وقتی که می آید به نرخ رشد آن به صورت ویدئو کنفرانس شرکت زوم می کردند تا نام خود را.

استفاده از شرکت نرم افزار افزایش 30 برابر در ماه آوریل به عنوان coronavirus همه گیر میلیون ها نفر مجبور به کار یادگیری و معاشرت از راه دور.

در اوج خود, شرکت, شمارش بیش از 300 میلیون روزانه شرکت کنندگان در جلسات مجازی در حالی که مشتریان پرداخت بیش از سه برابر شده است.

چشمگیر جذب پتانسیل برای تغییر شرکت راه است.

زوم گفت که انتظار دارد فروش به عنوان بالا به عنوان $1.8 میلیارد دلار (£1.4 میلیارد دلار) در این سال – تقریبا دو برابر آنچه در آن پیش بینی در ماه مارس است.

“این یک فرصت بزرگ” رئیس اجرایی اریک یوان گفت: سرمایه گذاران در روز سه شنبه.

چگونه زوم شروع کنم ؟

آقای یوان نمی قصد ایجاد زوم برای توده ها.

چینی-متولد مهندس نرم افزار Mr یوان آغاز شده این شرکت در سال 2011 پس از سال در حال افزایش از طریق صفوف در WebEx یکی از اولین ویدئو کنفرانس شرکت بود که خریداری شده توسط سیسکو در سال 2007 به قیمت 3.2 میلیارد دلار رسید.

در آن زمان او مواجه شک و تردید از بسیاری از سرمایه گذاران که نمی بینم نیاز به گزینه دیگری در یک بازار در حال حاضر تحت سلطه توسط بازیکنان بزرگ مانند مایکروسافت و سیسکو.

اما آقای یوان – که اعتبار مورد علاقه خود را در ویدئو کنفرانس به مسافت های طولانی او برای سفر به ملاقات با او در حال حاضر همسر در جوانان خود را – نا امید شد در سیسکو و معتقد بودند تقاضا در دنیای کسب و کار برای نرم افزار که بر روی گوشی های تلفن همراه می شود و آسان تر به استفاده از.

زمانی که شرکت به فروش می رسد خود را برای اولین بار سهام به عموم در سال گذشته آن را به ارزش $15.9 میلیارد دلار رسیده است. که به ضرب گلوله به بیش از $58bn در روز سه شنبه.

“چه زوم انجام داده است که نوع democratised ویدئو کنفرانس برای همه نوع از کسب و کار ساخته شده و آن را بسیار ساده برای همه از مدرسان یوگا از طریق هیئت مدیره اتاق مدیران برای استقرار تصویری می گوید:” الکس اسمیت مدیر ارشد در Canalys.

زمانی که مستندات آغاز شده زوم برداشته محدودیت های نسخه رایگان از نرم افزار خود را در چین و برای مربیان در بسیاری از کشورها از جمله انگلستان کمک به درایو محبوبیت آن است.

اما شرکت نان و کره مشتریان مشتریان شرکت های بزرگ که برای پرداخت اشتراک ها و ویژگی های پیشرفته است.

زوم و گفت: با افزایش فروش 169% در سال در سال در سه ماه به 30 مارس به $328.2 m به آن اضافه شده بیش از 180,000 مشتریان با بیش از 10 نفر از کارکنان پس از ماه ژانویه تا کنون بیش از آن انتظار داشتند.

آن را نیز تبدیل به یک سود $27m در سه ماهه بیش از آن در همه قبل از سال مالی است.

شهرت رسید

عظیم جذب نیز تیره و تار این شرکت وادار به سرمایه گذاری برای گسترش ظرفیت برای پاسخگویی به نیازهای جدید کاربران, بسیاری از آنها نمی پرداخت مشتریان.

شهرت خود را نیز در زمان ضربه به عنوان جدید باعث توجه کاربران به ربودن جلسات و در معرض یک میزبان از نقص های امنیتی آشکار است که این شرکت تا به حال ارسال اطلاعات کاربر به Facebook به حال به اشتباه ادعا کرد برنامه در پایان به پایان رمزگذاری بود و اجازه ملاقات با میزبان برای پیگیری شرکت کنندگان.

آن را نیز در مواجهه سیاسی موشکافی برای روابط خود را با چین – که در آن بیش از 700 کارکنان از جمله بسیاری از آن تیم توسعه محصول – که باعث هشدارهای آن است که مناسب برای دولت استفاده کنید.

در مارس آقای یوان که یک شهروند ایالات متحده است عذر خواهی کرد برای امنیت ساقط و این شرکت آغاز شده نورد از تعدادی از تغییرات در نظر گرفته شده برای رفع این مشکلات است. زوم نیز اعلام کرد تعدادی از انتصابات جدید آشنا با واشنگتن سیاست از جمله H R مک مستر بازنشسته ارتش و رئیس سابق امنیت ملی, مشاور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“مرور این روند بوده است فروتنی تجربه یادگیری” آقای یوان گفت: یک سرمایه گذار تماس در روز سه شنبه.

تحلیلگران گفتند که انتظار می رود این شرکت خواهد غلبه بر این شهرت ،

“این بود که بدبختی و این واقعیت است که آن است که هنوز هم نام بسیار استفاده می شود که کلمه به کلمه با تصویری تکنولوژی هنوز هم آن را می دهد بسیاری از حرکت و فرصت را به ادامه” آقای اسمیت گفت.

تحلیلگران می گویند آنها انتظار دارند زوم برای حفظ تمرکز خود را بر کسب و کار مشتریان پس از این که چگونه از آن باعث می شود پول است.

اما این بیماری همه گیر است که به احتمال زیاد به ایجاد چالش های بیشتری برای زوم در بازار که به عنوان افزایش تقاضا برای کار از راه دور فرمان رقبا مانند مایکروسافت و سیسکو به ریختن منابع به این زمینه است.

“ریسک بالاتر و رقابت را سخت تر شدن بنابراین خواهیم دید که می گوید:” رایان Koontz مدیر عامل در Rosenblatt Securities.

“آنها بسیار قوی مسیر قبل و… اتفاق افتاده بود در جای مناسب در زمان مناسب به تمام جهان تصمیم ما نیاز به برقراری ارتباط به خوبی در فیلم” او می گوید. “آنها این نام تجاری… در حال حاضر آنها را به اهرم که با نام تجاری و کشف کردن که بازار آنها در حال رفتن به رفتن گرفت.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de