام زوایای — عاطفی, پزشکی, مالی و جهانی — فیلم میسازد استدلال قانع کننده برای تضمین پرداخت را برای هر کارگر آمریکایی.


راهنمای بحث

دانلود بحث و راهنمای عمل برای فیلم >


فیلمساز گفته است: “همه از من فیلم birthed از ضرورت است. پس از تولد دختر من مواجه شد با تجربه ناکافی مرخصی زایمان که سمت چپ من در احساسی و مالی پریشانی. که تجربه شد یک دروازه برای آگاهی است که میلیون ها نفر از مردان و زنان صورت وضعیت مشابه در هر سال است. پرداخت مرخصی بحران نه تنها تاثیر پدر و مادر جدید, اما هر کسی که تلاش کرده است با صدمه شخصی یا بیماری تهدید کننده زندگی و یا برای مراقبت از یک بیمار همسر یا پدر و مادر پیری.” -Ky دیکنز

آموزشی مجوز در دسترس هستند از طریق پروژه های ویدئویی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>